Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Što se tiče odbrane u našem timu trenutno najbolju i najčistiju odbranu igra TK (izuzetno brze noge i tu lateralnu kreetnju ima da je bruka jedna)
Što se tiče napada, u jednom trenutku je takvu fintu napravio da je Feldaina poslao po burek, izuzetno brz igrač, sa loptom je na ti u svakom pogledu. Vredi svaki dinar.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Cestitke svima u klubu!
Dobro odradjena utakmica ali se mora priznati da su nam oni svesrdno pomogli.
Ipak dobiti PAO u Atini nije mala stvar. Radonjic dobro vodio utakmicu.
Htio bih da repliciram nekima oko Lazica i Simonovica. Neko rece da oni trebaju biti jedanaesti i dvanaesti igrac. Nebih se slozio oko toga bas. Njih samo treba uklopiti u sistem kao veceras. Simonovic je imao neke vrlo dobre partije ove sezone i od njega toliko i treba ocekivati. Lazic i dalje ima neke pokusaje da radi ono sto nezna i to treba da se iskoriguje. Za po desetak/petnaest minuta odlicne opcije. Guduric vec nekoliko utakmica nepruza neke partije cak i ispod prosjecne ali mlad je i to je za ocekivati.
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

Pobeda se piše. Nismo mi toliko briljirali koliko su oni bili loši. Imali su bar 10-ak otvorenih šuteva za tri poena. Promašenih zicera. Na našu sreću nije ih išao šut. A nas jeste. Mene zabrinjava ipak naša igra. Nas ako stane šut , i zatvore nam centre mi nemamo igru. I to je nešto na šta moramo raditi. Skok nam bio očajan. Lazić konačno igra svoju igru. I tako i treba. Dobru odbranu i ne silovati šut. Išle ga trojke . Ali Simonović :isuse: Uradi dobo u odbrani i onda baci atomsku bombu u trećoj sekundi napada totalno nerezonski. Petorka koja je počela je prava, a onda Laziću dozirati minute. Miler i Gudura ispod proseka, ostali solidni. Kao što rekoh pobeda se piše al nemojmo upadati u euforiju . Pao je odigrao užasnu utakmicu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Jedini šuter kome je šut sa distance konstanan jeste Feldain, a njega nismo puštali samog na šutu. Ko god da ga je čuvao davio ga je kao zmija žabu, najviše mi se svidelo kako ga je Kinsi čuvao, prosto ga je sludeo.
Simon jeste onu šutnuo prilično brzo, ali nije nerezonski, da je ušla ( a neke su mu lopte ulazile ranijih utakmica sa te pozicije i iz takvih situacija) već tada bi slomili Panatenaikos...Gudura jeste loše odigrao ali on je mlad, ovo je njemu prva sezona sa preozbiljnim minutima i sa prozbiljnim protivnicima, biće on odličan, zato ga (Lemur) Radonja i trpi. Miler, pa i za njega je očekivati da dođe do malog pada, ali ja ne brinem za njega.
Sve u svemu, biće još oscilaija, ali će one biti sve manjeg intenziteta, a prvo "mučenje" nas čeka već protiv Metalca.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

Ti Simonovi nerezonski šutevi me i najviše nerviraju. To što mu ulazi svaku petu utakmicu ne znači da može tako da šutira. Nadam se da će Gudura i Kinzi sve više uzimate njegove minute.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Nolle »

Velika pobeda za Crvenu zvezdu. Panatinaikos je pobeđen u Atini. Ove sezone to smeju samo da kažu Lokomotiva Kubanj i Crvena zvezda.

Drago mi je što Radonjić prepoznao da ovu utakmicu ne trebaju da počnu Branko Lazić i Marko Simonović na 2/3. Već igrači koji mogu da pomognu na prenosu lopte poput Tarensa Kinsija i Nemanje Dangubića. Utakmica je počela dosta stegnuto. Vidiš one banere gore, silne titule Evropskog prvaka, malo se stegne ruka. Jović gubi loptu na prenosu, lopta neće u koš. Za mene je očekivano, jer Panatinaikos i nije baš slaba ekipa, kako se od sinoć predstavlja na sav glas. Ekipa koja ima glavu i rep, ekipa koja je platila danak lošoj utakmici koju su imali za njaih dva bitna igrača - Džejms Feldin i Saša Pavlović. Njih dvojica kombinovano 4/17 iz igre. Tarens Kinsi i Nemanja Dangubić su ih stavili u džep.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Sone »

Videli smo njihovu "Zelenu bajku", jebasmo im i oca i majku!!!
Locked