14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ostaje nam još jedna utakmica u Top 16 fazi. Protivnik i rezultat su nebitni, ali je bitno da odigramo dobru utakmicu i završimo (ako je moguće) ovaj dio Top 16 faze pobjedom.
Brine Cirbesov i Jovićev pad forme, koji je dosta doprinjeo porazu od Darušafake. Valjda Radonja zna šta će i kako sa njima dvojicom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Dafi »

Meni je ovde najbitnije da se niko ne povrijedi i da se da neki minut Mitrovicu da osjeti parket.
Kad dodje taj pad u igri ili pad forme tesko je to podici za kratko vrijeme. Neki se igraci iz toga vade mjesecima kao npr. Dzenkins prosle godine. Ja se nadam da je kod njih vise zamor nego pad forme mada su obojica uzasno izgledali protiv Darusafake. Joviceva forma meni nije toliko iznenadjenje jer je Jovic nekoliko utakmica odigrao odlicno u EL,iznad svojih mogucnosti. Ostatak je odigrao taman koliko sam ocekivao od njega. Njegovih 19 asistencija protiv bajerna Jesu impresivne ali je 10 od tih 19 bilo najblizem igracu koji je odapeo i pogodio. Za mene ce Jovic uvijek biti drugi plej!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Либурнија »

У потпуности се слажем, Јовић је одиграо сезону чак и ИЗНАД својих могућности и за то му треба скинути капу! Улазак у ТОП 8 је највећим дјелом његов, Цирбин па и Милеров уз дужно поштовање за допринос осталих играча. И наравно, Радоњин! :srbinosm:

Очекујем да Јовић и Цирба опет крену узлазном линијом, да се поштено пошибамо, да се и рука и глава мало опусте...да у добром расположењу кренемо на ЦСКА, Мегу и гробаре у домаћици.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by ajkula »

Ocekujem da Radonjic nagradi Simanica za potpis.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Ганац »

Nadam se da će Radonja da ispoštuje Simanu i da će mali da dobije 7/8 minuta, utakmicu moramo iskoristiti za povratak samopouzdanja, da zaborave arenu...Jovićeva slaba igra se može tumačiti i rođenjem deteta, ali njegovom slabom igrom i Vasinom ni ostali igrači nisu mogli da odigraju dobro (osim kada kreiraju za sebe).
Zebra živi od pik igre i asistencija, toga nije bilo protiv darem a i u prethodnim tekmama su nas dobro skautirali i dosta dobro branili.
Tako da ja verujem da će Nemac da isporuči svoje kada dobije loptu, mada ima malo i do onog (kao i Simon) ako mu prva lopta uđe, pogađa iz svih pozicija, a ako mu ta prva izađe iz koša, onda su porođajne muke.
Bez obzira na sve to, utakmicu treba odigrati jako i na pobedu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Либурнија »

CEDEVITA: Protiv Zvezde za Vukovar
Autor: mondo.rs 30
Hrvatski klub usmeriće sav novac zarađen prodajom karata u grad na Dunavu.
Košarka | 05.04.2016. | 08:54 > 09:03
vukovar, srbi, grad, hrvatska
Izvor:Mondo/ Goran Sivački
KK Cedevita još jednom motiviše navijače da je podrže protiv Crvene zvezde Telekom.

Tim Veljka Mršića dočekaće beogradski tim u petak uveče, u meču Top 16 faze bez rezultatskog značaja, a iz rukovodstva kluba je poručeno da će sav novac od prodaje karata ići za obnovu simbola Vukovara, Vodotornja.

Jutarnji list najavio je tu odluku kluba u ponedeljak:

"Simbolično je da je izabrana utakmica protiv kluba koji dolazi iz države koja je napravila najveću štetu i u Vukovaru i na Vodotornju koji je pretrpeo 640 direktnih pogodaka granatom. I ostao ponosno stajati. Na ratno huškanje i četničke pjesme iz beogradske utakmice, uzvraćeno je humanitarnim potezom", objavljeno je u tom listu.
POVEZANE VESTI
MONDO u Vukovaru: Srpski klub u Hrvatskoj može, ali igrač teško
MONDO u Вуковару: Pusti ćirilicu, daj posao
Ipak, sportski direktor Cedevite Matej Mamić objasnio je da je akcija planirana unapred i da nije ciljano određeno da ovakav karakter dobije utakmica baš protiv srpskog i regionalnog šampiona.

"Zvezda nije namerno izabrana. Ranije smo odredili da ćemo poslednju utakmicu u Top 16 fazi posvetiti gradu Vukovaru, ali mi je drago što se radi baš o ovoj, nama važnoj utakmici", rekao je on.
ČOVIĆ PRIJAVIO CEDEVITU EVROLIGI

Bratstvo i jedinstvo na djelu. :koka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Ганац »

Razočaran sam postupkom Cedevite, i moram reći da mi nije baš najasniji poriv ovog postupka.
Da su hteli uzavrelu atmosferu, to bi učinili u toku plej ofa u toj drugoj utakmici a ne u sada ipak rezultatski nebitnoj utakmici.
Bojim se da je u pitanju samo nesretan splet okolnosti i glupost marketinškog tima Cede, u suprotnom je postupak potpuno jadan.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by ajkula »

Pa probali su ali niko nije dosao.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Katastrofalno izdanje u Zagrebu. Bez obzira na nevažnost utakmice, pristup katastrofalan. Iskreno, protiv CSKA treba da pruže najbolje partije uživotu bez obzira što je poraz skoro sigurno neminovan. Ipak će im to biti prilika života da nešto više pokažu.
Raduje povratak Luke, minute Simanića. Ostalo nebitno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Ганац »

Nekako, mene samo brinu igre naših plejeva, čini mi se da Vasa nije plej nivoa 2 pleja EL ekipe, za Rebu bih rekao da deluje kao sjajan momak, ali kada ga vidim kako trčkara kao klinac pored odraslih, a čini mi se da ima i kratke ruke, sve sam sigurniji da on nema baš najsvetliju budućnost u košarci...Jović je ko zna gde, možda razmišlja gde da kupi pelene, mnogo je dekoncentrisan i u napadu i u odbrani...kao da je u velikom padu forme...nje on nezainteresovan, ali ga lopta ne sluša.
No da ne mračim, već u utorak ćemo videti od čega smo sazdani.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Ovakav nam pristup vrlo lako može doći glave onda kada bude najvažnije. Nadam se da se to neće dogoditi, ali mi kao da smo posle polufinala ABA lige na odmoru. Treba igračima skrenuti pažnju da sezona još traje i da tek treba da se borimo za trofeje. U suprotnom, možemo upropastiti ono za šta smo se mesecima krvavo borili.
Izuzetak je sinoć bio Štimac i njemu skidam kapu na pristupu. Kvalitet kod njega jeste upitan za neki EL nivo, ali za zalaganje i borbenost mu svaka čast.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by Ганац »

Protiv Lokomotive im se nema šta zameriti ali zato protiv daraušafake i Cede ima, u prvoj sam se nadao da su podlegli slavljeničkoj atmosferi i da su kao i mi navijači unapred upisali pobedu, protiv Cede računam da su i oni opušteno ušli zbog nevažnosti utakmice osim bitnih 35000 evrića, koje bih sada odbio igračima od plate da sam na mestu Čovića.
Nadam se da nije pad forme, videćemo protiv CSKA već u utorak, mada i nemamo neku šansu protiv njih, ali da "skupo prodamo kožu" to valjda možemo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 14. коло Топ 16 фазе: Цедевита - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Samo da kažem: kapa dole za onako šmekersko ulaženje u Zagreb. Zaista mangupski i šmekerski.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked