6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

U četvrtak od 19 i 30 naše košarkaše čeka veoma važna, ali izuzetno teška utakmica protiv Darušafake. Nakon sjajnog izdanja protiv Lokomotive, nakon koje smo došli na skor 3-2 u Top 16 fazi, i otaljavanja posla u ABA ligi protiv MZT-a, naši momci će sigurno dati sve od sebe da obraduju navijače još jednom. Međutim, i pored skora 0-5, Darušafaka sigurno neće biti lak zalogaj. Tačnije, biće teže nego li mnogi to očekuju. Darušafaka će sigurno da grize kako bi se iskupila za ovih 5 poraza, a pride će sigurno igrati mnogo opuštenije jer nemaju šta da izgube.
Nasuprot njih, naši će igrači ipak imati jedno manje breme na sebi, jer svi očekuju pobjedu i iskorak ka Top 8 fazi.
Nadamo se da će naši igrači uspjeti da uđu mirno u utakmicu i odigraju kako najbolje znaju i umiju, i da se iz Istanbula vrate kao pobjednici.
Prenos je naravno na SK kanalima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Dafi »

Izuzetno teska utakmica. Nije lako pobijediti ekipu koja je ulozila toliki novac(prakticno kupila novi tim) a pri tom nista nije uzvratila. Oni su sampioni Turske i sigurno nisu losa ekipa ali vjerovatno los tajming forme pa i pad samopouzdanja su prouzrokovali ovih 0-5. negdje ce neko od njih zaplatiti. Imaju kvalitet a gotovo da nemaju pritiska nikako osim da top 16 fazu ne zavrse sa nulom. Bice ovo vraski tesko gostovanje.
Dobra stvar je sto su odmarani Amerikanci i samo mi je zao sto Zirbes nije mogao vise odmoriti. Zato sam bio ljut na Stimca juce.
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dr. Gonzo »

Dafi wrote:Izuzetno teska utakmica. Nije lako pobijediti ekipu koja je ulozila toliki novac(prakticno kupila novi tim) a pri tom nista nije uzvratila. Oni su sampioni Turske i sigurno nisu losa ekipa ali vjerovatno los tajming forme pa i pad samopouzdanja su prouzrokovali ovih 0-5. negdje ce neko od njih zaplatiti. Imaju kvalitet a gotovo da nemaju pritiska nikako osim da top 16 fazu ne zavrse sa nulom. Bice ovo vraski tesko gostovanje.
Dobra stvar je sto su odmarani Amerikanci i samo mi je zao sto Zirbes nije mogao vise odmoriti. Zato sam bio ljut na Stimca juce.
Brige crveno-belih: Miler bolestan, Kinzi "rovit"
"Miler je dobio visoku temperaturu pred sam početak meča. Nadam se da situacija neće da se pogorša.
Kinzi nije trenirao od meča sa Lokomotivom i smatrao sam da ne treba da rizikujemo.
Mada je bilo još rovitih igrača, ali nismo to hteli to da apostrofiramo"
,
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ma, biće sa K&K sve ok...sumnjam da neće biti spremni za tekmu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Dafi »

dr. Gonzo wrote:
Dafi wrote:Izuzetno teska utakmica. Nije lako pobijediti ekipu koja je ulozila toliki novac(prakticno kupila novi tim) a pri tom nista nije uzvratila. Oni su sampioni Turske i sigurno nisu losa ekipa ali vjerovatno los tajming forme pa i pad samopouzdanja su prouzrokovali ovih 0-5. negdje ce neko od njih zaplatiti. Imaju kvalitet a gotovo da nemaju pritiska nikako osim da top 16 fazu ne zavrse sa nulom. Bice ovo vraski tesko gostovanje.
Dobra stvar je sto su odmarani Amerikanci i samo mi je zao sto Zirbes nije mogao vise odmoriti. Zato sam bio ljut na Stimca juce.
Brige crveno-belih: Miler bolestan, Kinzi "rovit"
"Miler je dobio visoku temperaturu pred sam početak meča. Nadam se da situacija neće da se pogorša.
Kinzi nije trenirao od meča sa Lokomotivom i smatrao sam da ne treba da rizikujemo.
Mada je bilo još rovitih igrača, ali nismo to hteli to da apostrofiramo"
,
Znao sam zbog cega su odmarani ali je kinzi bio na klupi sto znaci da je trebalo mogao je da uskoci.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Igraće obojica. Sumnjam da le bilo šta od tog dvoje )povreda i temperatura) nešto preozbiljno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Квоте за сутрашњу утакмицу: Дарушафака 1.7, Звезда 2.1. Чисто да не мисле људи да смо неки фаворити и да је сутра једино нормално победа. За мене, ако дође, бићу срећан као кер у лифту.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by musemic »

Ovakve, preplacene, druzine bez ikakvog identiteta su ziceri za Radonju koji ih skoluje kad i kako hoce...ono sto je za brigu je taj njihov uzasan skor pa je verovatno da ce negde i pobediti. Ipak, nadam se scenariju slicnom onom iz Atine.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Ганац »

Ako odigramo "muški" ja neću imati nikakve zamerke na rezultat, ali (*ebeno ali) ako bi mi sutra slavili protiv Daraušafake, imali bi neverovatnu mogućnost da izađemo na šest pobeda i dva poraza pred duel sa Fenerom.
time bi sebe stavili u izuzetan položaj iz koga možemo tražiti još 2 pobede.
Nakon Daraušafake nama gostuju Efes i Ceda, nisu lake utakmice ali sa pravim pristupom i navijačkim grotlom se mogu ostvariti pobede, mada mi nije jasno ni gde će se igrati tekma protiv Efesa...
Ali sutrašnja utakmica sa spartanskim pristupom u odbrani nam može biti jedan veliki podstrek, i opet moramo zaustaviti spoljnju liniju, mada vremena za pripremu tekme je bilo i očekujem solidno izdanje našeg tima.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Poslje Darušafake nam gostuju Cedevita i Efes...ne Panata. Panata je nakon Fenera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Poslje Darušafake nam gostuju Cedevita i Efes...ne Panata. Panata je nakon Fenera.
:thumbsup: malo sam se zagubio, hvala na ispravci.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Cedevitu pred Delijama odvaljujemo 10+ lagano.
Musemiću, sve si rekao. Trener im je najveći zicer za Radonju, ali ako ih krene, na*ebali smo. Očekujem čvrstu odbranu i dosta fizičkih duela. Sudi nam Javor. Oduševljen sam...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Dafi »

Poucen desavanjima u grupi gdje su svi sve pobjedjivali nebih se bas bavio ovim prognozama i procjenama.
Ubijedjen sam takodje da ce i Darusafaka pobijediti i to ne samo jednu utakmicu jer gledajuci roster od njih je jaci samo Fener(po mom misljenju). Nas kao favorite vidim jedino protiv Cedevite u pioniru i to ne prevelike jer smo vec od njih izgubili na domacem terenu ali uz publiku mislim da to dobijamo. Jos smo blagi favoriti protiv Darusafake kuci.
Dug je put do TOP8! Mislim da je prerano za kalkulacije. Bice ovde svega i svacega. Evo jedan primer: Fener ce jos malo obezbijediti prvo mjesto u grupi. Kakav motiv ce imati da grizu zadnje dvije,tri utakmice? Nikakav!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. коло Топ 16 фазе: Дарушафака - Црвена звезда

Post by Ганац »

Niko ne kaže da ćemo lako dobiti bilo koga u grupi, ali pobede nad Lokosima, Panatom u gostima daju za pravo navijaču (meni) da se ponadam da uz pravi pristup na terenu nije nemoguće dostići 6-7 pobeda.
Znači, u Pioniru nije nemoguće pobediti Panatu i Efes u Areni ili gde će već da se igra, Ceda je po snazi kao i mi i tu mi je najrealnije očekivati pobedu...i da ponovim samo trčanje sa "milionerima" je za naš klub uspeh, svaka pobeda je 35000 Evra u kasi, svaka slika poslata u "svet" iz Pionira predstavlja pozivnicu igračima "prženicama" kojima će atmosfera da nadomesti stotinak hiljada dolara za tu neku sezonu igre za slavu (što vidimo po tvitovima gostujućih igrača, pa i MWillovih reči o atmosferi). Neću biti razočaran ako u daljem toku takmičenja nikog ne pobedimo, biću žalostan, ali ne i razočaran SAMO neka u svakoj utakmici daju svoj maksimum.
Večeras ću uživati u utakmici.
P.S. Možda,samo možda me malo iznervira Štime.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked