11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Nakon teške utakmice protiv Cedevite, dolazi utakmica u Španiji koja se definitivno može dobiti. Pobjeda doslovno znači Top 8, jer bi onda ispadanje bilo samo u domenu SF-a.
Nadamo se da su momci spremni za jedan dobar fajt.
Utakmica se igra u petak od 20:45.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by Dafi »

Raspored je ocajno tezak. Potrosnja na putovanja ce biti ogromna ali vjerujem da i igraci kao i mi znaju da bi ovom pobjedom otisli u top 8 jer bi samo cudo moglo to da promijeni. Nadam se boljoj igri nego sa Cedevitom jer ova utakmica ne nosi toliku tezinu i pritisak,izgubimo li samo glavu gore i gurati dalje.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Lijep dan za pobjede...što košarkaša, što oklopnika. Ovi naši majstori pod obručima samo da budu ladne glave i da ne komplikuju. Može se ovo dobiti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by Ганац »

Svakako, ovaj period iziskuje dodatne napore naših igrača ali i struke, svesni su oni toga i verujem da se neće štediti.
Nadam se pobedi, ali neću biti razočaran i ako ne pobedimo, bitno je da nakon utakmice svi budemo na broju (bez povređenih).
11210464_10205688189511460_3698620005779835626_n.jpg
11210464_10205688189511460_3698620005779835626_n.jpg (33.67 KiB) Viewed 4376 times
Nadam se da će biti njegovo veče.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Како би дивно било да вечерас Васа, Симон и Штимара допринесу лавовски дио нашој побједи! :dancing4: Вин-Вин ситуејшн. :kosarkas: :travka:

По мени, сад је ипак најбитнији тај Загреб у уторак. Ако то добијемо, има да рокнемо и Локомотиву у Русији! :thumbsup:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by garnett »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by Ганац »

Koliko loše prvo poluvreme, toliko dobro drugo, Simon me obradovao, kada sam video da on sipa znao sam da ne možemo da izgubimo.
Kako smo loše počeli i Zebra i Jović i Miler..pa nastavile izmene još je rezultat na kraju prvog poluvremena i dobra, ali zato kreće brutalno drugo poluvreme i nemoć koju najbolje odslikava lice Žoana Plazze (valjda se tako piše) gde izgubljeno gleda šta se dešava.
Strašno bitna pobeda, ja bih rekao da smo zacementirali prolaz a dalje biramo poz(2, 3, 4..).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by ajkula »

E sad po drugo mjesto ali ipak najvaznija utakmica tek ide.
Strasno drugo poluvrijeme. Strasno.

Na RSB otvorili temu - Simone izvini

hahahahaha
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Svaka čast za pobjedu. Brutalno drugo poluvrijeme i moram da kažem da su Štime i Simon dali veliki doprinos. Još smao jedna pobjeda i Top 8 :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by Dafi »

Hvala ti boze da odgledam Stimca da odigra normalnu utakmicu! Guduric i Simonovic donijeli pobjedu koju na pocetku trece cetvrtine i -19 niko nije mogao ni naaslutiti. Zasto smo onako katastrofalni bili u prvom poluvremenu tesko je objasniti. Ostavljanje Kinsija na klupi mi uopste nije bilo jasno jer je bio jedan od rijetkih koji je nesto pogadjao ali se to pokazalo kao ispravno i zato se nemoze zamjeriti. Ovo je bas bilo vracanje iz mrtvi jer smo bili totalno u autu.
Cestitke igracima i strucnom stabu :zastavaGRB:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ovako...nakon prospavane noći...U posljednje vrijeme se vidi Cirbesov pad u igri, a se je to prouzrokovano time što ga je Radonja morao držati i po 30 minuta u nigri, u nebitnim utakmicama, jer nije mogao da računa na Štimca. Sinić je Štimac odigrao dobru partiju jer protiv sebe nije imao ozbiljnog centra. Kada bi on pružao ovakve partije u kontinuitetu, onda bi bio odličan bek-up centar. Ovako, mrka kapa.
Isto važi i za Simona. Sada ga svi uzdižu, otvaraju topike za izvinjenje, a opet će biti više suprotnih situacija u kojima će Simon zakazati i biti u stelt modu, nego ovih u kojima će pogađati. Nije to moja želja, to je surova realnost. Kamo sreće da je situacija obrnuta.
Ovom pobjedom smo napravili ogroman korak ka Top 8 fati, ali treba to ovjeriti. Čitam sioć kako naši navijači već maštaju koga će za protivnika. Neki idu toliko daleko da su već počeli kupovati karte za Berlin. Polako...treba izvojevati tu jednu pobjedu ili dočekati jedan poraz Efesa. Kad to bude gotovo, onda možemo da ludujemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by ajkula »

Simon igra vise nego korektnu sezonu. Pogotovo u Evroligi.

Odlicne procente suta ima. Ne gubi lopte. U odbrani cesto zakljuca kos.

I jos igra poziciju koja nije prirodna za njega.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 11. коло Топ 16 фазе: Уникаха - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Pazi, ja ne kažem da simon nema dobrih utakmica. Ok, u EL je pružao dobre partije (na baš u kontinuitetu, ali jeste). Problem je njegov stelt mod kada izgleda unezvjereno i kada maši koš i za čitav metar. Npr. utakmica sa Cedevitom. Naravno da ih ima još. Ja samo ne znam zašto se ne može malo više osloboditi i poraditi na samopouzdanju (ovdje prevashodno mislim kada igra za Zvezdu, ejr je u Francuskoj to očito mogao).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked