1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dr. Gonzo »

Cestitke Covi i Dachi... konacno im se isplatila usteda sa rotacijom Sofo-Stime. :thumbsup:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Ne znam kako ću da prevalim preko tastature pokušaću Šššššštimmmaccc je odigggr ...ne mogu, ne mogu, :hmmm: nije bio loš :thumbup: Laza dao trojku kao pečat..ipak su igrači Cede podlegli pritisku važnosti utakmice, njima je bilo biti ili ne biti, mi smo imali popravni, tvrda utakmica, prava evroligaška sa primesama čuda, jbg da Štimac odigra tako, to ni najveći kladioničari nisu znali...Simon nije imao potrebe ni da ulazi na teren, sve je bilo pod kontrolom a Radonja je samo glumio čuđenje kao igramo loše u poslednjem minutu utakmice...
UH, pao mi je kamen sa srca.. :dancing4: :dancing4: :dancing4: :dancing4:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by ajkula »

Cestitke igracima, strucnom stabi i upravi Crvene Zvezde na plasmanu u finale ABA lige sto vjerovatno znaci plasman u Evroligu.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

dr. Gonzo wrote:Cestitke Covi i Dachi... konacno im se isplatila usteda sa rotacijom Sofo-Stime. :thumbsup:
hahahahahahahaa...legendo :mrgreen:

nego...slušajte vamo Cigani...idemo glasno, jako, neka grmi...

UuuuuUUUuuuuuUuu....AaaaAAaaaAAaa....ZVEZDAAAAAAAAAA
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Овом попу се осладило да буде вођа па кренуо да диригује и на форуму. :)

Штимац изненадио, таман сам помислио како ће Лаза да нас укопа и што га који мој држи Радоњић кад он бум, тројка када је било најпотребније.

Сад још Дарушафаку да добијемо, па можемо да се припремамо за финале АБА лиге и српско првенство.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:Овом попу се осладило да буде вођа па кренуо да диригује и на форуму. :)
:valjanje: :R :valjanje:

al' ti reci da nisam bio dobar :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Либурнија »

Ostala je još ta Darušamadafaka i onda možemo da se uigravamo opušteno za finale ABA i domaćice! Fantazija narode šta se ove sezone radi! A mislim i ja sada da je taj Berlin moguć. Sad kad je rješena najvažnija domaća zadaća, sve je moguće!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by musemic »

Po svemu sudeći, ovo će značiti naš nastavak u Evroligi i sledeće sezone, bez obzira na ova dešavanja u UEFA i FIFA", rekao je Radonjić uz nameran "lapsus" misleći na stanju u evropskoj košarci
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Ala je Radonja postao vickast... i njemu se omakne osmeh, ali je zato postao magnet za kameru i režisere sa svojim grimasama i plesom.
Čestitam mu na onoj tehničkoj grešci, bez obzira na trenutni minus, taj postupak je u konačnom doneo (mogu reći skoro sigurno) povoljniji kriterijum suđenja u drugom poluvremenu (kada kažem povoljniji mislim da nas nisu oštetili), ona druga tehnička, klupi je mnogo glupa i bogami taj koji je skočio ili dobacio bi mi platio.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Radonja je, bez obzira na svoje mane i vrijeme kada zna debelo da zabaguje, zaista pravo rješenje za Zvezdu. Sada se vidi koliko su sve one kritike (u stvari bolje rečeno omalovažavanja) bile besmislene. Čovjek nije stručnjak ekstra klase, ali je sve ove sezone rastao sa Zvezdom i Zvezda sa njim. Došli smo u situaciju da imamo možda i najbolju sezonu (bez obzira na izgubljen kup) u istoriji našeg kluba. Zato, njemu, stručnom štabu i igračima kapa dole.
Što se same utakmice tiče, moram reći da je Štime odradio lavovski posao. I opet ću se ponoviti...izuzetno mi je krivo što on i Simon ne maju taj klač da igraju ovako u kontinuitetu nego na svakoj 10. utakmici.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by ajkula »

Pa da mogu u kontinuitetu igrat ovako igrali bi u nedje drugo.
Simon dobro odradjuje ono za sta je doveden. Stimac vec ne ali znalo se koga dovodimo.
Ipak svi igraci iz sadasnje ekipe odim Tejica su e nekoj vaznoj utakmici bljesnuli i dali doprinos da budemo u ovakvoj situaciji.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Dafi »

U pravu si cak je i Rebic imao svoje minijature. Znam da je Tejic imao problem sa povredama ali... njegovi minuti, koje je je dobijao, su bili bezvoljni,tuzni i jadni. Kao da ga je neko tjerao da igra. Sve vise mislim da je on jedan od igraca koji ce karijeru nastaviti u MZT-u,Krki ili nedaj boze u filijali preko brda.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by garnett »

sve cestitke igracima i strucnom stozeru :thumbup: :zastavaGRB: :zastavaDS:

lm, ne treba mesati zabe i babe, mi sinocnom pobedom nismo ostvarili dominaciju u regionu za naredni period, vec smo stekli uslove da mozemo da je ostvarimo..
a dal cemo je ostvariti, to zavisi od poteza koje budemo vukli..
vise para, samo po sebi ne znaci uspeh, kao sto ni 5-6 skupih stranaca ne garantuju uspeh... ko i u svemu treba naci balans...

sa ovim parama koje mozemo da dobijemo, ne mozemo nesto da pojacamo domacu bazu igracu, s obzirom da one koji su top, ne bi doveli ni sa 10m budzeta, tako da se tu nista znacajnije i ne manje..
sa druge strane, verevatno cemo biti u stanju da mozemo da dovedemo kvalitetnije strance, al ne treba preterivati, posto se do sada i u praksi pokazalo, da ih treba imati 3-4.. i mada se cesto koristi kao fraza, zaista treba pogoditi sa njihovim karekterom..

misko je naravno iz svojih interesa spomenuo da ce onome ko bude igrao el, trebati 15 igraca, al u sustini to i jeste tako..
tako da bi trebali da imamo 12 podjednako upotrebljivih igraca + 3 perspektivna klinca(koji bi gro minutaze dobijali kroz aba ligu)

recimo s obzirom na novonastalu sitiaciju, veliki korak ka onome "dominaciju u narednom periodu" bi bilo ako bi zadrzali zirbesa(sa ponudom od nekih 600-700k, ako bi on hteo), a ni kinsey nije jos za baciti..
za millera ipak treba biti realan, i reci da su sanse u promilima, i da se cak ni ne radi o parama(koje ni nemamo), ipak je takvim igracima prioritet nba, mada on ovu godinu odradjuje sa pristupom ko da je prosao nase mladje kategorije sleep.png

?, micic, aranitovic
kinsey, guduric, lazic
dangubic, zagorac
?, luka, nikolic, simanic
zirbes, ?
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: 1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dr. Gonzo »

garnett wrote:sve cestitke igracima i strucnom stozeru :thumbup: :zastavaGRB: :zastavaDS:

lm, ne treba mesati zabe i babe, mi sinocnom pobedom nismo ostvarili dominaciju u regionu za naredni period, vec smo stekli uslove da mozemo da je ostvarimo..
a dal cemo je ostvariti, to zavisi od poteza koje budemo vukli..
vise para, samo po sebi ne znaci uspeh, kao sto ni 5-6 skupih stranaca ne garantuju uspeh... ko i u svemu treba naci balans...

sa ovim parama koje mozemo da dobijemo, ne mozemo nesto da pojacamo domacu bazu igracu, s obzirom da one koji su top, ne bi doveli ni sa 10m budzeta, tako da se tu nista znacajnije i ne manje..
sa druge strane, verevatno cemo biti u stanju da mozemo da dovedemo kvalitetnije strance, al ne treba preterivati, posto se do sada i u praksi pokazalo, da ih treba imati 3-4.. i mada se cesto koristi kao fraza, zaista treba pogoditi sa njihovim karekterom..

misko je naravno iz svojih interesa spomenuo da ce onome ko bude igrao el, trebati 15 igraca, al u sustini to i jeste tako..
tako da bi trebali da imamo 12 podjednako upotrebljivih igraca + 3 perspektivna klinca(koji bi gro minutaze dobijali kroz aba ligu)

recimo s obzirom na novonastalu sitiaciju, veliki korak ka onome "dominaciju u narednom periodu" bi bilo ako bi zadrzali zirbesa(sa ponudom od nekih 600-700k, ako bi on hteo), a ni kinsey nije jos za baciti..
za millera ipak treba biti realan, i reci da su sanse u promilima, i da se cak ni ne radi o parama(koje ni nemamo), ipak je takvim igracima prioritet nba, mada on ovu godinu odradjuje sa pristupom ko da je prosao nase mladje kategorije sleep.png

?, micic, aranitovic
kinsey, guduric, lazic
dangubic, zagorac
?, luka, nikolic, simanic
zirbes, ?
Bold - :thumbsup:
Locked