13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Ганац »

Ne moramo još jedan krug o bojkotu i delijama, navijači su sinoć što se mene tiče bili najbolji, iako nije bila vrela atmosfera, nije bilo (bar ja nisam primetio) zvižduka, pljuvanja i sličnih stvari po našim igračima.
Jović i Micić su podbacili i to debelo, sve polazi od pleja, a oni su nas sinoć bacilli u kontra ritam, moguće je da je i radonja pogrešio sa uvođenjem Laze i Simona u trenutku kada smo vodili u 3/4 ali jbg, lako j biti general posle bitke.
U svakom slučaju, propuštena je jedna šansa, imamo još jednu, pa sve i da ne iskoristimo obe šanse i ne odemo u f8, ja sam već sada zadovoljan sezonom kako je bila krenula.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Dafi »

dacha od bosne wrote:Ti što bojkotuju Hrvate, pardon Zvezdu, mogu slobodno da ne dolaze što se mene tiče. Bolje da igramo u totalno pozorišnoj atmosferi.
Shvatam frustraciju posle ovakvog poraza i nekih kontraverznih odluka delija ali mislim da si ovde pretjerao.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:
dacha od bosne wrote:Ti što bojkotuju Hrvate, pardon Zvezdu, mogu slobodno da ne dolaze što se mene tiče. Bolje da igramo u totalno pozorišnoj atmosferi.
Shvatam frustraciju posle ovakvog poraza i nekih kontraverznih odluka delija ali mislim da si ovde pretjerao.
Ok...svako ima prvo na svoje mišljenje. Ako ćeš iskreno, isto ovako mišljenje, a možda i grđe dijele skoro svi iz starije garde koju ja poznajem. debelo su razočarani i frustrirani. Samo što ne pišu ovdje pa se onda čuje glas nekolicine nas koji ovo vidimo onako kako stvarno jeste.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:
Dafi wrote:
dacha od bosne wrote:Ti što bojkotuju Hrvate, pardon Zvezdu, mogu slobodno da ne dolaze što se mene tiče. Bolje da igramo u totalno pozorišnoj atmosferi.
Shvatam frustraciju posle ovakvog poraza i nekih kontraverznih odluka delija ali mislim da si ovde pretjerao.
Ok...svako ima prvo na svoje mišljenje. Ako ćeš iskreno, isto ovako mišljenje, a možda i grđe dijele skoro svi iz starije garde koju ja poznajem. debelo su razočarani i frustrirani. Samo što ne pišu ovdje pa se onda čuje glas nekolicine nas koji ovo vidimo onako kako stvarno jeste.
Трапа wrote: Оно што мене интересује јесте о чему би се то толико расправљало на тему "севера" и шта је крајњи циљ те расправе? Један ће да каже да су вође плаћеници (јер је тако начуо негде), други ће да каже да је бесмислено бојкотовати АБА лигу, а трећи да је глупост невиђених размера не ићи на утакмице на Велику суботу. Онда ће још петоро да потврди те констатације и дискусија ће бити приведена крају. Шта ће се постићи тиме, хоће ли неко уважити те ставове? Ништа и неће.

Нервирају и мене понеки ставови севера (док неке друге подржавам), ал не видим разлога да ја сад овде тупим о нечему на шта никако не могу да утичем. Зна се каква је хијерархија у тој навијачкој групи, како се одлучује и ко одлучује, и баш њих брига шта је нека Трапа написала на форуму (као што и мене не би било брига да сам на њиховом месту).

И на крају, да није тог севера Звезду би пратило 200 људи по текми, као што ју је и пратило крајем деведесетих и почетком двехиљадитих, кад смо имали феноменалне играче и играли атомски фудбал (у поређењу са овим данас).
Да је лијепа начух, али да је паметна - знам! :thumbsup:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Svako ima svoj stav. u ovome se očito ne slažemo, barem ne javno, pisanjem na forumu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Либурнија »

Суштина је о томе, ко год се слагао или не слагао - писањем по форумима промијенити се неће НИШТА. Заправо хоће, биће још више пичвајза. Чему??
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Pisanjem na forumu neče se promjeniti ništa. Ni igra Crvene zvezde, niti bilo šta drugo. Čemu onda pisanje, kad i oko toga zna da izbije pičvajz?
Forum je mjesto gdje ljudi razmjenjuju mišljenja. Ovoga puta to ide u po prilično korektnom tonu, bez uvreda i sličnih stvari. Ali zabraniti da se piše o tome, po meni je totalni nonsens.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Либурнија »

Па и није баш исто писати о Звезди и о навијачима. Ми смо се овдје састали зато што нас интересује Звезда а не трибина. Да нас је интересовала трибина или би били дио ње или писали на навијачким форумима. Амбиција који су неки гајили овдје како ће својим критикама трибине промијенити исту, више су претенциозне него сулуде.

И опет морам спомињати Рсб: било је прича како тамо не иде писање о трибини због опасности од шамара и слично. Колико ја видим, сада је ситуација тамо таква да се тамо итекако критикује став трибине око бојкота (и још неких ствари) а нисам чуо да је неко ишамаран. Да не говоримо о томе да су успјели како-тако да доведу на форум људе из врха трибине и покрену дискусију с њима. Исто тако није исто када се напише "олоши, кримоси, плаћеници" или када се напише нормалан критички пост. А тог вербалног радикализма смо овдје имали кош и још.

Иако нерадо, вратићу се на Никкулеров блог у вези "Звезда-Олимпијакос". У суштини он је био прозивање трибине као плаћеника (у непознавање хисторије односа двије навијачке групе нећу ни да улазим) . А они читају то... Мсм, да је јасно шта хоћу да кажем. Немам ја неког посебног разлога да хвалим данашњи Рсб али да су ту одиграли паметније од нас, јесу свакако. Уз сво уважавање неких других објективних околности или лимита овог форума.
Last edited by Либурнија on Fri Apr 01, 2016 6:50 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Mene i te kako interesuje da pišem o tribini ako neko mene ili moje prijatelje proziva što idu i navijaju tamo gdje dotični bojkotuju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by Либурнија »

Па ето, пиши, добро дође као испушни вентил, безбели. Мада, не разумијем зашто се прозива вас неколико а људи са трибине и то више од троје, били су на полуфиналу АБА и ове и прошле сезоне?! А бзвз је што не може да се пише докраја отворено - КО КОГА прозива и слично. Чисто сумњам да вас је прозвало 4 иљаде људи.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 13. коло Топ 16 фазе: Црвена звезда - Дарушафака

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:Па ето, пиши, добро дође као испушни вентил, безбели. Мада, не разумијем зашто се прозива вас неколико а људи са трибине и то више од троје, били су на полуфиналу АБА и ове и прошле сезоне?! А бзвз је што не може да се пише докраја отворено - КО КОГА прозива и слично. Чисто сумњам да вас је прозвало 4 иљаде људи.
:mrgreen: Nije 4 hiljade, ali jesu neki, među glavnima ili glavni...ne bih previše bez dopuštenja. Samo ti kažem da stariji po društvenim mrežama luduju zbog mlađih. Meni je žao što je tako, ali ne može brate niko da bude iznad Zvezde. Ja ne mogu da vjerujem da neko nekome može da brani da navija?!? Ej, mislim, shvatam ne možeš sa obilježjima, i sl. Ali da ne nevijaš ili zato što si dio tribine pa si se pojavio negdje i pustio glas za Zvezdu (opet bez obilježja)....e to ne mogu da svarim da me ubiješ.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked