Куп Србије (2015/16)

Нешо
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 10:25 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Нешо »

Још не могу себи да дођем. Да онако окрену утакмицу у своју корист без икакве реакције са наше клупе, то ми је невјероватно. Слажем се да нас је њихов тренер добио и само могу честитати на томе.

Међутим, шта је он то урадио што би било неочекивано за било кога и овдје а камоли у нашем стручном штабу? Је ли могуће да ми знамо како ће играти и шта ће радити и опет им се намјештамо на волеј са нашом игром. А наша игра се може дефинисати овако:

"Лопта на Цирбеса а ако не прође онда нек Милер, Кинси или Гудурић пробају нешто импровизовати".

Зашто пола играча који су доведени код нас као појачања не играју исте позиције и на исти начин као тамо гдје су играли добро и препоручили нам се као појачања?
Зашто нам се ротација састоји од 4 играча и пар статера?
Како Партизан једину праву предност коју има а то је игра Џонса у нападу користи у свакој ситуацији а да ми знамо да ће то урадити и не спријечимо?
Зашто ми не користимо сличне предности на најмање неколико позиција?

Гдје је било каква тимска игра у оба правца?
Зашто наши играчи изгледају као да хљеба нису јели десет дана?

Ова питања иду на адресу стручног штаба и волио бих од њих чути неку озбиљну анализу. Највећег противника дигосмо из мртвих и биће веома незгодна борба за првака Србије ако се нешто озбиљно не предузме.

Тешко ми је пао овај пораз јер смо потучени до ногу. Трофеј као такав мање-више али да од њих губимо и то овако..
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Либурнија wrote:
Dennis Rodman wrote:
Либурнија wrote:Niko me ne ubijedi da su ovo čista posla i da nismo upregnuti u akciju ”izbori” i da je zato ovo dano e ne bi li picousta debilčina dobio 120 % glasova. :povraca2: Jebo kup, jebo i poraz u derbiju...ovo je epsko moralno posrnuće.
Samo to izgleda Radonjić ne zna, jer izraz lica u završnoj fazi utakmice mu je bio k'o da je saznao da ga žena vara. Ne može Murić pogađati trojke sa 9 metara da bi udovoljio Vučiću. Nemojte dotle da idemo.

Džikić jednostavno razbija Dejana, mnogo je bolji trener, simple as that. Moram da kažem, alal vera čovjeku šta napravi od njih za kratko vrijeme. Znao sam da nisu toliko loši kako su izgledali i da ima tu neki potencijal, ali Džikić je napravio čudo.
lo
E, sad, ovo je DOBRO za nas - da vidimo malo gdje smo, da ne poletimo baš toliko. Prošlih godina smo znali osvojiti kup koji nam nije značio ništa jer bi nas onda odnijeli kad je najbitnije. Sad neka ovo bude velika opomena. Nadam se.
Vidi, znam ja da je Džikić dobar trener, znam da Radonja zna itekako da zabaguje, znam sve u vezi Štimca, Simona, Rebića, povrijede Jovića, sistema toplo-hladno itd. Aman gdje je normalno da ekipa koja se na ravne časti nosi sa najjačima na kontinentu igra kao skupina amatera, ispada lopta iz ruke konstantno, maši se obruč, ima duplo manje skokova od prosječnog ABA sastava koji izgleda kao da su Golden Stejt Voriorsi?! Ako je vama to normalno i objašnjivo sportskim razlozima OK.

Iz uprava partizanskih klubova otjerana je kradljiva SPS bagra i instalirani ljudi koji su dio Vučko svijeta i gle, odma krenulo nabolje! Ništa se ne treba čuditi i fudbalski derbi ako sad izgubimo.

Ne treba mi plaćena titula. Ali ni prodana. Zgađen sam. I u fazi ozbiljnog preispitivanja sebe da li ću ovakav sramotni cirkus uopšte dalje da pratim. Da je normalna situacija, moglo bi se svašta napisati o sportskom aspektu, međutim u ovakvoj situaciji smatram to deplasiranim. Sramota je na šta je klub kao CZ spao. Sjećanje na Drču, Kovača, Uvalina...ispunjava me sada ponosom!!!
Ako idemo dotle, onda mogu i ja da kažem da je nas pustio Real i Bajern, kako bi Srbi više voljeli Evropsku uniju i NATO ;)

Dakle, svakako nije nemoguće da nas Partizan pobijedi, ali loše je to što je ovaj put i ubjedljivije nego prošli i očigledno nismo ništa naučili.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Radonjić, ili je totalni nemač pojma ili svesno radi u korist svoje štete.
Nedostaju nam Jović i Mitrović, a on još maksimalno skrati rotaciju. Pojedini igrači se maksimalno troše i to nas može koštati u plej-ofu ABA lige. Sa druge strane, ima igrača kojima on nije ni odredio ulogu u ekipi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Motiv, ako neko nema motiv da kada izađe na parket pobedi, taj ne treba ni da se bavi profi basketom, pa klinci ispred zgrade kada igraju tri na tri, igraju sa većom željom za pobedom, toliko "Kalimero" ponašanja naših igrača, umesto da na batine uzvrate jače, oni se povlače, Rebić se toliko pogubio da ni loptu nije mogao da prevede, Simonović, Lazić...očajno odigrano, Micić je slabo razigravao, bili smo statični i spori..
i danas me drži ljutnja i razočaranost i to ne samo na igrače, već i na stručni štab.
Hajde jednom da nas pobede, računaš mogu da nas iznenade i uz naše loše izdanje da izgubimo, ali dva puta u mesec dana, to zaista nešto govori o timu i treneru, o selekciji i vođenju.
Mene je i danas jednako sramota kada se setim kako su igrali sinoć i konačno da li će neko da preuzme odgovornost za neuspešan prelazni rok, za sva lutanja i na kraju za Štimca?
Da li će neko reći da posle svega mi nemamo dva krštena pleja i dva centra?
Zašto se ne proba sa Nastićem, sigurno nije lošiji od Štimca. Ako je istina da je Nastić završio sa nama, ja bih se zapitao ko to nas zajebava ovde?
Dovedu igrača potpišu na godinu, dve, tri i posle par tekmi ustanove da to nije to i da ne valja, to ne bi bilo strašno da je jedan slučaj, ali se deca zaigrala jedno 4/5 puta, a sve to košta i u paramma i u dostizanju forme pojedinačno i timski.
Kod nas je pravilo "jbg, pogrešili smo, ljudski je i grešiti i praštati".
Jeste ljudski i grešiti i praštati ali surovi profesionalizam ne dozvoljava taj vid ljudskosti, greške se ne praštaju, gaze te i idu dalje bezočniji i bezobrazniji.
Voleo bih da na kraju sezone ta bitanga koja nam je radila ovaj prelazni rok dobije nogobulj i da leti toliko daleko da se nikada više ne vrati u Zvezdu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Mene posebno boli Simanić. Iz FMP je došao spreman da kida zubima i nije ga zanimalo je li prekoputa Real, a sad je opet "klinac koji čeka šansu".
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Dennis Rodman wrote:

Ako idemo dotle, onda mogu i ja da kažem da je nas pustio Real i Bajern, kako bi Srbi više voljeli Evropsku uniju i NATO ;)


Dakle, svakako nije nemoguće da nas Partizan pobijedi, ali loše je to što je ovaj put i ubjedljivije nego prošli i očigledno nismo ništa naučili.
Uhh al ti je usporedbaaaa. ;)

Meni ovo prvo izrece kao mogucnost covjek koji je stari grobar i jako nepolitican. Naprosto, ni on sebi nije mogao drugacije da objasni on nasu tragikomicnu igru protiv njihovog limitiranog tima.

Da se razumijemo, uopste ih ne potcjenjujem, pogotovo Dzikica ne, uopste ne poricem nase mane, bezmudost, slabu organizaciju napada, bagovanje Radonje itd. Ali Tebra onakav raspad sistema protiv prosjecne ekipe nikakvim sportskim parametrima se ne moze logicno objasniti.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Je l' nam prvi put da nam se takav raspad desi pod Radonjićevim vođstvom?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Ovoliki raspad sistema protiv protivnika ovakvoga kalibra, ne.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Micić: "Izgubili smo od ekipe koja je zasluženo pobedila. Bili su bolji u svim segmentima, a mi smo odigrali uplašeno i nedovoljno motivisano."????????
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dr. Gonzo »

Ko je dirao Vasu, sto su ga uplasili, pa ovo je samo basket :shock:
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Odgledah sada snimak. Prebili su nas i nadigrali samo tako.
Mislim da kod nas nije u pitanju voljni momenat, nego strah od poraza, koji je trener preneo na igrače. Ekipa je odgledalo trenera, to je tako uvek bilo i biće.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Kockice se slažu. Ključna riječ - milogorci. Čović je ispizdio.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Gdje ima to da je Čova poludio? Ima li neki link da je nešto izjavio? Šta je sa milogorcima?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Ja sam link! :D Čovjek jeste bio blizu mjesta događaja, e sad.. Navodno su pale i riječi - to u Crnoj Gori možeš da radiš. Navodno je Čović bjesnio.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Na koga je konkretno Čović besan?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked