24. коло АБА лиге: Црвена звезда - Сутјеска

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

24. коло АБА лиге: Црвена звезда - Сутјеска

Post by dacha od bosne »

Nakon pobjede nad Cedevitom u Top 16 fazi Evrolige, Zvezdi u goste stiže ekia Sutjeske iz Nikšića koja se grčevito bori za opstanak u ABA ligi. Sa druge strane naši momci imaju imperativ pobjede kako bi nastavili borbu sa zagrebačkom Cedevitom za 2 mjesto i bolju poziciju pred plej-of. Takođe, ova utakmica će služiti kao dobra uvertira pred Kup takmičenje koje će se održati u Nišu.

Utakmica se igra u nedelju od 17 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 24. коло АБА лиге: Црвена звезда - Сутјеска

Post by dacha od bosne »

Veoma interesantna tema :R
Ne zna čovjek ni šta bi rekao osim da je ovo rutinska pobjeda ali da ostaje gorak ukus da Cirba mora da igra na ovakvoj utakmici preko 20 minuta, i da Teja ne može nikako da iskoristi ni ono malo prilike koju dobije. Šta li Radonja i klub planiraju sa njim, ne znam, ali očito nije za prvih 12. Žeo mi dečka jer sam mislio da će od njega biti igrač.
Nadam se da povrede Kisija i Rebare nisu ozbiljnije. Kinsi se jeste vratio u igru, ali treba tu biti oprezan da ga ne izgubimo za mnogo važnije utakmice.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24. коло АБА лиге: Црвена звезда - Сутјеска

Post by Ганац »

Meni je to i najjači momenat na utakmici, mora Zebra da igra, Štime je totalno neupotrebljiv i smešan, ej protiv ĐŠ on izgleda smešno..ostalo pa, ipak je trebala prva postava da sve stavi na svoje mesto...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 24. коло АБА лиге: Црвена звезда - Сутјеска

Post by Dafi »

Nisam gledao tako da mi je tesko da komentarisem ali zaista mi nije jasan Stimac. On sebe izgleda smatra EL centrom pa misli da nemora da se trudi u ABA. Izuzetno beskoristan igrac. Poene koje daje su mrtvi ziceri koje samo treba poloziti kroz obruc o odbrani ne bih trosio rijeci.
Locked