АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Pretposljednje kolo ABA lige koje i može i ne mora ništa da znači. Špekuliše se sve i svašta oko same završnice (da li će biti odigrana ili ne), tako da sa jedne strane sam rezultat i ne mora da bude toliko bitan. Ipak, za Zvezdine navijače, posebno u duelima sa Hrvatskim klubovima, nema nevažne utakmice, a rivalitet sa Cibonm je nešto što traje decenijama, tako da treba i ovu utakmicu pobjediti, pa ako se sve bude igralo do kraja, probati zauzeti to 2. mjesto i osigurati prednost domaćeg terena u odnosu na Cedevitu.
Utakmica se igra u ponedeljak od 18 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by Ганац »

Sve te spekulacije oko igranja/ne igranja plej ofa i ABA lige naredne sezone su nadam se gluposti.
I nama kao i ostalim klubovima u regionu je takva liga potrebna zbog držanja kakvog takvog kvaliteta košarke na ovim prostorima.
Zatvaranje (ponovo u svoje torove) dovešće do totalne marginalizacije košarke sa ovih prostora, kako klupske tako i reprezentativne, jer ako se to desi kako bude proticalo vreme sve će slabiji košarkaši izlaziti iz naših timova, samim tim i nacionalne selekcije gube, klubovi, menadžeri, igrači...nadam se da do toga neće doći.
Što se tiče utakmice sa Cibonom, verujem da ćemo ići na pobedu, ali i da nećemo po svaku cenu tražiti pobedu, već prištedeti nosioce. Od nosioca bi mogao TK da odigra neku svoju simultanku i Jović da odigra lapo-lapo sa Vasom, Milera i Zebru štedeti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by garnett »

pogodio sam sifru iz prve :dancing1:
lm, sutra ako stimac ne uzme 20 minuta, onda missim stvarno..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by Ганац »

garnett wrote:pogodio sam sifru iz prve :dancing1:
lm, sutra ako stimac ne uzme 20 minuta, onda missim stvarno..
Dobro je, inače bi biloImage
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by Ганац »

A što se Štimeta tiče, nadam se
Image
Inače ću da seImage
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ako se plej of bude igrao, imamo prednost domaćeg parketa. Bitno je da se Jović nije ozbiljnije povrijedio. Kinsi u blagom padu forme. Ostalo standardno. Posebno Štimac.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by garnett »

na onog stimca coveku ostalo samo da se krsti i nogama i rukama...
ono je ko kad imas rodjaka koji je tezak debil, pa kad je u igri moras da pazis vise na njega i u odbrani i u napadu, nego li na protivnicke igrace.. :ajme:

kinzi isto poceo da jede govna, al valjda ce to ispeglati, pogotovo sto je ra tvrdoglav ko mazga.. missim nije jos code red alert, al ide u tom smeru..

i sta je sa jovicem, jebem ga neispavnog vise..
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Mislim da je sa Kisijem sve ok. Jedna-dvije lošije partije ne trebaju sada da stvaraju teorije zavjere oko njega.
Ali Štimac...stvarno nemam riječi. I neće mi biti nikako jasno da Nastić nema prednost ispred dotičnog.
Tejića opet nema u ekipi?!? Da li je opet neka povreda ili se na njega ne računa, ali kako god, on ove sezone ne može da se sastavi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by garnett »

nastic valjda ima nekih psihickih problema(nezvanicno)..
a tejic je operisao zub?!

lm, za 12 dana pocinje po aba lige..
jasno je da je cedevita totalno ubila formu, a ni nemaju bitnih utakmica kako do 12-og tako i posle, posto ce kako i ovo preostalo kolo aba lige, tako i ostatak el odigrati bez "obaveza"..
a mi u svim tim utakmicama imamo obavezu da pobedimo..
bome bice jebeno, trebace nam svaki coek u ovoj borbi, pogotovo sto igramo na svaka 3 dana..
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА 25. коло: Цибона - Црвена звезда

Post by Dafi »

Ja se nadam Lukinom povratku za nekih desetak dana i igranju do nekih desetak minuta po utakmici. Nije puno ali za pocetak dovoljno jer od Tejica nemamo nikakvu korist i to mi je velika enigma. Decko ne da nije napredovao nego je nazadovao u odnosu na proslu sezonu,mislim da ima i manju minutazu nego prosle sezone.
Zaista neocekivano laka pobjeda Partizana i u cudu sam da je Cedevita Ovako pukla protiv njih. Upozorenje je svakako igra groblja u ovim utakmicama protiv nas i Cedevite. Znaci da ono protiv nas nije bilo slucajno.
Locked