Куп Србије (2015/16)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Vidim da je finale bilo kost u kost pa sta bude. To je ono sto mene najvise ovde tisti...izadjes na derbi i igras kao zena(izvinjavam se sto vrijedjam zene). Cija je krivica ova dva poraza od Partizana ne bih sad da ulazim ali necija jeste i na ljudima iz kluba je da otkriju cija je. Gubiti 16 razlike od Partizana,dati nesto vise od 20 poena za poluvrijeme ovakvom Partizanu je za duboku analizu. Jos sam ljut!!!
Ista stvar i kod mene. Pokušavam da potisnem sve ono što sam gledao, ali ne ide.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Zbog takvog pristupa je Partizan u košarci bio ispred nas, a nastavimo li ovako vrlo brzo će se to vratiti.
Oni su bili napaljeni do kosti, pred svaku utakmicu sa nama. To se vidi i pre derbiju, kao i na parketu. Budemo li ovako pristupali utakmicama sa njima, možemo, što bi Kari rekao, polako da zatvaramo radnju.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Dafi wrote:Vidim da je finale bilo kost u kost pa sta bude. To je ono sto mene najvise ovde tisti...izadjes na derbi i igras kao zena(izvinjavam se sto vrijedjam zene). Cija je krivica ova dva poraza od Partizana ne bih sad da ulazim ali necija jeste i na ljudima iz kluba je da otkriju cija je. Gubiti 16 razlike od Partizana,dati nesto vise od 20 poena za poluvrijeme ovakvom Partizanu je za duboku analizu. Jos sam ljut!!!
Шта год да је, велика срамота и понижење. За које је крив једино Радоња, како год да окренеш и обрнеш. Мене што се тиче, све и да уђе у ТОП 8 а изгуби домаћицу, то би било то. За многе ствари га не кривим, поготово не искључиво њега, није он једини кривац за онолико лутање у прелазном року али оно синоћ...ма да играш у саставу Ребић, Лазић, Симанић, Тејић и Штимац мора да буде у 1 лопту и на нож а камоли...

Треба ово гледати и са позитивне стране - коначно овдје може да се нормално и аргументовано критикује Радоња без да те заглуши халабука разних букача. Ето и то дочекасмо, машала!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by ajkula »

Ova ekipa je previse mekana za ovakve utakmice.
Kad se vrati Mitrovic nesto ce se promjenit.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Sramotno je da izostankom Jovića mi i u napadu i u odbrani kiksamo, da nam je Mitrović već duže vreme van tima a mi opet kukamo ako će sa njim biti drugačije...nedostaje nam Mitar, evidentno je ali to nije opravdanje za poraz protiv grobara,za ono njihovo nadskakanje nas, ne opravdava nas ni Rebu koji se toliko pogubio kao da je naspram njega Stiv Keri lično a ne Cvetković pa ne može ni loptu da prenese ili da Vasa jednostavno ignoriše zamenika kapitena (Lazu), sve to govori da smo kao **zde ušli u meč.
TK je jedini u timu odigra na nivou, a Zebru ne bih kritikovao jer je igrao 37 minuta, jbt i životinju kad tučeš 37 minuta popusti, zato i njemu svaka čast, ostali ne zaslužuju da se pomenu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Ствар је врло проста, само што нас боли пораз.
Свака екипа која уђе фајтерски са нама у меч има прилику да нас добије. Једва смо чупали победу против Меге у Сремској Митровици, а то исто је применио и Пешић, али нас је Гудура спасио са неким тројкама. Евролига је друга прича јер се игра софистицирана кошарка, где ми кидамо одбрану и тако добијамо. Када нас је Фенер стиснуо, изгубисмо лагано 20 и то у препуном Пиониру. Одговор се намеће сам по себи: Немамо фајтере у екипи. Прошле године уђе Калина, Ђенка, Јака, побију се на терену, подигну адреналин, остали се придруже и наступа смрт у дискотеци. Имали смо прошле године више тим за 'сељачку кошарку'. Ове године имамо скроз другачији концепт уз много турбуленција које су нас пратиле. Имамо на кецу Јовића који је добар играч, али је проблем што Васа тек треба да подиже форму а и самопоуздање. На пример, бриљирао продив Цедевите у Евролиги, против Партизана играо за себе. Оно где смо тањи много јесу центарске позиције. Цирбес јесте добра замена за Бобија, али је проблем што Штимац није за Цирбу прошле године.
У сваком случају, добра ствар је што ће доласком Луке да се побољша скок игра и што ћемо добити човека више у ротацији под кошем. Добро је што Цедевита није нека фајтерска екипа и што можемо да ишчупамо једну победу у Морачи од три утакмице. Иначе, КЛС одиграти максимално озбиљно да будемо први, а да се Партизан и Мега кољу у полуфиналу.
Што се тиче Евролиге, имамо шансу да сад у петак избацимо Ефес и себи трасирамо пут ка ТОП 8. Радоња је такав, изненади те кад се најмање надаш било у позитивном или негативном контексту. Очекујем један позитиван шок и победу велику као Русија. Ефес много лоше игра у последње време што не сме да опушта, али ако их стиснемо као Партизан нас, тешко да се могу извући.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Ne znam baš da nam ekipa nije fajterska. U EL smo do sada dobijali na fanatičan fajt i samopouzdanje kojim smo pogađali trojke sa 9 metara...
Bojim se da smo u ovom slučaju jednostavno previše "digli nos", što je iskoristio Partizan koji je kazaljku zakucao u crveno, gdje su oni kidali kao mi u EL, pa čak i više, a Radonjić se nije uspio snaći i to na neki način presjeći i podići ekipu do potrebnog nivoa. Grobari su odigrali muški, nema šta, igrači su im ulazili u zadnji period sa po 4. lične greške, Džikić je hazardirajući potegao sve moguće i nemoguće resurse i vratilo mu se. Šmekerski su odradili posao, dopadalo se to nama ili ne.
Zvezdaš. Robista.
Locked