21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Pa najmanje je kriv Radonjić, ali je kriv što im se majke nije načestitao u nekom time out-u.
Ponajmanje mu ovo treba sada jer će opet svi da pričaju da nije trener za Zvezdu i slično. I opet pritisak. Umesto da uplovimo u mirne vode, mi opet glupostima idemo korak unazad.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Beara_Vladimir »

Trener je kriv što sve radi šablonski. Ako taj šablon, kao večeras, ne prođe, on nije sposoban bilo šta da promeni u toku utakmice. Cvetković i onaj njihov drugi plej, zaboravih mu ime, su nas uništavali prodorima, zar ne? Da li je logično makar pokušati zonsku odbranui i time ih možda zbuniti? Da li je logično pokušati neki Milerov prodor, s obzirom da je brži od Džonsa?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Stanite malo. Pa taj isti trener je uspio da promjeni tokove utakmica protiv reala, Himkija i Bajerna, kada smo gubili u Pioniru. Ne branim ga, ali polako sa osudama. Ni meni se ne sviđa što smo izgubili, ali pogledajte šutersko veče. Ova utakmica mi liči na prošlosezonsku. isto so ovako izgubili kada su oni bili domaćini u regularnom dijelu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

МоСа ВерСе wrote:Pa najmanje je kriv Radonjić, ali je kriv što im se majke nije načestitao u nekom time out-u.
Ponajmanje mu ovo treba sada jer će opet svi da pričaju da nije trener za Zvezdu i slično. I opet pritisak. Umesto da uplovimo u mirne vode, mi opet glupostima idemo korak unazad.
Ovo definitivno da, ali opet je neke igrace odjebo i nije ih uvodio, ali tragicno je to da ko god bi usao kao zamena bio je gori od predhodnika.
Igraci su igrali neracionalno bez trunke mozga, klasicno srljanje, pocevsi od organizatora igre ...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by tsva »

Radonjic i nije trener za Zvezdu ili neki veliki klub al to je nevezano za ovo brukanje. Amatere moras dobiti i bez trenera. Kad ov grupe gradjana primis 86 poena nemas sta vise da pricas. Mi smo postigli dovoljno poena sa sutom ili bez. Nismo igrali odbranu i to je to.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Samo ne mogu da skontam zašto ne pišeš tako često na ovoj temi kada pobjedimo? Mislim, nije da ti nešto spočitavam, ali imaš dvostruke aršine kao i neki tebi slični po razmišljanju i pisanju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by SHERIFF »

У спорту због калкулација,незалагања долазе овакви порази,ако то узме маха долази и до повреда,неко једноставно од горе све то види и на тај начин враћа.
Подигли смо мртав *** и дозволили себи бруку епских размера.
Шта?Сад смо се као одморили?Психички ћемо бити спремнији?
Велики корак у назад,велики.
Верујте ми,из поштовања према форуму на којем ретко пишем и форумаша који пишу овде суздржавам се тешких речи.
Бацио сам сезонску људи,они мене не интересују.Од уста одвајаш,а овако се враћа.Нећете ви мени живце кидати.Живци се троше и не могу се надокнадити.
Пратим Звезду,одлазим на утакмице од како знам за себе,ниједан пораз ми није оволико тешко пао.Кликнуло је.Не могу више.
Поздрав и свако добро :arrow:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by tsva »

Pisem kad sam u stanju da gledam utakmicu. Ne pisem kad ne gledamu utakmicu jer nemam sta da pisem. Mi smo izgubili derbi od grupe gradjana koja nam je dalal 86 poena. Nema arsina koji to moze da opere.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

Tsva, da li to znači da bi ti, kada bi vodio Zvezdu, pobedio ovu grupu građana ( što je smešno reći, ali tebe citiram )?

PS - Ko god u našem kopu da je poveo za Džikića 'svinjo debela' je maloumnik.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by Kile »

Ovoje posledica katastrofalnog prelaznog roka! Mi smo daleeeko slabiji nego prosle godine! Kinzi, Stimac, Micic, Simonovic....Tomson, da ne idem dalje...
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:Pisem kad sam u stanju da gledam utakmicu. Ne pisem kad ne gledamu utakmicu jer nemam sta da pisem. Mi smo izgubili derbi od grupe gradjana koja nam je dalal 86 poena. Nema arsina koji to moze da opere.
Buraz, iskreno sumnjam da neke utakmice u kojima smo pobjedili nisi gledao. Mislim, opet ne opravdavam ovaj poraz, ali mrtvi i živi se broje na kraju. Nama je cilj titula, a ona je još na dohvat ruke. Ovaj poraz boli, ali bolile su mnoge godine prije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dr. Gonzo »

Odgledajte tekmu kad se o'ladite i onda ce vam biti jasnije kolika je Radonjiceva krivica i sta je sve pokusavao u toku tekme.
Mora se reci i da je Dzile odradio dobar posao, sad mu je to poslo za rukom sa zamkama u odbrani, videcemo sledeci put ...
I da, ovo Partizanovo sutersko ludilo se ne vidja cesto, mnogo teskih suteva su pogodili, sto naravno ne abolira nase pojedine igrace, a i trenera u odredjenoj meri, ali treba spomenuti, jer se ponavlja mantra da smo izgubili od amaterske ekipe, a Partizan to nije bio veceras.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

E da, i jeste ih sralo neviđeno sa šutem. Valja i to napomenuti. A mi, sve i da smo gađali trojke kako smo gađali, dobili bi ovo da smo pogađali slobodna bacanja.
Svaka čast Džikiju na nekim šmekerskim potezima, ali sledeći derbi ide preko deset, uveren sam. Nikada se neće više ponoviti ovoliko loša Zvezda i ovoliko dobar Partizan.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by garnett »

koji *** je bila ona sekvenca sa rebicem? el se to micic povredio? :isuse:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 21. коло АБА лиге: Партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

garnett wrote:koji *** je bila ona sekvenca sa rebicem? el se to micic povredio? :isuse:
Micić je odigrao tako dobro da je morao da uđe Rebić.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked