21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

NAJAVA ZA DERBI

Понедељак, 21.00. Арена Спорт или ако сте један од 300 Спартанаца, хала Пионир. :)
:zastavaGRB: :zastavaDS:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Derbi je uvek utakmica sa posebnim nabojem, oni moraju ući da pokušaju da nas prebiju i to im je jedina neka šansica (u tragovima), tribine će da napune negativnom energijom, a na terenu će Vitkovac da predvodi "tuču".
Ako uđemo kao protiv Unikahe biće 30+ razlike, a ako (pošto smo psihički isceđeni) uđemo sa rezervom, dobijamo tekmu sa 5 do 10 razlike.
Zanimljivo će biti videti "prijem" TKa od strane GTRa i igru Cveleta.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Više nego išta bih volio da ih uneredimo, ali sumnjam da će se uči baš tako jako u utakmicu jer je sljedeći protivnik u EL izuzetno težak i valja se odmoriti i pripremiti za njega.
Ali mi komšije dobijamo i sa pola snage, tako da najvažnije je da pobjedimo i nastavimo da vršimo pritisak na Cedevitu u toj trci za 2. mjesto.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Dennis Rodman »

I gore ekipe od njih su nam na konto naše potrošenosti iz EL zadavale muke u ABA. Oni su u uzletu sa novim trenerom, međutim...

... te gore ekipe nisu Partizan, tako da ne sumnjam u našu motivaciju, a samim ti ni u :thumbup: Treba dati minutažu Rebiću, em što je zaslužio, em što Jovića moramo odmarati. Mogao bi i Simanić upisati neke minute konačno. Mislim da pobjeda ne dolazi u pitanje, biće to vjerovatno lekcija mladoj ekipi Partizana. Za njih je karakteristično da su tanki u završnicama mečeva, što su naši doktorirali na boljim EL ekipama, tako da opustite se i uživajte :zastavaGRB:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Simana bi sigurno mogao da dobije minute. Iskreno bih to i volio obzirom da vjerujem da dečku trebaju samo minute da bi stekao samopouzdanje kao i Gudura, samo što bih ja na Simani malo poradio na drčnosti. Kada bi bio malo energičniji mislim da bi se bolje nametnuo treneru.
Elem, i Rebron bi mogao protiv onih njihovih takozvanih plejeva da igra. Nije on ništa lošiji, čak šta više...sa iskustvom iz el ima da ih pojede :mrgreen:
Samo da u meč ne uđemo kao u prvom meču i dopustimo ovima da ostvare neku prednost. Treba ih samo lagano dozirati i na kraju otresti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by SHERIFF »

Не сме бити калкулисања.

Прошле године,отприлике у ово време смо одиграли један дерби са срамотним приступом,били су домаћини.Желим да верујем да је то било скривање карата за оно што нас је чекало на крају,ако је то била намера,успели смо.

Сада су се околности промениле,нису нам директан ривал и надам се да неће бити таквих вратоломија.

Резултат нам је битан,и даље смо у конкуренцији за друго место,дај да урадимо све што је до нас да до њега и дођемо.
Момци су тек почели да играју како сви желимо,калкулантска утакмица и приступ би био један велики корак у назад.

Имамо одличну ротацију,не би требало да смо уморни колико се потенцира,можда више психички,али ово је дерби,нема већег мотива.

Јачи за две класе,уз озбиљан приступ не би требало да буде проблема.Дај да покажемо ауторитет.Ово је тим за велика дела.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Prvo, živ bio Šerife i lijepo te vidjeti među nama.

Apsolutno si u pravu. Večeras se ovo mora ozbiljno odigrati i po mogućnosti ih unerediti i nastaviti pritisak na Cedevitu za to drugo mjesto.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Zagrijavanje pred derbi može da počne na lajv temi na sportu. Zatvaram ovu malo ranije jer imam obaveza, a i obećao sam Skunija izvještavati na tviteru o kretanju rezultata 8-)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by srbin sk »

Nemam reci da opisem kako se osecam. I da osvoje EL ovaj sram ne mogu da opere. Dali smo mi ovako dobijali kad su oni igrali EL, a mi smo se borili za opstanak. Beda bozja.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Auuu kakav hladan tus pomijesan sa kantom govana :shock:
Ovo je bilo izgubljeno prije nego sto je pocelo. Dva puta imamo +9 i ne uspijevamo da prelomimo. Igraci totalno dekoncentrisani. Radonjic diletantski odradio utakmicu.
Kakav je idiot i mamlaz onaj Cvetkovic pa to je cudo avidim da je i Milutinovic nesto provocirao. Kinzi castio svoje!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Za ovakav pristup utakmici bih kaznio komplet igrački kadar sa trenerom. Nema opravdanja za ovakav poraz.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

Da, trener je kriv sto su igraci igrali privatnu kosarku svi do jednog. Glupo je u ovakvoj utakmici pricati da trener snosi vecu odgovornost od igraca ...
Radonjiceva greska je to sto je u velikoj vecini utakmice stavio Jovica na Cveleta i Wilsona, ostalo je manje- vise ok, cak je i to korigovao u toku utakmice.




Off topik ...
Spoiler: show
Koji je qrats Krazyju, nije mi delovao ovako opicen u glavu ? :D
Last edited by dr. Gonzo on Tue Jan 26, 2016 12:24 am, edited 1 time in total.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by tsva »

sramota je izgubiti od amatera
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Dafi »

dr. Gonzo wrote:Da, trener je kriv sto su igraci igrali privatnu kosarku svi do jednog. Glupo je u ovakvoj utakmici pricati da trener snosi vecu odgovornost od igraca ...
Radonjiceva greska je to sto je u velikoj vecini utakmice stavio Jovica na Cveleta i Wilsona, ostalo je manje- vise ok, cak je i to korigovao u toku utakmice.
Ne kontam sta je ovde bilo ok?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Strašno kako smo odigrali. Šut za 3 - 3/25???? Koji im je moj? Mislim, ne gubimo puno ovim porazom, ali se sramotimo. Čovječe, ne ide to tako. Miler je u velikom padu forme. Ne izgleda mi ni skoncentrisan. Micić večeras jedna velika 0. Gudura ništa. Simonović ništa. Jović đene-đene. Danga isto tako. Jedino Cirba igrao, i Kinsi nešto.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked