7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by musemic »

Babic, Arapovic i Zoric ne dolaze u BG
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by Nolle »

musemic wrote:Babic, Arapovic i Zoric ne dolaze u BG
Meni je juče rečeno da će sutra nastupiti u najjačem sastavu. :)
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Nolle wrote: Meni je juče rečeno da će sutra nastupiti u najjačem sastavu. :)
Па хоће играти у најјачем саставу. Од оних који су допутовали у Београд. :)

https://soundcloud.com/kkcedevita/veljk ... vezde-u-el" onclick="window.open(this.href);return false;
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Nismo imali apsolutnu kontrolu utakmice, ali smo četvrtu odigrali maestralno. Kao i prvu. Povukli svi umesto Jovića, bravo za Vasu uz Kvinsija ubicu i Guduru trio koji je sa'ranio Vitamine. X faktor Štimac i bravo za njega.
Navijanje sra*je do četvrte. Sa jedne strane Delije sa preteranim naglaskom na nacionalizam, a sa druge publika koja je bila u fazonu: ovu dobijamo sigurno. U četvrtoj najbolje navijanje. Idemo dalje. Nadamo se Joviću za kup.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by Dafi »

Kad se povela prica o navijanju na ovoj temi pitao sam se o cemu ovi ljudi pricaju. Sad shvatam. Navijaci paralisani pokusajem da se osmisli nesto sto ce uvrijediti hrvatsku ekipu. Najgora atmosfera ove godine.
Svaka cast svima! Kinsi danas nije bio u elementu ali zato jeste Guduric. Micic konacno pokazao zasto je bio proglasen velikim talentom. Dangubic dobar a Miller ponovo maestralno. Rebic miljama daleko od ozbiljnog pleja i zaista je tri klase izmedju njega i Micica.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Meni su negativni utisci navijanje, koje je bilo neverovatno loše i beskrvno, sa pokušajima nacionalističkog vređanja i Štimac.
Bez obzira na njegovih 11 skokova meni je on prejadan za profi basketaša.
Mi u odbrani očajno gradimo koš, dozvolili smo vitaminima da nam uzimaju drugi, treći napad i da poentiraju, to me je dovodilo do očaja prateći utakmicu. U jednom periodu smo toliko bili bezidejni da su nam se sa svojom zonom približili na mislim 4 poena razlike, srećom ovaj put su nam trojke ušle i pobedili smo nerealno visokom razlikom.
Da se ne lažemo, Reba i Štime nisu za ovaj tim i očito je bilo da nešto ne štima sa TK-om (verujem da je povreda ili bolest) a takođe sa Jovićem, zato nisu ni ulazili više.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by dr. Gonzo »

Pridruzujem se mazanjem ****** samoproklamovanu ******* organizaciju Delije ...
Uprkos sjajnim izdanjima nasih igraca, pogotovo pojedinaca sa odlicnim rolama, glavni mi je utisak ( i to negativan, nazalost) onaaj blam od navijacke grupe. Sramota da jedan klub kakav je Crvena zvezda ima na grbaci nesto sto sebe zove navijacima i to najvernijima :povraca:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

O Delijama, od sada, na dalje i u buduće imate slobodu da pišete na pdf-u "U dimu sve" (ili kako se već zove..."samo nebo je granica"
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by tsva »

Utisak utakmice nas tzv trener. Guduric decko daleko najbolji, igra simultanku drzi razliku a ovaj samo ceka gresku. I cim decko napravi korake ovaj utrcava u teren i napusava ga kao fol disciplina.

Opomena pred ban. Slagao se ili ne slagao sa trenerom, dobro znaš gdje je mjesto ovakvom pisanju. Dacha
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by musemic »

tsva wrote:Utisak utakmice nas tzv trener. Guduric decko daleko najbolji, igra simultanku drzi razliku a ovaj samo ceka gresku. I cim decko napravi korake ovaj utrcava u teren i napusava ga kao fol disciplina. Nije on jadonja on je smradonja.
Ti si, definitivno,..........!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Odlično je da smo pobjedili. Nisam gledao prve 3/4 pa ne mogu da sudim puno o utakmici, ali vidim da smo 2. i 3. odigrali loše. Mislim da je poseban pritisak bio jer smo već 2 utkmice izgubili od njih pa je ova bila pod MUST WIN. To naravno stvara dodatne pritiske, pogotovo jer ćemo s njima da igramo polufinale ABA lige.
Sve u svemu, ono što sam odgledao u posljednjoj četvrtini je bilo dobro. Što se navijanja tiče sve do "Kako je dobro..." u toj zadnjoj četvrtini bilo je loše. Mogu samo da zamislim prve 3 četvrtine. Ali o konkretnijim stvarima vezano za navijanje, na odgovarajućoj temi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by Dafi »

dr. Gonzo wrote:Pridruzujem se mazanjem go#nima samoproklamovanu sovinisticku organizaciju Delije ...
Uprkos sjajnim izdanjima nasih igraca, pogotovo pojedinaca sa odlicnim rolama, glavni mi je utisak ( i to negativan, nazalost) onaaj blam od navijacke grupe. Sramota da jedan klub kakav je Crvena zvezda ima na grbaci nesto sto sebe zove navijacima i to najvernijima :povraca:
Nepotrebno je vrijedjati i koristiti ovakve izraze za Delije koje takodje navijaju za isti klub i koji su,zajedno sa ostalim navijacima,napravili atmosferu za pamcenje na prosloj utakmici sa Lokomotivom. I ja neke stvari nemogu shvatiti ali jbg.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

tsva wrote:Utisak utakmice nas tzv trener. Guduric decko daleko najbolji, igra simultanku drzi razliku a ovaj samo ceka gresku. I cim decko napravi korake ovaj utrcava u teren i napusava ga kao fol disciplina.

Opomena pred ban. Slagao se ili ne slagao sa trenerom, dobro znaš gdje je mjesto ovakvom pisanju. Dacha
Za ono što je radio u 2/4 zaslužio je klupu...mnogo je brljao.
A napušavanje možda proizvede nešto dobro u glavi igrača (vidi pod davitelj i bogdanović), ako mu ne ukaže na greške može mu učiniti medveđu uslugu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Jedina greška ( mada i nije greška jer nam trener nije Nostradamus) jeste što je držao Cirbu u momentima kada smo imali +12. Tada je zaradio treći ( krajem druge četvrtine ) i četvrti ( krajem treće ). O tome kako je sakrio povredu Jovića treba mu podići spomenik. Zamislite pritisak na Vasu da je izjavio dan pre utakmice. Ovako, počeo je sa Jovićem i onda ubacio Vasu. Majstorski.
Samim odsustvom Jovića, nismo mogli da igramo toliko jaku odbranu pa smo stisli gas u napadu i krknuli 94 poena.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked