22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Nakon fantastične pobjede nad Lokomotivom, naši momci dočekuju MZT u 22. kolu ABA lige. Kvalitet je definitivno na našoj strani, ali umor može da učini svoje. Ipak, pobjeda ne bi trebala da dođe u pitanje.

Utakmica se igra u ponedeljak od 18 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by МоСа ВерСе »

Konačno u trećoj četvrtini da vidim ozbiljnu odbranu. Dobre stvari što niko nije lipsao, odmarali nam Tarens i Miler, mlađi dobili šansu. Vidi se da ozbiljno pripremamo Darušafaku.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Dafi »

Mene jedino brine potrosnja Zirbesa. Mislim da previse igra u ovakvim mecevima.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Ганац »

Dafi wrote:Mene jedino brine potrosnja Zirbesa. Mislim da previse igra u ovakvim mecevima.
Sve je to zbog briljantnog i vizioonarskog postupka pri dovođenju Štimca...samo da nam Žilbert izdrži do kraja sezone bez povreda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Beara_Vladimir »

Odlična igra Micića, 12 poena i isto toliko asistencija. Dangubić sve bolje šutira, polako ulazi u formu i to me baš raduje. U dobrom delu utakmice odlična timska igra, 31 asistencija, minutaža lepo raspoređena.
Štimac je, uprskos svemu pozitivnom, uspeo da me iznervira. Napraviš 25 poena prednosti, uvedeš rezervnog centra, da bi morao 2 minuta do kraja da vraćaš Cirbesa, jer ti je pobeda dovedena u pitanje.
Jednostavno ne mogu da verujem da Nastić, kakav god da je, nije mogao da odigra par minuta večeras.
Iskreno, sumnjam da može biti lošiji od ovakvog Štimca.
I za kraj bi prokomentarisao Cirbesa. Neverovatno dobar košarkaš i još bolji čovek. Pravi pristup svakoj utakmici, zalaganje i trud uvek na nivou, mnogo je napredovao i to se vidi. Strašno je dominantan u ABA ligi i to će biti jedno od naših najjačih oružja u borbi za titulu.
Last edited by Beara_Vladimir on Mon Feb 01, 2016 10:30 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by musemic »

I ovde-ovo je toliko bezobrazno i dzukacko ponasanje Stimca da ja nemam reci!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Beara_Vladimir »

Kod njega uopšte nije problem u znanju i košarkaškom umeću, tu je limitiran. Problem je u zalaganju i elementarnoj logici. Večeras je tako ispadao u odbrani, Uroš Luković ga je školovao i Štimac se uopšte nije potresao. Protiv Lokomotive, Dilejni fintira nekog našeg igrača i krene na prodor. Štimcu, naravno, ne pada na pamet da zatvori prilaz košu. Dilejni ide do kraja, Štimac ostaje ukopan u mestu i Dilejni to završi laganim polaganjem. Takve stvari mene baš znaju da iznerviraju, a siguran sam da nisam jedini.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Либурнија »

Šta je uradio Štimac?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Šta je uradio Štimac?
Ништа. :)
Играо са тешком дозом ку*обоље док Настић тамо крвари и не добија прилику.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:Šta je uradio Štimac?
Problem i jeste u tome što nije ništa uradio.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Либурнија »

Nije on igrao loše zbog kurcobolje već jednostavno zato što je loš do prosječan, uz to i spor a danas je bio na donjoj granici svojih mogućnosti, pogotovo u odbrani.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dr. Gonzo »

Beara_Vladimir wrote:Kod njega uopšte nije problem u znanju i košarkaškom umeću, tu je limitiran. Problem je u zalaganju i elementarnoj logici. Večeras je tako ispadao u odbrani, Uroš Luković ga je školovao i Štimac se uopšte nije potresao. Protiv Lokomotive, Dilejni fintira nekog našeg igrača i krene na prodor. Štimcu, naravno, ne pada na pamet da zatvori prilaz košu. Dilejni ide do kraja, Štimac ostaje ukopan u mestu i Dilejni to završi laganim polaganjem. Takve stvari mene baš znaju da iznerviraju, a siguran sam da nisam jedini.
Ovu situaciju sam premotavao par puta, iznova i iznova sam se cudio kako, zasto? Vladimire - reaguj, ali on - jok! :isuse:
U kakvom je tek hendikepu nastic, kad igrac kao Stimac igra pre njega? Jesmo uboli sa backup centrima ... Najcrnje od svega je sto su nasi skautitm verovatno jedini koji nisu gledali Stimca, samo to ima smisla kad je njegovo dovodjenje u pitanju.
Je l' Stime Mishkov igrac?
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by musemic »

Либурнија wrote:Nije on igrao loše zbog kurcobolje već jednostavno zato što je loš do prosječan, uz to i spor a danas je bio na donjoj granici svojih mogućnosti, pogotovo u odbrani.
Ne, ovo veceras je teski bezobrazluk-ulazi na plus 25 da zameni prvog igraca ekipe i dobijamo 20 poena iz reketa, casti ih sa penalima!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Либурнија »

Ne radi on to namjerno aman. Ne može, ne zna

Odakle dolazi informacija da Nastić krvari na treninzima?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Foto galeriju možete da pogledate OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked