22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Ne znam šta da kažem. Ovo što spominjete za Štimca ste zilion posto u pravu. Sramota da ne može da bude veća. Odgledao sam pripremne mečeve i početak ABA lige kada je Nastić bio u prvih 12. Nastić je za Štimca Igračina (sa velikim I). Ne mogu da shvatim da mi u ekipi držimo ovakvog igrača osim da je u pitanju neki dil, dok Nastić ne dobija više nikakvu priliku.
Jedino dobro je odmaranje dueta K&K, kao i igra Vase i Cirbe. Ostalo ništa posebno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Dafi »

Nastica sam gledao na nekoliko utakmica. Nisam impresioniran ali sasvim korektno do utakmice s Realom(mislim) kad je radonjic pokusao s njim na cetvorci a ovaj promasio sve zivo i tu ocito zavrsio. Ubijedjen sam da od Stimca gore nemoze odigrat. Opis situacije protiv Lokomotive sto ste naveli je pokazatelj Stimcove kosarkaske intiligencije i shvatanja iste. Da nemozes da odmoris prvog centra na 25 razlike je katastrofa i sramota drugog centra.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Nastica sam gledao na nekoliko utakmica. Nisam impresioniran ali sasvim korektno do utakmice s Realom(mislim) kad je radonjic pokusao s njim na cetvorci a ovaj promasio sve zivo i tu ocito zavrsio. Ubijedjen sam da od Stimca gore nemoze odigrat. Opis situacije protiv Lokomotive sto ste naveli je pokazatelj Stimcove kosarkaske intiligencije i shvatanja iste. Da nemozes da odmoris prvog centra na 25 razlike je katastrofa i sramota drugog centra.
Ako odeš na temu Real - Zvezda, vidjećeš da sam priželjkivao da Nastić odigra na četvorci. Ne mogu da vjerujem da Radonja to nije mogao da istrpi samo zato što je ovaj na toj tekmi sve promašio. kao da je ta tekma reper za donošenje ocjene o nekom igraču. Nastić je mnogo korektniji u odbrani od Štimeta, a u napadu može fino da pogodi. To se vidjelo na pripremnim utakmicama i nekim utakmicama ABA lige.
Ovo večras je stvarno sramota da jedan igrač onako odigra kao što je odigrao Štimac.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by SHERIFF »

Настић је по мом скромном мишљењу преспор да сачува и било коју петицу,а о четворкама да не причамо.
Погледајте саставе екипа против којих смо играли и какве четворке имају.
Потписао је вишегодишњи уговор,чујем да ради вредно и добро.Сигурно постоји разлог за то.
Има времена,немојте тако на прву.
Штимац је тренутно много бољи играч од њега,везао је он и неколико добрих партија и то недавно.
Мало више поверења у Радоњића не би било на одмет,ако је неко доказао да зна да ради са високим играчима,то је он,погледајте и период у Будућности.
Ма нема годину дана многи су кукали и на ситуцаије када Боби излази из игре,а мења га Цирбес.Владала је масовна хистерија,те не може Цирбес оно,те не може да зида,те не може ни против једног озбиљнијег центра да игра,те Мишко увалио уз Вилијамса...
Штимац никада неће дохватити његов ниво игара,али дубоко верујем да ће бити користан кад се трофеји буду делили,може он пуно да помогне.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Ja zaista ne mogu da dijelim mišljenje sa tobom oko Štimca. To nema veze sa nepovjerenjem prema Radonjiću, nego Štime jednostavno nije taj kalibar igrača, što ne znači da ne može u nekim utakmicama da pruži solidne partije. Za ovo večeras bi mi trčao krugove oko Beograda, cijelu noć.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
SHERIFF
Новајлија
Posts: 23
Joined: Wed Oct 21, 2015 9:49 am

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by SHERIFF »

Можемо се ти и ја слагати или не слагати,завршну реч даје Радоња.
Ни мени се не свиђа како делујемо у АБА од самог почетка,па ми не преостаје ништа друго него да верујем и да се надам да знају шта раде,сви заједно од Човића до кафе куварице и продавачице пљескавица испред Пионира Мице.
Чини ми се као да нам је свеједно да ли смо други или четврти на крају,последње две утакмице у мојој глави то још више доказују.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Ne brinem se ja toliko za ABA ligu. Za mene Radonja radi odličnu stvar, ali mi je sve ovo sa Štimcem nelogično. A to sam čuo i od drugih. Problem je što smo umjesto Sofa doveli igrača istih predispozicija. Ajde i to, ali Štime stvarno igra loše. U odbrani je igrač manje u rotaciji, a u napadu bljesne s vremena na vrijeme. jednostavno mi se njegova igra ne sviđa i mislim da ne daje neki veliki doprinos ekipi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by Dafi »

Ja se slazem s tobom da Radonjic bira ko ce igrati i da sigurno na treninzima vidi ko je bolji ali hocu da kazem da Stimac igra ocajnu odbranu i nista nemoze da sacuva.
@Dacho To je samo moja pretpostavka o utakmici s Realom ali od tada je Nastic nestao.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by МоСа ВерСе »

Имаће прилике Штимац да се докаже против Дарушафаке јер су им обе петице тешкаши. Значи, гурање, гужење и остала стара школа петица.

Иначе, сматрам, ако одиграмо у Аба лиги 30 минута одбране као јуче против МЗТ-а трећу четвртину, нема ко нам нешто може. Међутим, полуфинале АБА лиге се игра за време трајања топ 16 што ми се ич не свиђа, али је добро што у току полуфинала гостујемо Уникахи и Локомотиви где не морамо да гриземо.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 22. коло АБА лиге: Звезда - МЗТ

Post by dr. Gonzo »

SHERIFF wrote:Настић је по мом скромном мишљењу преспор да сачува и било коју петицу,а о четворкама да не причамо.
Погледајте саставе екипа против којих смо играли и какве четворке имају.
Потписао је вишегодишњи уговор,чујем да ради вредно и добро.Сигурно постоји разлог за то.
Има времена,немојте тако на прву.
Штимац је тренутно много бољи играч од њега,везао је он и неколико добрих партија и то недавно.
Мало више поверења у Радоњића не би било на одмет,ако је неко доказао да зна да ради са високим играчима,то је он,погледајте и период у Будућности.
Ма нема годину дана многи су кукали и на ситуцаије када Боби излази из игре,а мења га Цирбес.Владала је масовна хистерија,те не може Цирбес оно,те не може да зида,те не може ни против једног озбиљнијег центра да игра,те Мишко увалио уз Вилијамса...
Штимац никада неће дохватити његов ниво игара,али дубоко верујем да ће бити користан кад се трофеји буду делили,може он пуно да помогне.
Ovo je kljucno zasto Nastic ne igra, naravno uz cinjenicu da seniorsku kosarku nikad nije igrao ...
МоСа ВерСе wrote:Имаће прилике Штимац да се докаже против Дарушафаке јер су им обе петице тешкаши. Значи, гурање, гужење и остала стара школа петица.

Иначе, сматрам, ако одиграмо у Аба лиги 30 минута одбране као јуче против МЗТ-а трећу четвртину, нема ко нам нешто може. Међутим, полуфинале АБА лиге се игра за време трајања топ 16 што ми се ич не свиђа, али је добро што у току полуфинала гостујемо Уникахи и Локомотиви где не морамо да гриземо.
Mislim da ce korigovati raspored, i da ce doci do nekog pomeranja i prilagodjavanja ekipam koje igraju t16 i eventualno t8.
Tu ce Buducnost najvise ispastati jer posle ligaskog dela nece imaati gotovo nikakav takmicarski ritam, dok cemo mi i sokici trcati sa najboljima.
Locked