10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by dacha od bosne »

ZVEZDA NA PRAGU RAJA

Fotke sa tekme pogledajte OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Džaba buraz...meni nekada manji sportovi više znače...posebno kad oni što broje krvna zrnca bojkotuju ono što je meni i mnogim drugim svetinja.
Naravno, momcima i Radonji svaka čast. Kapa dole za sve što rade u EL ove sezone. Ali Radonja je sve lijepo rekao na kraju kzš. Ako to brojačima krvnih zrnaca nije jasno, nek se tjeraju.
Potpuno se slažem sa tvojim upisom, našim hokejašima je potrebna podrška, a oni se ponašaju kao uvređene mlade. Da znače igračima kada hoće da navijaju, pevaju i vole klub, znače (kao sinoć protiv PAO), ali ovakvim ponašanjem kao što ga prezentuju prema HK CZv je sramno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by garnett »

velika pobeda, al u sustini i dalje je ista meta isto odstojanje kao i pre 3 kola, tj meca sa efesom..
od ovog trougla koji posmatramo, mi imamo najtezi raspored..
mi jesmo jedna od najboljih domacih ekipa, al smo zato najlosija gostujuca ekipa, a u poslednja 4 kola cekaju nas 3 gostovonja..
mozda to i ne bi bio toliki problem, da u tom periodu nemamo i da se ne lazemo, ipak najbitnije utakmice u sezoni, a to je po aba lige...

no first things first, sad je fokus na cedeviti.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by ajkula »

Cestitke igračima, strucnom stabu i navijacima Zvezde na velikom trijumfu. Trecem za redom protiv jednog od najtrofejnihijih evropskih klubova.
Onima koji navijaju za sebe u Zvezdi vise srece drugi put.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by ajkula »

Za mene je ova utakmica upravo idealna prilika za to, budući da je zaključak koji nosim iz Arene do te mere impresivan da otvara mnoga vrata kako bi nas odveo u hodnike spoznaje ko smo i šta smo - tim koji Panatinaikos jedino može da zaustavi oslanjanjem na ozbiljnu destrukciju igre i obilnu tuču.

Crvena zvezda je, dakle, ove sezone postala klub čije igrače višestruki evropski šampion zaustavlja jasnom i nedvosmislenom strategijom da napravi dvadesetak faulova u prvom poluvremenu, od čega 10 samo u drugoj četvrtini, jer drugačije ne vidi svrhu svog postojanja u takvom duelu. Neki od tih faulova bili su jezivi, poput udarca koji je popio Dangubić od Gista kada je pokušao da realizuje čistu kontru, kao proizvod očigledne ideje da pre rodimo mečku nego što iz reketa postigemo lagan poen.
Od jedno genijalca sa RSB.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

To je tri stepenika ispod odvale lika koji predlaže da se ne ide u Pionir u utorak, jer se igra PO ABA lige...kao da se prolaz u EL do sada i sada dobija na "lepe oči" Čovića & familije mu, a ne kroz ABA ligu...hvala bogu da ne razmišljam na toj frekvenciji koja je po meni sa dosta falinki.
I nadam se da će Pionir u utorak biti dupke pun, :dita: u inat ovima koji propagiraju bojkot.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by nyc »

Priznajem, pošteno sam se nervirao nekih godinu i kusur dana, da bih na kraju od cele te priče digao ruke. I nerve. :plezi:

Taj fazon jednostavno NE KAPIRAM. Nisam dorastao.
Da sam tamo, naravno da bih išao na svaku utakmicu i pošteno drao grlo. Al, nijesam.

Тхе Енд.

MOLIM da se ovaj komentar ne protumači kao pokušaj da se "izmedju redova" po ko zna koji put ovde proturi čapri koja je najmanje deset puta (sa)žvakana i prožvakana.
To nam je što nam je. :kravica:
Najvažnije od svega: iskreno se nadam da su se momci adaptirali na shizofreniju i da ih se ne dotiče škripa patika u poluraznom Pioniru.
I hajdemo da gledamo na sve to pozitivno: možda je to za naše momke još jedan "ispit hrabrosti i zrelosti", još jedan način na koji se čeliče!
Jer, bzvz bi bilo da ih baš na svakoj utakmici prati pun kop cigana ludaka. Razmazili bismo ih. Msm, realno. :whistle:
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Dafi »

I bez najvjernijih treba da bude pun Pionir. U Areni je bilo vise od deset hiljada onih koji su mimo navijackih grupa tako da bi hala trebalo svakako da bude puna.
Ovo sinoc je poezija koju moramo nastaviti njegovati. Jeste se Radonja za trenutak pogubio sa onom postavom ali ipak se mora odat priznanje. Nekako olako shvatamo ove rezultate kao da je to sve tako normalno. Nismo stvarali atmosferu bijednika koji bez ikakvih sredstava stvaraju igrace i rezultate. Koji herojski prkose velikanima a ustvari se igra za stipendije i karanfile. Imali su oni i jace rostere od ovog naseg ali su i tada kukali. Drago mi je sto nismo takvi ali to nas kosta praznih tribina jer nas narod voli herojske price i cuda,voli kad sirotinja dobija bogatinju. Oni i danas zive od te price ali ko ih jebe.
Cestitke igracima,strucnom stabu,upravi i navijacima na,do sada,fantasticnoj sezoni :hail:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

Problem jeste što oni kada hoće, naprave atmosferu za pamćenje, kao sada protiv zečeva. Oni zaista daju vetar u leđa ali nemaju prava da se mešaju u poslovanje i odluke kluba (osim kada treba sprečiti kriminalne radnje).
I što reče NYC i MOSA ne bih više o tome.
Bez obzira na brainfart-ove našeg trenera i igrača, ti periodi su sve kraći ( ne uzimam u obzir kada nas protivnički igrači prisile na greške) i smatram da i tim i trener napreduju uporedo.
Negde posle epizode Himki smatrao sam čudom ako uđemo u 16 (iskreno, mislio sam da nemamo šanse za prolazak grupe), doselektiranjem u hodu na najbolji način sam demantovan (drago mi je zbog toga), nakon toga sam bio sretan što "trčimo sa šampionima" i računao ako i otkinemo koju pobedu to je bonus, boga mi, nakupismo mi bonusa poprilično.
U ovoj fazi takmičenja nas je nadigrao samo Fener i jednostavno se bojim reći i pomisliti koji su krajnji dometi ove ekipe ( ne da izbaksuziram, već da se ne ogrešim o ovaj tim). Ako uđemo u 8 ekipa ( a šanse su nam jedno 80% i mislim da ne preterujem) i ako uđemo sa 3 pozicije, ko zna, možda ni Berlin nije nedokučiv.
Dobro, dosta maštanja, sve preko ovoga što smo sada postigli su naši "vlažni snovi" i da već sada ulazimo u red ozbiljnih EL klubova.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked