1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Dafi wrote:Teska utakmica,prava rovovska borba.
Da smo imali Pulena ili pogotovo Dilejnija rezultat bi bio 2-1 za nasi prekosutra bi igrali za fajnal four. Ubijedjen sam!
Sa ovim igrackim kadrom mislim da smo i prebacili normu.
Na kraju smo dosli na poen razlike a onda su nam ljudi stajali i namijestali se na trojci citavu vjecnost i pogadjali.
Tek će se videti koliko je Radonja radio kvalitetno kada Jović ode u drugi klub.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Pitanje je hoće li još neko ovako namučiti CSKA. Svaka čast momcima za ovo, pokazali su da nisu daleko od krema evro košarke.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

A janjicar Teo nek se goni u q krasni zajedno sa svojom legijom stranaca. Dabogda nikad ne osvojio Evrolige! :twak:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Либурнија wrote:A janjicar Teo nek se goni u q krasni zajedno sa svojom legijom stranaca. Dabogda nikad ne osvojio Evrolige! :twak:
Nemoj tako, ja poštujem to što je on učinio za svoj tim, bio bi "jaje" da je sabotirao svoj tim.
Evo Itudis drži odličnu konferenciju za štampu, sve je rekao i oko plata i oko igre, sa poštovanjem prema našem timu, a i Teo je sasvim korektno pričao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Ma sta nemoj, igrao je ove sve tekme kao da mu zivot od njih ovisi. Polozio je sto se mene tice. Itudis je brat i Grk, njemu svaka cast, pokazao je vise emocije i empatije prema nama nego ultra mega super veliki Zvezdas Teo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Slušam Dangubu, i pitam se da li je "Moravac" ima taj akcenat kao da je iz Ćuprije, Jagodine...
Njima želim da se sutra probude i da ne žale, da što pre zaborave i okrenu se finalu ABA lige.
Navijači su kraljevi večeras bili. Teo je zaposlen i masno plaćen u CSKA i kao takvom njemu ne ide baš da zabušava i ne mogu da verujem da neko može da misli da on sada manje voli Zvezdu, evo kaže Radonja da Miler nije teže povređen.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Sta mi imamo od toga sto Teo i nadalje mnogo voli Zvezdu? ! U 3 utakmice naprosto nas je urnisao ka najcrnje dusmane. :thumbdown:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ne bi mi o Teu toliko pričali da smo na našoj strani imali npr. Pulena. Nama su plejevi (koliko god su u nekim trenutcima pružili odlične partije) najslabija tačka. Toliko nekada sporo razmišljaju, da mi dođe da počupam i ovo malo kose na glavi.
Ali bez obzira, svaka čast svima. Sada treba osvojiti aba ligu i domaćicu i sezona će biti uspješna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Ne bi mi o Teu toliko pričali da smo na našoj strani imali npr. Pulena. Nama su plejevi (koliko god su u nekim trenutcima pružili odlične partije) najslabija tačka. Toliko nekada sporo razmišljaju, da mi dođe da počupam i ovo malo kose na glavi.
Ali bez obzira, svaka čast svima. Sada treba osvojiti aba ligu i domaćicu i sezona će biti uspješna.
Upravo to, to nam je u stvari onaj potpuno pogrešan prelazni rok učinio, te iznuđene stvari. Dobar je Jović ali nije za prvog pleja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Не могу да се отмем утиску да нас је судија измасакрирао. За нас је навлачио у1/4 и то сам уверен, али смо то дебело платили после. Опет су нас победе коштала слободна бацања и лош шут за три, а они су нам измасакрирали кош у другом за три поена и тако добили утакмицу. У Пиониру би јуче добили, уверен сам. Играли смо на горњим лимитима, а Радоња је заиста искористио све што има у овом тренутку.
Међутим, пишем овако, а играли смо против моћног ЦСКА и то је друга страна медаље. Скинули гаће нисмо, борили смо се као лавови и то је то. Сад фокус мора да се постави да се освоји АБА и српска лига. Трофеји се памте.
Е да, као и Лубурнија, дабогда Тео никада не заигра за Звезду. Натакнем и њега и његов професионализам на неомашћени колац.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked