Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Bez obzira na kvalitet utakmice, ono što se pamti su pobjeda i titula. Bravo momci, bravo Radonja, bravo Čoviću. :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by musemic »

:ziveli:

Finale je bilo sa Cedom-ona prva u Pioniru, na produzetke, najstresnija tekma sezone!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Apsolutno tačno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Либурнија »

:zastavaGRB:

Čak je bilo i baš gotivno navijanje. :dancing3: Čestitke momcima, Radonji i Čoviću i hvala na svemu ovome! Ovo je već sada najuspješnija sezona u novijoj istoriji. A ko bi u oktobru ovo predskazao?! Ne bi ni DEZ! :srbinosm: Igrali smo četvrtfinale EL protiv CSKA ravnopravno i na kraju ipak suvereno osvojili ABA usprkos gadnom rasporedu a sve to sa rezervnim plejom i centrom iz prošle sezone. :ziga:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Ганац »

Što se tiče navijanja, zaista mi nije jasno oono pevanje o Kalabiću i čemu već? Valjda se tako ne pruža podrška našem timu, pred kraj i na kraju sa onakvim stilom bih se složio.
Teška utakmica za igrače ali se videlo da Mega energetski pada, nešto su pokušavali na voljni momenat ali ih je stigao umor i to se odrazilo i naNkolića (mislim najviše).
Naši su igrali u nekim amplitudama, što bi rekli, red dobre igre pa zatim red brainfarta i tako...pomislim Miler igra racionalno i ne siluje loptu, on pošalje neki nebulozan pas kroz reket, najmanje je ispadao iz ritma TK, bio je kao osa u odbrani...sjajna sezona, nadam se da će uspeti u glavi da preklope i da krenu u KLS bez ograda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Nisam čuo to za Kalabića. Ma, kao i uvijek, ima ludih i bolesnih glava.
Najvažnije je da smo mi ovo dobili i da se polako spremamo za domaćicu. Tu treba otresti i groblje i Megu i staviti tačku na sve.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Nisam čuo to za Kalabića. Ma, kao i uvijek, ima ludih i bolesnih glava.
Najvažnije je da smo mi ovo dobili i da se polako spremamo za domaćicu. Tu treba otresti i groblje i Megu i staviti tačku na sve.
U prvom poluvremenu, po jačini bih rekao neka manja grupa, ali je zaista glup način navijanja...mislim da će u domaćici biti žestokih tekmi i sa grobljem i sa Megom, ali bolji smo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Dafi »

Malo je tuzno sto se bas sada ovoliko prica o opstanku ABA lige i sto je malo obezvrijedjena svim ovim radnjama FIBA.
Ovo je bas bilo ocekivano i drago mi je da su igraci bili koncentrisani iako su svi titulu dodijelili nama i prije finalne serije.
Nadam se nastavku osvajanja trofeja i makar jednom otresanju groblja od 20 i vise razlike.
Nadam se jos boljoj selekciji igraca za sledecu sezonu,jednostavno nemamo prava na ovoliko gresaka pri dovodjenju igraca. :zastavaGRB:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Što se tiče sljedeće sezone (jučer sam malo pričao sa jednim čovjekom koji piše za mvp portal)...kaže da bi trebali da sljedećim prelaznim rokom ostavimo sve konkurente u regionalnom i domaćem takmičenju na minimalno 8 godina iza sebe. razlog je taj što je Evroliga smanjena na 16 klubova i samim time veći je broj kvalitetnijih igrača u opticaju, a koji bi radije igrali EL nego li EK ili neko fibino takmičenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by musemic »

Kreces sa prelaznim rokom?:-)
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Ганац »

Pa normalno, ciganija nikada ne prestaje sa prelaznim rokom...gde ćeš lepšeg doživljaja, uveče uzmeš ttrofej a izjutra kalkulišeš sa pojačanjima.
Koji smo mi nama carevi :valjanje:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

musemic wrote:Kreces sa prelaznim rokom?:-)
Moram malo Husrefe. Jes da nije ovo tema, al, čisto da se zna da se ne sjedi skrštenih ruku :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by Dafi »

Ja nisam krenuo sa prelaznim rokom samo izrazio zelju da bude uspjesniji od ovog. Malo je falilo da krenem ali sam se suzdrzao,reko da nebudem najgori :dancing1:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Финална серија АБА лиге: Црвена звезда - Мега Лекс

Post by dacha od bosne »

Pa si meni uvalio vruć krompir :annoyed: :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked