Куп Србије (2015/16)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Od četvrtka slijedi borba za prvi trofej ove sezone. Zvezda naravno brani trofej koji je prošle sezone osvojila protiv Mege. Kao i prošle, tako i ove sezone najvjerovatnije da ćemo u polufinalu odmjeriti snage sa partizankama, pa ćemo jasno vidjeti da li je onaj poraz protiv njih bio samo loš dan ili Džikić ima rješenje za ovu evroligašku četu Dejana Radonjića.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dr. Gonzo »

Ceka se 1/2f i ozmirivanje nekih racuna ... :whistle: :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

I ja čekam i nadam se da će doći do "stoka razlike".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Imamo 'samo' šest dana da napravimo detaljan skauting. :) :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Jel zna neko koji kanal prenosi?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Jel zna neko koji kanal prenosi?
Mislim da je Arena, mada finale moguće i RTS.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

http://www.kss.rs/odredjeni-termini-mec ... ja-koraca/" onclick="window.open(this.href);return false;
Одређене су цене улазница и сатница утакмица финалног турнира Купа Радивоја Кораћа у Нишу (18-21. фебруар), које ће бити директно преношене на ТВ Арена спорт.

У четвртак 18. фебруара од 17.00 часова у првом четвртфиналном мечу састаће се Мега Лекс и Константин, а од 21.00 час Партизан НИС и ФМП. У петак 19. фебруара од 18.00 сати играју Металац Фармаком и Борац, а од 21.00 час мегдан ће поделити Црвена звезда Телеком и Смедерево 1953.

Први полуфинални меч у коме се састају победници дуела Мега Лекс – Константин и Металац Фармаком – Борац на програму је 20. фебруара од 17.00 сати, док ће се бољи из мечева Партизан НИС – ФМП и Црвена звезда Телеком – Смедерево 1953 састати истог дана у 21.00 час.

Финале је заказано за 21. фебруар у 21.00 час.

Комплети улазница за сва четири дана, односно свих седам мечева у „Чаиру“, продаваће се од понедељка 8. фебруара од 12.00 часова у Инфо центрима Туристичке организација Ниш, на продајним местима на адресама Вожда Карађорђа 7, Обреновићева 38 и Тврђава бб. Комплет карата за трибине кошта 2.000, а за партер 4.000 динара и није дозвољено да једна особа купи више од седам комплета.

Од 12. фебруара, уз продају преосталих комплета, креће и продаја појединачних улазница на билетарници дворане „Чаир“ од 12.00 часова. Цене дневних улазница за четвртфиналне мечеве у четвртак и петак су 500 динара (обе утакмице) за трибине и 800 динара за партер. За обе полуфиналне утакмице у суботу треба издвојити 800 динара за трибине и 1.500 динара за партер. Карта за недељно финале кошта 900 динара за трибине и 2.000 динара за партер.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Zaista ne mogu da shvatim RTS :shock: . Nacionalni kup a vjerovatno i super ligu da ne prenosi nacionalna televizija je stvarno sramota. RTRS prenosi sve utakmice Igokee u ABA ligi!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Apsolutno se slažem sa tobom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Jbg, Bujošević je obećao u otvorenom pismu "hrpu" sporta na jadnom servisu....
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Kao što i napisah u lajv temi...divlja košarka i crni minuti partizanki dale šansu našoj filijali koja nije znala organizovati napad u zadnjih 13 sekundi. Šteta. Sada nam ostaje da oderemo ove divlje partizanke i da im pokažemo gdje im je mjesto.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Kao što i napisah u lajv temi...divlja košarka i crni minuti partizanki dale šansu našoj filijali koja nije znala organizovati napad u zadnjih 13 sekundi. Šteta. Sada nam ostaje da oderemo ove divlje partizanke i da im pokažemo gdje im je mjesto.
Gledam utakmicu i poslednji napad FMP-a, kao preslikani poslednji napadi CZv, plej prenese loptu, davi, gnjavi i onda nekom prvom do sebe uruči vruć krompir i....jedno veliko ništa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Последњи напад је требао да решава Добрић зато што има улаз а има и праћку. Штета, могли су добити, са Давидовцем би победили. Штета и због Звездиних кошаркаша јер смо могли играти и ревијално полуфинале са својом филијалом, али јбг. Шампион мора да гази, нема друге.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Nadam se da se Stilike nalozio i da ce uspjeti da izparira ovim amaterima i radnickoj klasi veceras.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by tsva »

Simanic odigrao 5 minuta na 45 razlike. Kad ce da igra ako nece u ovoj utakmici al cenjeni strucnjak nije bio siguran na + 45 cekao da zaokruzimo. :nindza:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked