Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

da li je tačno ta Kvinsi igra povrjeđen?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dr. Gonzo »

Men'se cini da sam negde procitao tu Radonjinu izjavu vezanu za Millera, kako ima problema sa skocnim zglobom. Mislim da je izjava bila na redovnoj KZS pred EL mec.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

dr. Gonzo wrote:Men'se cini da sam negde procitao tu Radonjinu izjavu vezanu za Millera, kako ima problema sa skocnim zglobom. Mislim da je izjava bila na redovnoj KZS pred EL mec.
Onda je sasvim normalno da u duele ne ulazi onako žestoko kao prije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dr. Gonzo »

Ma bice on ok, malo povreda, malo pad forme, mozda malo i drugacija uloga dolaskom Kinsyja u smislu da ima malo manje loptu u posedu za izolacije i igre 1n1 i 1na5 :) , pa mu to mozda ne odgovara. Sve se to nakupi, pa zato malo losija i igra zadnjih par tekmi. Sredice ce se to kroz rad na treninzima, izdefinisati ko, sta, koliko i sa kakvom ulogom. Sad konacno, izuzev kapitena, imamo kompletan tim i mozemo da se posvetimo kvalitetnim treninzima. Konkretno veceras jeste bio los, pre svega u defanzivi, ali to je sigurno posledica povrede, ofanzivno je imao onih pet vezanih, veoma bitnih poena, i to je po meni skroz ok, jer nismo imali problema zbog izzostanka njegovog napadackog ucinka. A nije bas ni realno da svaku partiju ide poenterski dvocifreno, a pogotovo da ima 20+ ppg, kao sto je imao obicaj da uradi.

Samo da on bude zdrav i nema zime :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Pa, da...isto mislimo. Meni je čak u nekim prethodnim utakmicama, gdje je imao veći broj poena, nekako izgledalo kao da mu je forma u padu. I možda je bolje da se to sada događa, a da ga dobijemo u odlučujućim mečevima za Top8 i aba lige.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by МоСа ВерСе »

Prvo da poželim dobrodošlicu našem novom članu.

Utakmicu sam gledao iz kopa i nemam taj objektivni pristup. Međutim, ono što sam video se poklapa sa onim što ste vi napisali tako da mi ostaje samo da budem prezadovoljan jednom pametnom igrom na obe strane terena. Svi zaslužuju pohvale jer smo tim. Uvek neko iskoči a borimo se kao lavovi. Ide sad Partizan pa najveći ispit top 16 faze u Pioniru ( ne računam Fener ). Kako dobiti utakmicu protiv Lokomotive u Beogradu. Pobeda bi bila suvo zlato jer su Rusi jaki kao zemlja.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Jes' da je napolju upekao minus, ali ove Zvezda grije srce samo tako. Iskreno, gledajući roster Unikahe, nisam vidio gdje su oni to toliko jaki da bi mogli da nas pobjede. Naravno, njihova pobjeda protiv CSKA i to da su do utakmice sa nama bili najbolja defanzivna ekipa, govorilo je da ipak imaju snagu i kvaliteta za pobjedu i u Beogradu. Znajući uz sve to da im je na klupi i iskusni Plaza, pribojavao sam se ovog susreta.
Međutim, i jutros ne mogu da se opasuljim kako smo dobro odigrali i kako je Radonjić vodio ekipu. Zaista je sve bilo odrađeno do tančina, pa tako nismo dozvolili ni da se gosti vrate u meč u trenutcima kada je izgledalo da će da nas slome.
Ova ekipa ima veliki potencijal. Ako igrače posluži zdravlje i zaobiđu ih povrede, mislim da Top 8 nije nerealna opcija.
Ono što je takođe evidentno ove sezone jeste da, u velikoj većini utakmica, imamo predobro suđenje. Izgleda da smo se izborili za dobar tretman.
Sada bi bilo odlično da oderemo partizanke pred njihovim navijačima, čisto da im se malo osvetimo za sve ove pređašnje godine u kojima smo trpili sve i svašta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Samo da dodam da na sajtu imate IZVJEŠTAJ sa tekme našeg Beare, koji je jutros dopunjen video klipovima i izjavama.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by Либурнија »

Херц.корпус wrote:Братски поздрав из Херцеговине...као некад у војничким писмима....
Сво хејтовање игре и вођења екипе од стране Радоњића и Човића, које је било присутно на форуму, вечерас је пало у воду. Радоњић је одлично припремио и водио екипу. Тачно оно што је треба је урадио. Одбрана на високом нивоу, напад више него коректан. Једина замјерка је, по мени, недовољна, у појединим тренуцима, концентрација у одбрани. Али то је гледање длаке у јајету.
Екипа се добро посложила и по мени је јако важно да неко искочи, вечерас су то били Симоновић, Лазић, Гудурић...прошлу утакмицу је био неко други...против Локомотиве одиграће трећи.Имамо одличну екипу и вјерујем да можемо још боље.....
:thumbsup: Pocasni pozdrav palim drugovima!

Nema se sto dodati, sve je vidjeno. Ovakve kontrolisane dobro pripremljene tekme Radonjin su teren. One su sad moguce zato sto je roster iskristalisan i mnogo uigraniji. Nakon pada, bitno je umijeti opet se uspraviti i nastaviti s radom i borbom. Nisam nikad ni sumnjao u to i zato nikad nisam kmecao i ocajavao. Postoji sistem, postoje smjernice i plan a to je osnova za sve ostalo. Radonja sa rosterima za EL sirotinju reda skalpove relevantnih klubova i trenera. On zna od takvog materijala da umjesi dobru pitu iako mu ponekad treba vise vremena da slozi kockice ali kad ih slozi, slozi ih. Sa svima mozemo da se ravnopravno nosimo, jedino je jos Fener nerjesiv zadatak. Ali, to je manje bitno, bitno je da se odradi Sad valjano ABA a u EL da se nastavi skupo prodavat koza. I stvarati igraci za evropski vrh. A najbitnije je da se nastavi ovakav trend gdje se zna sta se radi i kuda se ide. Nikakve revolucije i prevrati ne trebaju klubu sada u ovoj fazi razvoja a za koje su se pojedinci ovdje zalagali I zagovarali ih. Naravno, kritika mora da postoji I to zestoka kada treba. Ali kampanja nikako.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Madre Mia! :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_3XnM9TRhaw[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by musemic »

Jos u Ljubljani se videlo da je ekipa, konacno, u strojevom koraku...odbrana vrhunska, napadacki prava timska igra i steta sto smo se limitirali sa Stimcem-da smo uboli nekog skakaca koji moze odbraniti kos potrajali bi dugo u EL.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by dacha od bosne »

Pa, možemo mi i sa Štimetom da trajemo :mrgreen: Šalu na stranu, ne mogu da zamislim da imamo nekog skakača i brutalnijeg odbrambenog igrača. Zaista bi to bila baš ozbiljna priča.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Четврто коло ТОП 16: Црвена звезда - Уникаха

Post by Beara_Vladimir »

O utakmici ste rekli sve, ne bih imao šta da dodam. Hteo bih samo da pozdravim nove/stare forumaše i da im poželim dobrodošlicu. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked