1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Posle ovog: http://sport.blic.rs/kosarka/evropska-k ... to/hl7vbpm" onclick="window.open(this.href);return false;

I ovog http://sport.blic.rs/evroliga-2016/iskr ... eo/rgt3r7m" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja zaista ne mogu da se ljutim na njih, sve da i u BG-u izgube "stoka" razlikom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Dafi »

Nadam se pobjedi mada bice vraski tesko. Ova im je pobjeda opustila ruku i mentalno dolaze kud i kamo jaci nego da su je izgubili. Nadam se rasprodatoj Areni i atmosferi kao protiv PAO-a. Naravno nadam se i pobjedi ali i ako nebude netreba zamjeriti. :zastavaGRB:
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by musemic »

Nesto mi se nije dojmio CSKA!
Ne zbog egal utakmica, vise od toga mi govori cinjenica da su oni, u presudnim momentima, delovali zbunjeno kao pocetnici-Teova licna na Kinsiju kad mu ovaj krade loptu, De Koloov prodor ispod table...mislim da mozemo dobiti!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Večeras ovo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CYQrfPuEHZk[/youtube]
i ovo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z0ITyXF46FE[/youtube]
i na kraju ovo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6LECp6K4Pbg[/youtube]
Ja verujem u to!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Karata je za sada ostalo oko 3000 za nivo 400.

Što se utakmice tiče, biće mnogo teže nego u Moskvi. Prvo, koliko god da smo ih namučili tamo, oni jesu kvalitetniji i bojim se samo da mi ne sagorimo u želji za pobjedom. Ako kojim slučajem budemo igrali hladne glave kao i tamo, onda je sve moguće. Donekle me plaši i navijanje. Iskreno, u posljednje vrijeme se znalo debelo podbaciti na basketu osim uvodnog haosa na himnu el.

Sve u svemu, kako god da bude, neću se ljutiti na momke i trenera, jer je i ovo do sada veliki tj. ogroman uspjeh. A ako pobjedimo, hm....biće onda svega i svačega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Вала оће, тим прије што би се евентуална 4. утакмица играла у Пиониру! Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Ako odigramo kao u Moskvi drugu, dobijamo ih bar 5/6 razlike.
Verujem da Zebra ne može da omane, ipak je očekivati i da sude neki faul na njemu u reketu, očekujem u 1/4 da se prve dve tri lopte spuste na Zebru, da pokuša da hajnsa ubaci u probleme sa ličnim...onda bi bili gotovi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Suđenje u 1/4 dobro, nemaju prednost domaćeg terena i vodimo iako je velika trema kod naših igrača.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Baš bezveze igramo u nekim trenutcima, plus što je bilo diskutabilnih odluka u 2/4. Opet nam plejevi baguju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Nemamo domacinsko sudjenje nikako. Inace odlicna tekma, dobro pripremljena od Radonje, dobra atmosfera i navijanje.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Ja sudije pohvalih za 1/4 a oni u 2/4 sude TK-u faul nad Teom na ime Tea, stegnuto igramo, moraju se igrači opustiti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Ma mene iritiraju samo nasa bacanja, sve drugo je OK, ipak se igraju NBA- odbrane.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Predali su se u 3/4, teško da se mogu vratiti, nema ni jednog raspoloženog igrača. Bez obzira ja sam zadovoljan sezonom već sada.
Tek će se videti koliko je Radonja dobar tzrener od kakvih igrača je on napravio "igrače".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Ганац »

Radonjić je od prosečnih Jovića i Lazića napravio dobre igrače, tek će se videti koliko je Radonja veliki trener kada Jović ode u neki drugi tim.
Mnogo grča u igri večeras skoro svih igrača osim Štimca. Navijači carevi.
Vasa u užasnom kontraritmu, TK loš i nejasno mi je što je forsirao šut za tri poena koji mu je loš a nije išao na svoje najjače oružje. Zebra van forme, zaista van forme već duže vreme (nekako sam odbijao da priznam da je van forme)...skidam kapu na uspehu treneru i igračima bez obzira na ovo gore napissano.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1/4 серија ЕЛ: ЦСКА - Црвена звезда

Post by Dafi »

Teska utakmica,prava rovovska borba.
Da smo imali Pulena ili pogotovo Dilejnija rezultat bi bio 2-1 za nasi prekosutra bi igrali za fajnal four. Ubijedjen sam!
Sa ovim igrackim kadrom mislim da smo i prebacili normu.
Na kraju smo dosli na poen razlike a onda su nam ljudi stajali i namijestali se na trojci citavu vjecnost i pogadjali.
Locked