Куп Србије (2015/16)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Danas treba da pokažemo kolika je razlika između njih i nas u ovom trenutku. Bez obzira što ne igra Jović, Micić i Reba su dovoljni za ovakav partizan. O ostalim pozicijama da ne pričam.
Očekujem da odigramo na, koliko-toliko, evroligškom nivou.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Uz pravi pristup utakmici, maksimalno zalaganje i borbenost, pobeda ne bi trebala da bude upitna.
Iako, naravno, očekujem pobedu, mislim da ona neće biti baš ubedljiva. Kadinjača je uvek Kadinjača, kakav god tim imali.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

A nakon Lučana ide: Kurdistan, Afganistan, Oman, Butan i Sudan :zastavaDS:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Jadni smo ti mi i nasa dominacija. Nisam za lomljenje preko koljena ali izgubiti od ovih dva puta u mjesec dana je tuga i jad.
Da se otkine plata mjesec a Radonji i dva. SRAMOTA!!!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Zaslužuje svaku osudu večeras naš trener. Dangubić koji može da pogodi nešto u napadu je zaboravljen a gurao je Simonovića i Lazića. Pritom nam Andrija fucking Milutinović hvata lopte lagano. Borbenost nula. I što je najgore, tanki smo na pleju i kockamo se jer Stefan očito često ulazi u povrede. Baš super sezona, baš sam oduševljen ovim porazom.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Ovako nisam bio razočaran odavno, kako god:
Rebić nije ni za FMP a ne Zvezdu,
Micić je daleko od pleja br 2 EL ekipe,
Lazić mora pod hitno da prestane da glumata i da opet uđe u svoje "čizme",
Gudurić e kod njega znamo da će biti oscilacija ali bato guli odbranu, a ne da uvek ispadneš i kasniš,
Kinsi, duboki naklon majstoru koji odrađuje svaki evro kvalitetno, on je ne samo danas najbolji u timu,
Simon, šta reći za njega, nit smrdi, nit miriše,
Miler, jednostavno ga nije ništa išlo, i to počinje da se ponavlja, dobro, ali u odbrani ni zagrađivanja ni odbrane, mora mnogo da promeni pristup,
Zirbes, loš, stiže ga nervoza i najmanje razmišlja o basketu,u odbrani očajan, preko njega uzimaju lopte ko kako stigne,
Dangubić, lepo krenuo i Radonja ga zaboravio na klupi,
Boriša nije igrao,
Tejić, nije igrao,
Štimac, poslednji put ću o njemu, *ebo ga onaj ko ga je doveo.
Svi trebaju da se dobro zamisle kakav im je pristup utakmici.
Radonjić, popio još jedan šamar od Džikića.
S R A M O T A
Da nas nadskaču toliko, da nas prebiju tako, da nam ponove u mesec dana dva puta da nas razbiju, S R A M O T A !!!!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dafi »

Ja ne da sam razocaran nego sebi nemogu doc. Nismo mi izgubili nego su nas oni razbili. Pobijedili su velikom zeljom i voljom i naravno vodjeni svojim trenerom.
Sad sam definitivno ubijedjen da Radonjic nikad nece postat veliko ime u kosarci kao trener. Jednostavno ove utakmice se dobijaju.
Mozes ti da dobijas Real,Himki itd i to je super ali ovde se stice povjerenje i ljubav navijaca. Navijacima je ovo najbitnije!Sa ove dvije pobjede je Dzikic postao novi Vujosevic. Vec vidim komentare MAGIJA itd
Last edited by Dafi on Sun Feb 21, 2016 12:32 am, edited 1 time in total.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Ганац »

Dafi wrote:Ja ne da sam razocaran nego sebi nemogu doc. Nismo mi izgubili nego su nas oni razbili. Pobijedili su velikom zeljom i voljom i naravno vodjeni svojim trenerom.
Sad sam definitivno ubijedjen da Radonjic nikad nece postat veliko ime u kosarci kao trener. Jednostavno ove utakmice se dobijaju.
Mozes ti da dobijas Real,Himki itd i to je super ali ovde se stice povjerenje i ljubav navijaca. Navijacima je ovo najbitnije!
Tačno bih kao predsednik Panatenaikosa oduzeo svima na čelu sa Radonjom, osim TK-u pola plate, pa onda neka izigravaju primadone.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Niko me ne ubijedi da su ovo čista posla i da nismo upregnuti u akciju ”izbori” i da je zato ovo dano e ne bi li picousta debilčina dobio 120 % glasova. :povraca2: Jebo kup, jebo i poraz u derbiju...ovo je epsko moralno posrnuće.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Либурнија wrote:Niko me ne ubijedi da su ovo čista posla i da nismo upregnuti u akciju ”izbori” i da je zato ovo dano e ne bi li picousta debilčina dobio 120 % glasova. :povraca2: Jebo kup, jebo i poraz u derbiju...ovo je epsko moralno posrnuće.
Samo to izgleda Radonjić ne zna, jer izraz lica u završnoj fazi utakmice mu je bio k'o da je saznao da ga žena vara. Ne može Murić pogađati trojke sa 9 metara da bi udovoljio Vučiću. Nemojte dotle da idemo.

Džikić jednostavno razbija Dejana, mnogo je bolji trener, simple as that. Moram da kažem, alal vera čovjeku šta napravi od njih za kratko vrijeme. Znao sam da nisu toliko loši kako su izgledali i da ima tu neki potencijal, ali Džikić je napravio čudo.

E, sad, ovo je DOBRO za nas - da vidimo malo gdje smo, da ne poletimo baš toliko. Prošlih godina smo znali osvojiti kup koji nam nije značio ništa jer bi nas onda odnijeli kad je najbitnije. Sad neka ovo bude velika opomena. Nadam se.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Либурнија »

Dennis Rodman wrote:
Либурнија wrote:Niko me ne ubijedi da su ovo čista posla i da nismo upregnuti u akciju ”izbori” i da je zato ovo dano e ne bi li picousta debilčina dobio 120 % glasova. :povraca2: Jebo kup, jebo i poraz u derbiju...ovo je epsko moralno posrnuće.
Samo to izgleda Radonjić ne zna, jer izraz lica u završnoj fazi utakmice mu je bio k'o da je saznao da ga žena vara. Ne može Murić pogađati trojke sa 9 metara da bi udovoljio Vučiću. Nemojte dotle da idemo.

Džikić jednostavno razbija Dejana, mnogo je bolji trener, simple as that. Moram da kažem, alal vera čovjeku šta napravi od njih za kratko vrijeme. Znao sam da nisu toliko loši kako su izgledali i da ima tu neki potencijal, ali Džikić je napravio čudo.
lo
E, sad, ovo je DOBRO za nas - da vidimo malo gdje smo, da ne poletimo baš toliko. Prošlih godina smo znali osvojiti kup koji nam nije značio ništa jer bi nas onda odnijeli kad je najbitnije. Sad neka ovo bude velika opomena. Nadam se.
Vidi, znam ja da je Džikić dobar trener, znam da Radonja zna itekako da zabaguje, znam sve u vezi Štimca, Simona, Rebića, povrijede Jovića, sistema toplo-hladno itd. Aman gdje je normalno da ekipa koja se na ravne časti nosi sa najjačima na kontinentu igra kao skupina amatera, ispada lopta iz ruke konstantno, maši se obruč, ima duplo manje skokova od prosječnog ABA sastava koji izgleda kao da su Golden Stejt Voriorsi?! Ako je vama to normalno i objašnjivo sportskim razlozima OK.

Iz uprava partizanskih klubova otjerana je kradljiva SPS bagra i instalirani ljudi koji su dio Vučko svijeta i gle, odma krenulo nabolje! Ništa se ne treba čuditi i fudbalski derbi ako sad izgubimo.

Ne treba mi plaćena titula. Ali ni prodana. Zgađen sam. I u fazi ozbiljnog preispitivanja sebe da li ću ovakav sramotni cirkus uopšte dalje da pratim. Da je normalna situacija, moglo bi se svašta napisati o sportskom aspektu, međutim u ovakvoj situaciji smatram to deplasiranim. Sramota je na šta je klub kao CZ spao. Sjećanje na Drču, Kovača, Uvalina...ispunjava me sada ponosom!!!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by nyc »

Prvo sam se pošteno iznervirao što mi se ceo dan okrenuo naopačke, pa nisam stigao da odgledam utakmicu.
A onda sam se zahvalio višim silama koje su intervenisale ne bi li me poštedele sramote i samodestruktivnih ispada!

Jer, ne vidim kako bih mogao na miru da odgledam poslednju četvrtinu.

Zbilja, vi koji ste tamo povezani i umreženi, ukotvljeni i tako to..., O ČEM SE OVDE RADI, BRE???

Jesu li nas ovi stvarno nadigrali? Jel su naši bili toliko "van šeme"?
Jel trener naš doneo barem dve pametne odluke? Ono, izmena, ili poziv na time-out??? DVE odluke, pitam?

O ČEM SE RADI, narode?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Dragi moj profo, dozvolili smo ono što ljudi najviše mrze na ovom forumu a to je bezmu*ost naših igrača. Da nam onakav Partizan napravi 21 ofanzivni skok do 37' i da svaka ničija lopta pripadne njima ti dovoljno govori o motivu ko je kako ušao u meč. O greškama Radonjića neću da trošim reči. Ostaje samo nada, je*em ti Pandora radoznalost. Nada, da će Stefan Jović biti fit do kraja i da će se Luka brzo uklopiti u tim.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Куп Србије (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

O kukavičluku, bezobrazluku i bezmudosti. O tome se radi, Profo moj.
Kadinjača maksimalno motivisana, kao i uvek protiv nas. Mi, sa druge strane, skidamo gaće pred njima redovno. Situacija gde nas najdežmekastiji igrač u istoriji košarke onako prikucava najbolje govori o tome.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked