13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

Loš ulazak u utakmicu Jovića, dva puta su mu "polomili kolena" i on je trenutno pogubljen, sada nam Vasa drži igru.
Miler je u zoni i Danguba jako dobro i odgovorno igra.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

sta reci a ne zaplakati.... jako lose odigrana utakmica, nasi su se uplasili, gosti su nas uveli u spori ritam, sa puno kontakta, spori napad... nervoza se ogleda u tome da smo sutirali slobodna bacanja ispod 50%, da smo izuzetno lako gubili loptu - jedno 4-5 puta nismo samo izgubili loptu nego smo im otvorili kontru 1 na 0....

EFES sada sigurno dobija obe utakmice do kraja, mi moramo u Zagrebu da dobijemo utakmicu... sa pritiskom, ne znam ...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

Plejevi, koji su trebali da organizuju igru su podbacili, samim tim i uveli naš tim u kontra ritam. Najveći krivci su Jović i Micić, mislim da su to njihove najlošije igre.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Dafi »

Vec u prvom poluvremenu se vidilo da ne sluti na dobro. Ne zbog rezultata nego zbog igre koja je bila totalno bezidejna.
Zasto smo izgubili? Ima mnogo razloga ali je jedan presudan. Nemamo pleja! Igra Jovica a narocito Micica nije losa nego je ocajna.
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Ja bih dodao i da je Cirbes odigrao katastrofalno.... ovo nije prvi put... OK, nije isao pas prema njemu, jer su ga dobro cuvali, ali je neverovatno da on nije dominirao makar na skoku... totalno je van forme nedeljama, usudjujem se da kazem mesecima...

Jos jednom - EFES sutra sigurno dobija, odigrajte na njih u kladionici...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Dafi »

Kao sto rekoh razloga je mnogo za ovaj poraz. Naravno da je Zirbesbio los,Kinzi je bio izuzetno los,Lazic je bio totalna steta,Simonovic los takoreci neprimijetan ali nasa dva pleja koja su trebala da nesto iskreiraju su samo vukla ekipu u rupu bez povratka.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Čestitam odgovornima za atmosferu, igračima za igru. Jednom riječju, katastrofa. Ostaju nam još 3 zicera. Sutra Fener, sljedeće sedmice Cedevita i Pao. Valjda ćemo negdje proći.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Ma OK, sve to stoji, ali meni je krivo sto je Cirbes (duze vreme) u totalnom kanalu... jbga, ne znam o cemu se radi, ali on nikako da bljesne... dodao bih samo i da me je razocaralo to sto nisam video vojlni momenat... mislim da nam je to najvise falilo veceras... nekako je sve bilo jako cudno

jbga... sada treba ovo zaboraviti, spremiti se za sledecu utakmicu i pobediti ... u mnogo tezoj situaciji verovatno, kada budemo *morali* da pobedimo, i to u gostima
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Cirbes je u kanalu jer je duže vrijeme igrao nebitne utakmice po 30+ minuta dok je Štimac bio u totalnom kanalu i nije mogao da ga zamjeni ni 5 minuta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Dafi »

belitigarBG wrote:Ma OK, sve to stoji, ali meni je krivo sto je Cirbes (duze vreme) u totalnom kanalu... jbga, ne znam o cemu se radi, ali on nikako da bljesne... dodao bih samo i da me je razocaralo to sto nisam video vojlni momenat... mislim da nam je to najvise falilo veceras... nekako je sve bilo jako cudno

jbga... sada treba ovo zaboraviti, spremiti se za sledecu utakmicu i pobediti ... u mnogo tezoj situaciji verovatno, kada budemo *morali* da pobedimo, i to u gostima
Zirbes igra gotovo cijelu sezonu 30 minuta po utakmici. Cak i ABA utakmice protiv losijih protivnika jer je Stimac bio ocajan e sad je to doslo na naplatu.
belitigarBG
Новајлија
Posts: 35
Joined: Fri Apr 26, 2013 8:18 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by belitigarBG »

Sada cuh da je Darusafaka dugo godina bio klub u okviru Efesa, a onda su se odvojili... nije onda ni cudo sto su bili motivisani za ovu utakmicu...

I samo da dodam da je Danguba pruzio vise nego sto se ocekivalo od njega, da je Miler bio konstantan, a zadovoljan sam i Gudurom i Stimcem... ostali su podbacili...

I jos jedan detalj - ne pamtim kada sam video da je Miler promasio toliko slobodnih bacanja kao veceras... cak mu se desilo i da je promasio dva uzastopno... to samo pokazuje koliki je bio pritisak, ali i pokazuje da mu je stalo do Zvezde :ziveli:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Beara_Vladimir »

Deluje kao da je ova pauza negativno delovala na ekipu. Previše vremena da se razmišlja o utakmici je očigledno rezultovalo time da se svi redom uplaše. Zato smo, po meni, i delovali tako stegnuto.
Tome treba dodati i vrlo lošu organizaciju napada od strane naših plejmejkera.
Navijanje i idiote što im je ispod časti da bodre hokejaše, jer, zamisli molim te, za HK igra i jedan Hrvat, ne bih komentarisao. Reče lepo naka onomad, najbolji su kada ide, a najgori kada ne ide.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Либурнија »

Nije došla velika potrošnja na naplatu samo Cirbesu, već i Joviću. Dangubić, Gudura, Štime su bili ponajbolji zato što su fizički nepotrošeni. So simple is that. Ova ekipa je došla tu gdje je došla na krv, znoj i suze...i zahvaljujući ovima što bojkotuju Hrvate. Prošlosezonski roster je bio veći, kvalitetniji, nije imao toliko peha sa povrijedama. Tako da, i ovo je već ogroman podvig sve da i ne uđemo u četvrtfinale.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Ti što bojkotuju Hrvate, pardon Zvezdu, mogu slobodno da ne dolaze što se mene tiče. Bolje da igramo u totalno pozorišnoj atmosferi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked