АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Nakon fantastične pobjede u Atini gdje su naši košarkaši natjerali zelene zečeve u (z)bjeg, nastavlja se ABA liga gdje u 20. kolu naši košarkaši dočekuju ekipu Metalca.
Odlična prilika da se ekipa još više uigra jer već u petak slijedi veoma važan meč protiv opasne Unikahe.
Meč se igra u ponedeljak od 21 čas.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Nakon fantastične pobjede u Atini gdje su naši košarkaši natjerali zelene zečeve u (z)bjeg, nastavlja se ABA liga gdje u 20. kolu naši košarkaši dočekuju ekipu Metalca.
Odlična prilika da se ekipa još više uigra jer već u petak slijedi veoma važan meč protiv opasne Unikahe.
Meč se igra u ponedeljak od 21 čas.
Misliš, odmori :D
Evroliga nas baš cijedi i protiv Metalca ne očekujem spektakl. Prilika da momci sa slabijom minutažom malo bruse formu, a Joviću i ostalim nosiocma da vraćamo dah.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Pa, dobro...imaće oni odmora definitivno bi mlađi trebali da dobiju minutažu.do petka kada se igra sa Unikahom. Ali
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by Dafi »

Boze sacuvaj sta radimo!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Ležerno smo odigrali posljednjih nekoliko minuta, ali to je sasvim normalno za ovakvu utakmicu. Inače, rutinska pobjeda i dobro odmorena ekipa pred važan meč sa Unikahom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Ono što je bilo jako dobro sinoć je procenat šuta za 3 poena (52,4%). Ako kojim slučajem tako ili barem slično bude i protiv Unikahe, možemo da se nadamo dobrom rezultatu.
Drago mi je da se danguba polako vraća. Sinoć je po statistici bio igrač utakmice, i mislim da bi njegov potpuni povratak mogao biti veliko pojačanje za nas.
Ovom pobjedom dođosmo u egal sa Cedevitom i sada baš fali i ona minimalna pobjeda u Beogradu protiv njih, jer bi njom gotovo sigurno osigurali poziciju br. 2.
Sve u svemu, sljedi Unikaha (tema se otvara možda još danas), pa poslje u ABA-i partizanke.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by Dafi »

Osim onih 11-0 u cetvrtoj cetvrtini nema se sta prigovoriti. Prilicno fino rasporedjena minutaza i dosta minuta za mlade igrace sto takodje raduje. Niko nije preforsiran i neide se i BG-a dvije nedelje sto daje mogucnost odmora igracima i priliku za dodatno uigravanje i treninge. Nadam se zato da Unikahu docekujemo jos bolji,odmorniji i uigraniji.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Dobra stvar je što je i sinoć, kao i u Atini, Radonjić na parket izveo petorku: Jović, Kinsi, Dangubić, Kvinsi, Cirba. Izuzetno potentna petorka u oba pravca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by Beara_Vladimir »

Ja bih samo da se osvrnem na Rebićevu igru. Ove sezone je probio barijeru, odigrao 2-3 vrlo dobre utakmice u EL. Sinoć je, takođe, bio solidan. Imao je par odličnih dodavanja, od kojih je najlepše ono za Dangubića, koje potonji nije iskoristio. Bez obzira što je, pored pomenutog napretka u igri, i dalje treći plej, on se maksimalno trudi da iskoristi svaku šansu. To je pristup za svako poštovanje. Svaka čast momku.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 20. коло: Црвена звезда - Металац

Post by dacha od bosne »

Vidi se da je dosta toga naučio, ponajviše od MWill-a, što je čini mi se i rekao. I Jovara je uz MWill-a dobro napredovao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked