13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

31. marta, prvi zicer za Top 8. Dolaze Turci koji nemaju nikakvih imperativa sem da pomognu Efesu.
Bolji smo, i sigurno možemo napraviti istorijski korak. Samo polako i smirene glave.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Nazalost, Luka nece zaigrati u ovoj utakmici, jer je povredio skocni zglob :pop:
Srecom, pa povreda nije teze prirode. Radonja ne zeli da rizikuje, pa cemo da sacekamo na Luku jos malo.
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Od sutra u 10 krece prodaja karata u svim poslovnicama Eventima

http://www.kkcrvenazvezda.rs/prodaja-ka ... -2016.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Cene vecine karata su od 700 do 1600 dinara, sky box je 5000, a mesto pored terena 10 000.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Biće baš, onako, nezgodna utakmica. Darušafaka će sigurno igrati i za Efes. Valja biti strpljiv i mudar.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

Može biti nezgodna utakmica, ali mi igramo za sebe a oni neka igraju za drugog.
Biće tvrdo, biće neizvesno ali i biće naša pobeda.
Za Luku je bolje što neće ighrati tu utakmicu iako je povod neigranja lakša povreda zgloba (koji maler)...pre sam za to da počne protiv Cede, kada već rešimo prolaz 100%.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by musemic »

Morali bi nas drogirati, k'o u Atini '71., pa da ne pobedimo...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

musemic wrote:Morali bi nas drogirati, k'o u Atini '71., pa da ne pobedimo...
Baš tako, Ovo je šansa koja se ne propušta i koja se klubu omogućava jednom u ....***em li ga koliko godina, za igrače ne brinem, samo još navijači da budu kao protiv PAO i EFESa i da nas bog vidi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Beara_Vladimir »

Neka oni igraju za koga god hoće, mi igramo za sebe i istorijski uspeh koji bi ostvarili plasmanom u plej-of Evrolige. Samim tim je i naš motiv veći. Mi smo igrama u EL, naročito u TOP16 fazi, dokazali da nam je mesto u TOP8. To sada samo treba potvrditi.
Last edited by Beara_Vladimir on Tue Mar 29, 2016 4:38 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Dafi »

Mislim da darusafaku zabole za Efes ali sam siguran da se nece tek tako predati.
Mene vise brinemo mi! Da ne sagorimo od velike zelje ili nedaj boze da pomislimo da cemo ovo lako dobiti uz podrsku Pune Arene. Izuzetno nezgodna utakmica gdje cemo mi igrati sa puno emocija,na ivici faula,gdje ce adrenalin pumpati u glavu satima prije pocetka utakmice. Treba sve to izkontrolisati i mirne glave(koliko se moze) izaci na teren.
Rekao bih da je utakmica jako vazna ali ne utakmica sezone,nju smo vec odigrali u Zagrebu i to vrlo uspjesno.
nadam se velikoj pobjedi i spektaklu u Areni :zastavaGRB:
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Za*bana utakmica, mislim da ce lakse biti u zadnjem kolu u ZGu. Pritisak sa tribina ogroman, ako krene lose, krenuce negativna energija sa tribina, i onda bi mogli da upadnemo u kola iz koga bi lakse izasli u gostima (primer Unikaha). Da ne pricam o porukama Radonjicu i igracima...

Opet, sa druge strane, nadam se da necemo poceti "ukoceno" utakmicu, vec da ce napaljenost igraca i adrenalin da ih drzi na nivou potrebnom da dobijemo utakmicu.

A onda, posle utakmice, svi da slavimo

:zastavaDS: :zastavaSRB: :zastavaGRB:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

belitigarBG wrote:Za*bana utakmica, mislim da ce lakse biti u zadnjem kolu u ZGu. Pritisak sa tribina ogroman, ako krene lose, krenuce negativna energija sa tribina, i onda bi mogli da upadnemo u kola iz koga bi lakse izasli u gostima (primer Unikaha). Da ne pricam o porukama Radonjicu i igracima...

Opet, sa druge strane, nadam se da necemo poceti "ukoceno" utakmicu, vec da ce napaljenost igraca i adrenalin da ih drzi na nivou potrebnom da dobijemo utakmicu.

A onda, posle utakmice, svi da slavimo

:zastavaDS: :zastavaSRB: :zastavaGRB:
Pritsak će biti, postojae i u glavama igrača a i dolaziće sa tribiina, međutim nikako ne sme da dođu zvižduci i poruke frustriranih budala igračima i Radonji. Ako krene loše (može da se desi, pu, pu, pu, daleko bilo) sa tribina mora da se čuje podrša i još jače navijanje, da osete naši igrači kako im adrenalin rste i da se naježe a protivnici da ne čuju onog do sebe i da im "srce siđe u pete".
To je jedino ispravan način i nadam se da će navijači da se sami izbore sa budalama koje će pokušati da se tako ponašaju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Sutrasnju utakmicu sude Spiros Gkontas (Grcka), Joseph Bissang (Francuska) i Fernando Rocha (Portugalija).

Radonja je pozvao da slavimo u 40 minutu, tj. posle utakmice, a nikako pre. Karata gotovo da nema vise, treba ocekivati punu Arenu i nadam se atmosferi kao protiv Budiveljnika. A i rezultat bi mogao da bude isti, necu se buniti :srbinosm:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

A večeras, podrška sa tribina svih 40 minuta, huk da ih zaboli glava, da im kolena klecaju, pogled zamagli i ruka posustane a naši momci da dobiju krila i da lete po terenu.
A posle, pa posle nastaje ludilo i slavlje...
Ako kojim slučajem izgubimo, pu, pu...ne zviždati, ne psovati, već pevati našim igračima, znam da će ostaviti i poslednji atom snage, svaka prolivena kap znoja će značiti da daju sebe za uspeh...dakle svakako ih trebe dočekati i ispratiti pesmom.
Ipak ja kai i svi vi očekujem uspeh i pobedu i zato: ZVEZDO ZGAZI IH SVE!!!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Kao retko kada ove sezone imali smo dovoljno vremena da se spremimo za ovu utakmicu. Ekipa se osvezila, i nadam se dobro spremila za ono sto nas ocekuje. Neka se gorila po tribinama, neka udje voda u usi gostima, da slavimo veceras.

:zastavaGRB:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f9oLq517bFw[/youtube]
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

Kakav se ovo "stra" uvukao u zvezdaše pa niko ni jednu da napiše...pobeđujemo večeras, ljudi, šta brinete, pa ovoliko dabna u BG nisu imali poodavno, u "sitna crevca" su ih rasčlanili, razbucaćemo ih u prvih 10 minuta da će to biti strašno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked