9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

U petak, od 19 i 30 gostujemo ekipi za koju nikako da pronađemo rješenje. Fener nam ne leži, plus tu su igrači i trener koji imaju poseban motiv baš protiv nas.
Ova utakmica nam i ne znači toliko mnogo, ali naravno da zbog toga u nju ne treba ulaziti opušteno.
Sve u svemu, neka momci ostave srce na parketu, pa šta nam Bog da.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by garnett »

ne igraju slukas i antic, missim ako turci ne jedu hovna, jelte
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Antić? Barem nas neće više trpati trojkama :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by garnett »

bezmudost level max :ajme:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Šteta. Odigrali smo fantastično 1. poluvrijeme. Iako se nisam nadao pobjedi, nakon tog 1. poluvremena očekivao sam da možemo nešto da napravimo. Treća četvrtina nas je vratila u realnost odnosa sa Fenerom. Ne znam...i razočaran sam, i ni sam. U svakom slučaju, ostaju nam ključne utakmice sa Panatinaikosom i Darušafakom koje će nes ili odvesti u Top 8 ili nas ugrobariti to se istog tiče.

NAPRED ZVEZDO!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by Ганац »

Jbg, ta treća četvrtina, malo mozga bez, malo sudije i to ti je to, plus napaljeni grobar...Štimac i tako, mada, nismo ni računali na pobedu, tako da je ovo ne mogu reći ok ali jbg.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by Dafi »

Moras imati neki plan kako zaustaviti propast,kako prekinuti slobodni pad! Sudije su nas isjekle nekoliko puta kad se utakmica lomila ali nije to presudilo,barem po meni. nismo se osramotili cak sta vise. Nismo ni odustajali. Ipak kad onako odigras trecu cetvrtinu nije realno da dobijes ovakvu ekipu kao Fener. Kinzijevo ponasanje u zadnje vrijeme pocinje da me iritira. Nadam se da je danasnja utakmica objasnila zasto Guduric nekad dobija priliku u drugom poluvremenu ili zadnjoj cetvrtini,bas je bio los.
Najveci nas problem je sto igramo s jednim centrom i jednom cetvorkom,jednostavno nije realno da budes konkurentan. Veliki je problem i igre Micica koji igra toplo hladno,danas je to bilo dobro hladno. Imao sam utisak da nikad nije igrao na mjestu pleja,odbrambeno ocajan kao i Guduric. Stimac?Pitam se da li u drzavi neko lakse zaradjuje svoj novac od njega,mislim na sve profesije.
katamaran
Новајлија
Posts: 42
Joined: Thu Jun 13, 2013 3:01 pm

Re: 9. коло Топ 16 фазе: Фенербахче - Црвена звезда

Post by katamaran »

I dalje mislim da je najveca mana ovog tima nosenje sa neprijateljskom publikom. Po pravilu tad ne znamo gde bijemo.

Zato nas grobari dobise i u prvenstvu i u kupu.

Juce smo pokidali prvo poluvreme al cim dadose dve trojke krete arlaukanje sa tribina i ode mast u propast.

Usput Datome posle ocajnog prvog poluvremena totalno poludi u drugom. Da je bacio Robiju ka kosu i njega bi probacio bez koske.
Locked