1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

1/2 серија плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Izuzetno važna serija polufinalnog okršaja sa Cedevitom. Ako info oko ugovora na 3 godine nije tačan, onda ova serija ima još veći značaj. Momci su u usponu forme, igraju zaista dobro. Međutim, Radonjić je naglasio na kraju kzš sa Pao, šta je potrebno i važno. Znači, brojači krvnih zrnaca neka stave prst na čelo i debelo razmisle o tome.

NAPRED ZVEZDO!!! :psihodelija:

utakmica se igra u utorak
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Izuzetno važna serija polufinalnog okršaja sa Cedevitom. Ako info oko ugovora na 3 godine nije tačan, onda ova serija ima još veći značaj. Momci su u usponu forme, igraju zaista dobro. Međutim, Radonjić je naglasio na kraju kzš sa Pao, šta je potrebno i važno. Znači, brojači krvnih zrnaca neka stave prst na čelo i debelo razmisle o tome.

NAPRED ZVEZDO!!! :psihodelija:

utakmica se igra u utorak
Mnogo tražiš, oni jedva da znaju da broje do tri.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Либурнија »

Разумијем вас али нема потребе за тим. Старији сте од њих па ваљда и искуснији и мудрији. ;) Неће доћи група организовано, не треба се заваравати али се надам да ће бити организованог навијања и добре атмосфере те да ће се препознати коначно виши интерес. Тако је било против ККП прошле сезоне, тако нека буде и сада.

Мене брине наша спора организација напада, сувише често доле на 5 и колико ће Мајк да издржи још да игра сам потив цијеле европске центарске елите. А сад долази опет Билан...
Last edited by Либурнија on Sat Mar 12, 2016 7:35 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:Разумијем вас али нема потребе за тим. Старији сте од њих па ваљда и искуснији и мудрији. ;)
Buraz, kad se pređu granice više nema "nema potrebe". Ovo je dno. Košarkašima (i hokejašima) treba pomoć, oni se zaobadali u svom bojkotu. ne mogu bolan više to da trpim. ja priznam da navijanje bez njih nije ni blizu onoga što se zove navijanjem. Priznajem im sve. I koreografije i bakljade i dimove i atmosferu koju stvarno znaju da naprave, ali dosta više. Počeću da lajem, a ne bih trebao. Doveli su me do toga da bi im se svima svega načestitao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Либурнија »

Разумијем те, ето има потребе за љутњу али не треба сад ићи испод одређеног нивоа комуникације. Уосталом, добар дио екипе и није нешто за тај вид бојкота пошто се њиме кажњава клуб. Требало је наћи неки други начин да се изрази негодовање а не тако да кажњаваш сопствене клубове. Поготово ово мислим због АБА-е. С друге стране, важније од тога да ли нам игра неки несретни Хрват у ХК, били су гробари у управи ФК и пљачка вијека која се тамо догађала па никад није било ни помисли о бојкоту те багре већ је увијек било - мобилизација! Па, ено, пургери већ годинама не иду на Максимир због лопова Мамића а играју редовно ЛШ и ЛЕ! Но ипак иду на гостовања. Не можеш клуб тотално оставити без подршке а не треба ни довијека давати легитимитет лоповима који урнишу клуб. Е сад, ја те пургере не волим, било је и окршаја с њима у прошлости (додуше са старом екипом, овај усташчић Хасанбеговић је био балавац тада још) али им за то скидам капу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Upravo to...da su dosljedni u svemu bojkotovali bi davno fk. I rk kada je sponzor bila Podravka. I tako dalje i tako bliže. I zato sam toliko kivan i zato pucam po svim šavovima nakon onog P.... odgovora. Da ćutim ne mogu, pukao bih.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Iskreno, sinoć su napravili dobru atmosferu, ali ovo ( sa drugog foruma je preuzeto a inače je post nekog sa delije.net) je dno dna:
"Ја мислим да је прави одговор на овај Радоњићев позив вечерас празан Пионир у уторак. Ако је могао север да буде празан на фудбалском дербију у тренутку када је титула била на дохват руке упркос пљачки која је те године била на врхунцу онда може и Пионир. Ваљда је сврха овог нашег бојкота да клуб крене да размишља о престанку играња ове југо лиге. Можда то није било могуће ове године, можда није могуће ни следеће године али то треба да им буде циљ. Људи у клубу треба да схвате да смо ми против играња те лиге ма колико користи клуб имао од ње. У крајњем случају јебеш ти и евролигу..."
da li ovaj ima čim da misli? Voli li on Zvezdu ili misli da je ztribina iznad Zvezde?
Nisam se registrovao, niti imam nameru ići na takva mesta, meni ovo izgleda kao teško *ranje.
I da, meni se sve čini kao da mi navijamo za različite klubove ( ne na ovom forumu ali..)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Sponzor košarkaškog kluba je hrvatska firma IDEA. Rukometaše je svojevremeno spnzorisala Podravka. Ti mulci (znam da nisu svi takvi, ali jedna velika većina jeste) nemaju pojma o životu, a kamo li Zvezdi. More, nek se tjeraju...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by МоСа ВерСе »

Ганац wrote: Mnogo tražiš, oni jedva da znaju da broje do tri.
Један, два, три... Хахахахаххахаахаххахаахха
Брате мој, ово схвати као врх моје ироније и сарказма према насталој ситуацији.
Међутим, брат Либурнија је у праву. Неће се носити заставе, али ће бити исто као и прошле године јер ХВАЛА БОГУ, и међу њима (нама, не знам ни где себе више да сврстам живота ми) има оних који ипак више воле Звезду од групе Делије Север. Та подршка ће бити довољна да подигне и остале Звездаше и да се направи добра атмосфера (надам се без четничких песама, како је добро може целу утакмицу да се пева, немам ништа против). Толико о томе.

Кошаркашки се малко само прибојавам да Цедевита овим поразима у Евролиги чува карте. Мада, сигурно нису намерно изгубили од Партизана што значи да је рецепт познат. ОДБРАНА И ОПЕТ ОДБРАНА. Уз добру подршку, немају шта да траже у Београду. Јачи су на петици, и бољи је Пулен од Јовића за овакве утакмице, али остало можемо и морамо да позатварамо. Па нека дивљају Пулен и Билан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:
Ганац wrote: Mnogo tražiš, oni jedva da znaju da broje do tri.
Један, два, три... Хахахахаххахаахаххахаахха
Брате мој, ово схвати као врх моје ироније и сарказма према насталој ситуацији.
Међутим, брат Либурнија је у праву. Неће се носити заставе, али ће бити исто као и прошле године јер ХВАЛА БОГУ, и међу њима (нама, не знам ни где себе више да сврстам живота ми) има оних који ипак више воле Звезду од групе Делије Север. Та подршка ће бити довољна да подигне и остале Звездаше и да се направи добра атмосфера (надам се без четничких песама, како је добро може целу утакмицу да се пева, немам ништа против). Толико о томе.

Кошаркашки се малко само прибојавам да Цедевита овим поразима у Евролиги чува карте. Мада, сигурно нису намерно изгубили од Партизана што значи да је рецепт познат. ОДБРАНА И ОПЕТ ОДБРАНА. Уз добру подршку, немају шта да траже у Београду. Јачи су на петици, и бољи је Пулен од Јовића за овакве утакмице, али остало можемо и морамо да позатварамо. Па нека дивљају Пулен и Билан.
Izvini za generalizaciju, ti svakako ne spadaš među te ( ne poznajem te lično, ali iz tvojih upisa sam shvatio da koliko god posećivao tribinu i bio deo nje, ti misliš svojom glavom).
:thumbup: Nadam se da će ovi koji zastupaju bojkot, shvatiti da je to njihovo stanovište iracionalno.
Ceda će pokušati po receptu iz ligaškog dela kada su nas oba puta dobili, skupljanje u reketu i svesno puštanje pojediih naših igrača na šutu za tri poena. Zebra će dobiti batine "kao vo u kupusu" i svaki našigrač koj uđe u neki zamišljen prostor 3/4 metara od koša. E sad zavisi kako će sudije to tolerisati, a pošto videh negde da Javor sudi, biće nam veselo.
I pored toga ja očekujem pobedu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Либурнија »

Не бих рекао да је припадништво групи у правилу знак неразмишљања својом главом. Ради се о томе да постоји унутрашња демократија и да се одређене одлуке доносе гласањем али, када се она донесе, макар се она и не подржавала интимно, не прави се циркус као код гробара, већ се онда поштује то што је одлучено. Мислим, свашта се може замјерити али принципијелност и истрајност не.

Е сад, тачно је, ако ћемо да будемо до краја принципијелни онда ћемо да бојкотујемо докраја КК ЦЗ зато што је спонзор тамо Хрват Тодорић, РК је требало због тога што је спонзор био један од највећих брендова Хрватске а то је Подравка итд. Мене лично што се тиче, мене више смета та "Идеа" на дресу него што ме је Елмедин, АБА, да не кажем неки хокејаш отамо, икада сметао! Зашто ме смета? Зато што је ширење "Идее" по Србији директан удар на економске интересе Србије (форсирање увозничког лобија и страних тајкуна науштрб сопствених пољопривредника и фирми, рецимо Мишковића :jelenko: ). И директно пишање по националном достојанству - пропорционалности у условима пословања хрватских фирми у Србији и српских у Хрватској нема ни у траговима! Ђе ћеш већег националног понижења? :dedica:

И ово око принципијелности - зар није примјерено да ми први вичемо "Вучићу педеру" након што је Бриселским споразумом угасио и задње институције државе Србије на Космету??? По чему је то Тадић био гори од Вучића? Био је за Звезду? Па је ли важнија држава или Звезда?! Овако испада да је Вучић помоћу око неколико спонзорстава, купио наше ћутање и забадање главе у пијесак пред његовом издајом и предајом земље. Баш га много погађа кад се на стадиону отпјева "Видовдан", ма не може ноћима ока да склопи због тога... :roll: Много питања, одговора ниоткуда.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Što se tiče ove utakmice biće interesantno vidjeti da li je Cedevita namjerno obarala formu u EL pred ovo polufinale, ili je stvarno u totalnom padu forme. Baš treba biti oprezan i odigrati na maksimalnom broju obrtaja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by dacha od bosne »

Vidim da se na tviteru neki užasavaju od sudija za meč protiv Cedevite, pa ako neko zna neka napiše ko to sudi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by ajkula »

pukl, javor i koljensic.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. утакмица 1/2 плеј-офа: Црвена звезда - Цедевита

Post by Ганац »

Pukl, Javor i Koljenšić su određeni.
Izgleda da nisu po dogovorenim principimA, valjda će povodom toga Čović sutra da drži KZŠ.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked