Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Шансе су минималне, али постоје. Ако некако исконтролишемо њихов офанзивни скок ( ту пре свега мислим да мора Милер да се потруди око Гиста), и ако имамо шутерско вече, можемо се надати нечему. Требао би неко од бекова да искочи, Кинси или Гудура и удари их јер ту су најтањи у одбрани. У сваком случају, очекујем да ћемо се пошибати, а ако победимо, победа ће стварно бити огромна.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Koliko nisam verovao pred utakmicu sa Efesom ili pred tekmu sa Fenerom, nekako mi se čini da mi ove "zelene" možemo da "otrsimo", čini mi se da smo bolji i da će nam na terenu najveći problem biti samo igra Jovića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Бога ми, кад стисну одбрану, видећемо како ће Јовке да одреагује. Више нам леже оне екипе које играју за поен више.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Vidim da Tejic nije otputovao i nadam se nekom minutu za Simanica. Inace mislim da bi Simanic trebao uzimati polako Tejiceve minute jer ovaj nista ne pokazuje. Tejic je za mene najvece razocarenje od mladih igraca i vjerovatno jos jedan igrac za MZT ili nekog slicnog.
Bilo bi zaista neskromno ocekivati ovde pobjedu ali nada postoji mada sa ovakvom formom slabo da se moze nesto pociniti.
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

Kinzi i Gudurić moraju da imaju više minuta od Simonovića. Jović,Miler,Gudurič,Kinzi i Cirbes. Mada sumnjam da Radonjić može da odustane od šablona , i da ostavi Lazića i Simonovića na klupi. Ono što zabrinjava je pad forme Jovića I Cirbesa. Ako njih dvojica plus Ameri i Gudura budu na nivou mislim da imamo šanse.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Slažem se. Gudura i Kinsi bi morali da imaju prednost nad Lazićem i Simonom. Defanzivno ne zaostaju, a ofanzivno su mnogo jači. Na kraju krajeva, Simon je i najbolji onda kada nije prva opcija. Čim to postane, njega nema na parketu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

Lazić uopšte nije na nivou od prošle sezone, a opet ima 20+ minuta. Nadam se da će Kinzi dobijati sve veću minutažu, pogotovo što je potpuno spreman došao .
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Sone »

Lazi sve najbolje ali sto dalje od Zvezde. Svi pricaju o nekoj odbrani Lazica i Simonovica a ja tu ne vidim odbranu vec neko mlataranje rukama kao pritisak na igraca. I onda dodje Kinzi posle 20 dana pokaze kako se igra odbrana. Pogledajte to mlataranje kod Lazica i Simonovica i ono Kinzijevo pa vidite razliku.
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

Sone wrote:Lazi sve najbolje ali sto dalje od Zvezde. Svi pricaju o nekoj odbrani Lazica i Simonovica a ja tu ne vidim odbranu vec neko mlataranje rukama kao pritisak na igraca. I onda dodje Kinzi posle 20 dana pokaze kako se igra odbrana. Pogledajte to mlataranje kod Lazica i Simonovica i ono Kinzijevo pa vidite razliku.
+1

Laza je prošle godine još i igrao odbranu, al ove ni o od odbrane. Simonović kao da ne postoji, kad je on u petorci mi igramo sa 4 igrača u oba smera.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Neko reče da otkako je potpisao ugovor, nema ga nigdje. On izgleda baš ne može da izdrži pritisak, a fakat je da je prije toga pružao solidne partije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
draganans
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri May 17, 2013 8:52 am

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by draganans »

dacha od bosne wrote:Neko reče da otkako je potpisao ugovor, nema ga nigdje. On izgleda baš ne može da izdrži pritisak, a fakat je da je prije toga pružao solidne partije.
To je to. Kad god je gusto njega nema.
Samo zbog te činjenice Gudura treba da igra pre njega. Mali ima petlju. I još pogadja kad treba. Igra bolje i odbranu. Nije mi jasno zaista šta Radonjić vidi u Simonoviću da ima toliki kredit.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Stvar je prosta. Simonović i Lazić treba da budu deseti i jedanaesti igrač u ovom timu. Sve ostalo je sviranje gajdi.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Stvar je prosta, Simonović i Lazić treba da budu ekonom i maser u ovoj ekipi.
Nahrani svinje i nediraj dugmiće!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Треће коло ТОП 16: Панатинаикос - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Bravo Radonja, bravo momci!!! Velika pobjeda protiv zelenih zečeva. Svaka čast.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked