Куп Србије (2015/16)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Ja ne kontam... ko su sve akteri pored Čove. Napiši da te razumijemo, čovječe :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

OK. Čović je bljuvao vatru na igrače a posebno na Radonju. Između ostaloga pala je i ova rečenica - to u Crnoj Gori možeš da radiš! - što se odnosilo na Radonju. :hmmm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

aha...pa to je sada jesnije...onako te nič nisam skontao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Sve je to ok, ali šta to može da radi u CG?
Ko je birao pojačanja? Ko je kriv za pripremu tima za derbi? Šta je i na kojeg igrača zdiopi Čova?
Mada mislim da samo nešto pozitivno može da izađe iz ove situacije...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Brt Ganac, sve to stoji ali radi se o tome da ovdje nešto debelo smrdi. Način vođenja tekme, nedostatak borbenosti, način kako se izgubila tekma (urnisanje EL ekipe od Milutinovića, Cveleta i Vitkovca). Ne može čak da kaže ni da se štedilo za EFES jerbo smo ubili Majka minutažom a Tejić, Simanić pa ni Štimac se nisu praktično ni skinuli. Umjesto raspoloženog Dangubića on forsira u 4/4 pogubljenog Simona?! Presinga u 4/4 niđe! Izlaska na Džonsa niđe! :hmmm:

Šta može u Crnoj Gori da se radi?! To prepuštam ekspertima za Crnogorce kojih ovdje na forumu ima u izobilju. :mrgreen:
Last edited by Либурнија on Sun Feb 21, 2016 9:13 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:Brt Ganac, sve to stoji ali radi se o tome da ovdje nešto debelo smrdi. Način vođenja tekme, nedostatak borbenosti, način kako se izgubila tekma (urnisanje EL ekipe od Milutinovića, Čede i Vitkovca). Ne može čak da kaže ni da se štedilo za EFES jerbo smo ubili Majka minutažom a Tejić, Simanić pa ni Štimac se nisu praktično ni skinuli. Umjesto raspoloženog Dangubića on forsira u 4/4 pogubljenog Simona?! Presinga u 4/4 niđe! Izlaska na Džonsa niđe! :hmmm:
Sve ovo napisano stoji. Zaista se postavlja pitanje o čemu se radi. Eno, čitam na mcz-u onog Avantija da je bilo tog iskričenja nakon tekme. Bog te sveti pita kakve su to sve zakulisne radnje u pitanju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Koliko je grešaka ove sezone napravljeno?
Dovedeni:
Nastić,
Sofo,
Mekel,
Miler,
TK,
Tompson,
Štimac,
MWill,
Vasa..
Nastić ne igra niko ne zna zašto.
Sa Sofoom je brzo raskinut ugovor i doveden je Štimac
Mekel je oteran kao neznalica, a on u Makabiju igra odlično.
Tompson je doveden kao šuter, a prosek mu je bio katastrofalan, mislim da je sa tim trendom nastavio i u novom klubu.
Kada su videli šta su uradili sa plejom, brže bolje su angažovali MWilla i takođe ekspresno raskinuli ugovor, onda su doveli Vasu koji i nije bio u takmičarskom ritmu, zatim na 2/3 TK-a i na 4 QMilera koji je došao nakon povrede kapitena..
Znači 8 igrača je dovedeno u prelaznom roku i po hitnom postupku jer je gorelo pod nogama...
TK i Q Miler su opravdali angažman, Štimac ? ko ga je angažovao, šta je pri tom očekivao od njega i zašto je platio obeštećenje?
Vasa na pozajmici, potpisao ugovor, jeste, nije....tako i igra, malo toplo, malo hladno...
Sofo i Mekel u svojim novim klubovima igraju odlično, i sada opet dolazimo do "Enigme" kao vrhunska tajna u WWII, šta je to sa Nastićem?
Redosled pojačanja nisam baš siguran da idu ovim redom ali mislim da toliko nije bitan za ovaj upis, bitno je lutanje koje čini struka u ovom periodu, tumaranje po magli i konstantno udaranje u zidove, bitna je panika koja je zahvatila ne samo navijače već istrukture koje su odlučivale o pojačanjima...tako da se meni čini da bi mogli brzo da vidimo "prinošenje žrtve" širokim navijačkim masama kako bi se iste umirile do kraja sezone.
Svakako da i dalje želim titule našeg KK-a, dobre igre u EL, ali nikako ne želim da mi se oko kluba za koji navijam mota neki polusvet.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Znači, onakav poraz je posljedica pogrešno odrađenog prelaznog roka?! Mora da se šališ, ono ne može ONAKO da se gubi sve sa Simanom, Tejićem, Štimcem i Rebićem kao udarnom ekipom! a kamoli sa Cirbom, Milerom, Kinsijem itd.

Kako Blickrieg javlja:
- Nemam šta da kažem i analiziram, neka to uradi trener Radonjić - rekao je posle utakmice Branko Lazić.

Ova rečenica kapitena dovoljno govori o situaciji u timu. Kako "Blic" saznaje, Radonjić je izgubio poverenje vrha kluba. Njegov status je krajnje otvoren i neizvestan, oproštaj od Kupa i treće mesto u ABA ligi ne zadovoljavaju apetite velikog kluba.
Takođe, Mirko Pavlović, sportski direktor kluba, snosi veliki deo krivice za stanje u timu. Čovek koji je spona između igrača i stručnog štaba, morao bi daleko više da radi na psihološkoj pripremi igrača i trenera Radonjića, njegovog najboljeg prijatelja u klubu, odnosno na atmosferi među košarkašima i na klupi. Pavlović je i krivac za loše odrađen prelazni rok, tumbanje tima, česte promene, promašaje u dovođenju igrača... Dobio je šansu od rukovodećih ljudi koju nije znao da iskoristi.
:hmmm:

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kos ... je/qxz4bm4" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Znači, onakav poraz je posljedica pogrešno odrađenog prelaznog roka?! Mora da se šališ, ono ne može ONAKO da se gubi sve sa Simanom, Tejićem, Štimcem i Rebićem kao udarnom ekipom! a kamoli sa Cirbom, Milerom, Kinsijem itd.

Kako Blickrieg javlja:
- Nemam šta da kažem i analiziram, neka to uradi trener Radonjić - rekao je posle utakmice Branko Lazić.

Ova rečenica kapitena dovoljno govori o situaciji u timu. Kako "Blic" saznaje, Radonjić je izgubio poverenje vrha kluba. Njegov status je krajnje otvoren i neizvestan, oproštaj od Kupa i treće mesto u ABA ligi ne zadovoljavaju apetite velikog kluba.
Takođe, Mirko Pavlović, sportski direktor kluba, snosi veliki deo krivice za stanje u timu. Čovek koji je spona između igrača i stručnog štaba, morao bi daleko više da radi na psihološkoj pripremi igrača i trenera Radonjića, njegovog najboljeg prijatelja u klubu, odnosno na atmosferi među košarkašima i na klupi. Pavlović je i krivac za loše odrađen prelazni rok, tumbanje tima, česte promene, promašaje u dovođenju igrača... Dobio je šansu od rukovodećih ljudi koju nije znao da iskoristi.
:hmmm:

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kos ... je/qxz4bm4" onclick="window.open(this.href);return false;
Nije razlog poraza u prelaznom roku, međutim prelazni rok pokazuje svu konfuziju odgovornih ljudi oko kluba, doveden je igrač koji je trebao da kao bek ap centar donese sigurnost (bar je tako bilo zamišljeno) iako je meni kada sam čuo da on opet dolazi pao mrak...čovek nije za Zvezdu, osim toga, Tejić i Simanić ni minuta, dolazi se do rezultata da je igralo 8 igrača u rotaciji...nesposobnost da se nešto odigra smisleno, Vasa je sposoban samo za sebe da iskreira, a plej, loše, do zla boga...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Sve čestitke Megi. Koliko toliko su mi stavili melem na ranu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Mozda sam ja naivan islijep ali u ove konspiracije tesko mogu da vjerujem. Znam da se kod nas svasta radi ali...mislim.
Ne,uopste ne zelim da vjerujem u to niti da razmisljam na takav nacin. Uostalom kako objasniti poraz u finalu? Hoce li Misko biti kaznjen jer Partizan nije osvojio kup i sad narod nece glasati za Vucica?
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Meni bi bilo lakše da su pobijedili partizani, pa da se tješim kako smo izgubili od ustvari odlične ekipe :jumping1:
Partizan ipak pokazao da dobre igre nisu slučajnost i moraćemo i te kako da ih respektujemo. Ono što je gore je da će oni sledeće sezone sigurno biti bolji, jer mladi igrači sazrijevaju, a ova pojačanja su im bila iznuđena uglavnom, da ne pričamo da će Džikić imati mnogo više prostora da gura svoju filozofiju i uigrava to - a i ovako je napravio strašan posao.

Što se tiče teorija zavjere, mislim da večerašnja utakmica pokazuje da padaju u vodu. Odlična utakmica obe ekipe, stvarno gledljivo.

Čestitke Mega Frizuri by Muta Ovo Je Sve Normalno Nikolić.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Mozda sam ja naivan islijep ali u ove konspiracije tesko mogu da vjerujem. Znam da se kod nas svasta radi ali...mislim.
Ne,uopste ne zelim da vjerujem u to niti da razmisljam na takav nacin. Uostalom kako objasniti poraz u finalu? Hoce li Misko biti kaznjen jer Partizan nije osvojio kup i sad narod nece glasati za Vucica?
Ni ja ne želim da vjerujem, ali kao što kažeš, kod nas je sve moguće. Ali, ako je tačno, treba im se svima načestitati svega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Fotke sa utakmice protiv Smedereva možete da pogledate OVDE, a protiv partizana OVDE.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Vidim da je finale bilo kost u kost pa sta bude. To je ono sto mene najvise ovde tisti...izadjes na derbi i igras kao zena(izvinjavam se sto vrijedjam zene). Cija je krivica ova dva poraza od Partizana ne bih sad da ulazim ali necija jeste i na ljudima iz kluba je da otkriju cija je. Gubiti 16 razlike od Partizana,dati nesto vise od 20 poena za poluvrijeme ovakvom Partizanu je za duboku analizu. Jos sam ljut!!!
Locked