10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by dacha od bosne »

Svi znamo koliko nam ova utakmica mnogo znači. Pobjeda definitivno širom otvara vrata Top 8, poraz bi nas odveo u veoma delikatnu situaciju i borbu sa Efesom i vjerovatno Darušafakom.
Zečevi su navodno trebali da dođu, ali ništa od toga.

Utakmica se igra u Areni. Nolletova najava u srijedu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

Odbio je njihov zahtev zato što ne može da garantuje bezbednost
Marko Ljubomirović ‏@LjubomirovicRTS 14m14 minutes ago
Potvrda iz @kkcrvenazvezda: Odbijen je zahtev @paobcgr za dodelu 200 navijačkih karata za meč u Areni. Glavni razlog - (ne)bezbednost #kkcz
https://twitter.com/LjubomirovicRTS" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Либурнија »

Алал смо се расписали... :mrgreen: Сваки пут када уђем на форум провјеравам на који сам домен ушао пошто не могу да утврдим који је који јербо се готово ништа не пише ни на оном старом ни овдје. :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Либурнија »

Пошто се прича из поузданих извора да овдје од Човића добијате џабалеску карте - има ли неко да прода брату испод цијене?? :jumping1: :valjanje:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by dacha od bosne »

Moš dobit rakiju, a karte idu meni :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Dafi »

Ovu utakmicu nevidim kao utakmicu sezone ili odlucujucu. Naravno ako hocemo da odlucujemo sami o svojoj sudbini ili se borimo za trece mjesto u grupi neophodna je pobjeda. Mnogo ce na rasplet uticati ostali rezultati. Imamo Unikahu i Cedevitu koje su u principu otpisane i Darusafaku kuci kojoj ipak treba cudo da bi se umijesala u borbu za plasman. Ako se nevaram Efes treba da pobijedi sve do kraja a mi sve da izgubimo da bi bili ispred nas?
Pisac je htio reci da se ne stvara pritisak na igrace kao da je ovo biti ili nebiti ali s druge strane ovakvim tvrdnjama se podgrijava navijacko tijelo da se napuni Arena.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by dacha od bosne »

Pa, ni je nisam rekao da je biti ili ne biti, ali je jako važna. Pobjedom dobijamo mnogo, jako mnogo. Možda čak i osiguravamo Top 8 u zavisnosti od drugih mečeva.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

Kako misliš tebi, kad sam već na Limundu dobio ponudu koja se ne odbija... :R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by МоСа ВерСе »

Ово ће бити најтеже добити у БГу после Фенера. Јесте Локомотива јача од Грка, али ова утакмица има навијачки набој тако да Радоња мора да припреми максимално добро утакмицу. Читам по порталима како се ложе већ сад да ће оног дебилка Павловића ставити у џеп и мени се то не свиђа. Имају Вилијамса и Хајнса који су унели једну нову ноту у игри зелених. Ризиковати са шутем Калатеса, помагати доле на Радуљици, зауставити или Вилијамса или Фелдина, Милер да се посвети одбрани на Гисту, драже ће ми бити да да мање поена и да заустави Гиста. Може се добити, али ће бити потребно 100% обртаја. Иначе, велике су шансе да будемо четврти јер се у Ефесу и Диблер повредио, али шта то значи да си четврти када идеш на ЦСКА. Ако хоћемо нешто да покушамо у четвртфиналу, морамо да јуримо то треће место и за то ће вероватно бити потребно не само да добијемо ПАО, већ и Уникаху, Цедевиту и Дарушафаку јер ја не видим ко може сем Локомотиве да добије овакав ПАО...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Либурнија »

Дајте људи не заносите се. Сан снова је да уопште уђемо у четвртфинале и у тај дуел са ЦСКА. Ја бих то сада одмах потписао! Што се тиче ове текме, потребно ју је одиграти на још вишем нивоу него ону против ЕФЕС-а да би се то добило. Мали зелени неће да скину гаће пред нама због Арене, навикли су они на ту врсту панике.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Dafi »

Ja se isto slazem da bi ulazak medju osam bio ogroman uspijeh. Napuniti Arenu protiv CSKA uzeti dobru kintu i skupo prodati kozu i uz osvajanje ABA lige se nogama u guzicu udarati.
PAO nije vise onaj tim s pocetka sezone kad smo ih mi dobili. Naravno niko nije nepobjediv i igraci netreba da razmisljaju kao ja i Liburnija jer to nebi bilo sportski i profesionalno. Ici svim snagama pa ako se ukaze prilika...u rernu sa sosom od bijelog vina :dancing1:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Либурнија »

Нису они непобједиви. Међутим, ако се деси минималан пораз, није ништа изгубљено. Имамо бољи омјер с њима и није научна фантастика да ми добијемо Уникаху, Цедевиту и Дарушафаку и ипак будемо трећи. А ако будемо и четврти, ником ништа. Било би фино отићи на Ф4 али реално немамо тај квалитет да би могли да добацимо до врха. Да имамо МВила, Бобија и Луку, да причамо, овако сасвим је свеједно да ли ћеш испасти од ЦСКА у Москви или у Берлину. Сад, јест оно да постоји и аргумент да се чуда догађају али то је резервисано за једном у 100 или, ајде, једном у 50 година. :) Нама је важнија АБА, па и КЛС те даља стабилизација клуба, континуитет...важнија од Ф4.

Овим се одјављујем до даљњега, од сада па до негдје понедјељка немам времена за писање. Нек нам је са срећом! :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Dennis Rodman »

МоСа ВерСе wrote:Ово ће бити најтеже добити у БГу после Фенера. Јесте Локомотива јача од Грка, али ова утакмица има навијачки набој тако да Радоња мора да припреми максимално добро утакмицу. Читам по порталима како се ложе већ сад да ће оног дебилка Павловића ставити у џеп и мени се то не свиђа. Имају Вилијамса и Хајнса који су унели једну нову ноту у игри зелених. Ризиковати са шутем Калатеса, помагати доле на Радуљици, зауставити или Вилијамса или Фелдина, Милер да се посвети одбрани на Гисту, драже ће ми бити да да мање поена и да заустави Гиста. Може се добити, али ће бити потребно 100% обртаја. Иначе, велике су шансе да будемо четврти јер се у Ефесу и Диблер повредио, али шта то значи да си четврти када идеш на ЦСКА. Ако хоћемо нешто да покушамо у четвртфиналу, морамо да јуримо то треће место и за то ће вероватно бити потребно не само да добијемо ПАО, већ и Уникаху, Цедевиту и Дарушафаку јер ја не видим ко може сем Локомотиве да добије овакав ПАО...
I meni nešto miriše na to, čisto neki osjećaj. Ne da nećemo dobiti, nego da će biti muke i da bi moglo vagati.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by Ганац »

U ovoj fazi takmičenja, nema lekog protivnika, nema "zalutalih", postoji samo trenutna forma pojedinca i tima, inspiracija i pomoć sa tribina.
Ko to upisuje pobedu pre bilo koje utakmice? Ko nama garantuje da ćemo dobiti i CD-u, sve su ozbiljni timovi. Svi, ali baš svi smatramo da je ulzak u 8 neverovatan uspeh za naš klub, ako se samo setimo prelaznog roka, akose setimo početnih izdanja u grupnoj fazi EL kada su nas Real i Himki razbili, ja sam tada smatrao da mi nećemo proći tu prvu fazu, i pored svih problema sa pojačanjima, povredama i ti porazi velikom razlikom, naš tim se "digao iz pepela" i evo ga gazi sada rekao bih sigurno, ali da li će to biti dovoljno vliki je ?, prema tome, utakmica jako bitna, zečevi su krenuli sa igrankama - iskusno, na navijačima je da pesmom dočekaju naše a zviždukom do granica bola zečeve. Da budemo glasni da Salo ne može da drži TO...Nadajmo se pobedi, verujmo u tim i trenera, ali nemojmo dozvoliti da ih pljujemo ako ne pobede, pesma je lek i za nas i za njih (mada očekujem pesme slavlja).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 10. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Панатинаикос

Post by musemic »

Ako se sefovi ne ljute: da li je frka sa kartama 200 popeti se na nivo 400, ima li ko iskustva? Moze na pp, hvala!
Locked