Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Počinje za 20 minuta.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

I? Šta je bilo, jel ronio gorke suze nad zehudom sudbom?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

U suštini se emisija svela na kuknjavu i proklinjanje sudbine klete voljenog mu košarkaškog kluba.
Većina stvari koju je pomenuo o utakmici bila je posvećena analiziranju sudijskih odluka. I tu je, moram priznati, došao do briljantnih zaključaka. Sve u svemu, može to Tegi mnogo bolje.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Dafi »

Sramota je ovo! :annoyed:
Gubiti 15 razlike u poslednjoj cetvrtini pred svojom publikom od ovakvog groblja.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

I ja sam debelo razočaran. Sve imaš u svojim rukama. Trebaš samo da odigraš maksimalno skoncentrisano i sve je gotovo. Ovako ih vraćaš u igru.
Ova utakmica mi je ista kao i one što smo gubili. Miler kao da je s marsa pao. Gudure nigdje. Mitrović mi je živce pokidao.
Danas na našoj fb stranici neki lik napisa kako je načuo da je dogovoreno da se ova izgubi. Lično ne vjerujem, ali ponašanje nekih igrača mi smrdi. Ej, ba...igraš za titulu, a ti beskrvan.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Mi ne smjemo sebi dozvoliti da uđemo u 5. utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Dafi »

Prvu si dobio sa +31. Drugu sa +1 uz ludu srecu. Gubili 20 razlike. Trebala je to biti velika opomena, ako nije ondasu oni kvalitetniji jer si i u trecoj gubio 15razlike ali nisi ipak imao toliko srece na kraju da to okrenes. Radonja totalno nadmudren od Dzikica u poslednje dvije utakmice. Dozvolio je da ga uvuce u ritam koji im odgovara i samo su tako mogli da pobijede,
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by musemic »

Bas smo ispali papci, sa Dejanom na celu...izgleda da im se islo, jos jednom, u ono ludilo umesto na more...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Ne znam Husrefe...meni ovo baš smrdi...očekivao sam da ih pometemo ovu...nije moralo 31 ali 10 je sigurno moralo da bude. Bezveze ovo radimo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by musemic »

Pa bezveze, da. Imam malo opravdanje za igrace kad i sam ovu grobarsku ekipu ne mogu da uzmem za ozbiljno pa sa paznjom gledam tek kad odu na 15 razlike...:-).
S druge strane, Dejan uzasan veceras-morali su zbiti redove da se ne vracaju vise kod onih budala koji ce u cetvrtak visiti i režati sa plafona k'o slepi misevi...
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by DEZ »

Говнари су изгледа доpинговани неким нелегалним сусптанцама. Необјашњиво је како су издржљивији и наложенији ,а играли су и ту трећу полуфиналну утакмицу. После прве утакмице кад су се распадали физички, видели су да не могу ништа па уз нечију дозволу узели нешто.
Режим, политичари су још од тих спонзорства већих њима намерачили да им наместе кошарку ,јер -сачувај боже да Звезде освоји титулу првака у фудбалу и кошарци, то би био смак за ту југословенску мафију. Онда би се у Србији прелепше живело .а овако само лепше се живи.

Судије су нас крадуцкале читав меч.

Нека неко мотивише играче и објасни им битност титуле државне и тога да морамо освојити истовремено титулу у фудбалу и кошарци после 4 деценије!!

Spoiler: show
А можда су њих више мотивисали њихови шабански навијачи.
Или разлог мотивације лежи у мржњи тој шиптарској и претњи политичарима њихових форумаша и остале стоке?!
Па ево ја ћу за сваки случај у име баланса да напишем, нешто слично: (уз наду да ће неко наш нешто и да учини на том насилном плану, иако знам да ми нисмо такви терористичко криминални комплекс пацови као они... Док се неки наши боре за косово и остале неспортске небитне теме, уместо да троше време јурећи њихову јсд управу, играче, новинаре, ботове, судије ,савезе... да прете,бију,гепекују. Међутим, изгледа да добија утакмице само онај са крвавим погледом, спремношћу на најгоре насиље , бацање топосвких удара у туђи коп итд , уцене, флерт са политичарима и судијама)
- нека погину у најгорим мукама пратизанови играчи.. турци, сељаци,мајмуни, који славе певајући антизвездашке песме.
- нека се угуши пушећи цигански ***** тадић, ружић и сваки снс говнарски политичар, који је наредио да мора режимском ККП игокеа нис мтс пројекту да се пусти нека утакмица, ради рејтинга странке, а не дај боже шта може бити њиховим фамилијама ако су толико луди да су у стању цео плеј оф да наместе! пичке продане.
Да бог да се срушила трибина са стоком на фегелтију и сви били црвени од крви.
Убиј, закољи и јеби Звездо глупе гробаре и ботове по порталима! Ако не освојимо ово, биће мртвих. Зато боље да освојимо,. нико не жели лешеве по граду.
Ето. Злом до победе! Хејл Сатан!
Углавном, бољи смо за више класа. Ако се у четвртак будемо борили,
сигурно победићемо!!!

:zastavaGRB:
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Kad igras odbranu jednu i po cetvrtinu ne treba ocekivati pobjedu. Nece uci svaki put u poslednjem napadu.
Dosli smo proslaviti titulu a ne igrati kosarku, to nam se vratilo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Ja i dalje ne mogu da se otrgnem utisku da smo odigrali utakmicu kao da je najnebitnija od svih dosadašnjih. Cirbesovo (ne)čuvanje Vilijamsa je za školske udžbenike "kako ne čuvati protivničkog igrača". Stoji čovjek svaki put dva metra od njega, ovaj nas puni li puni. Miler, priča za sebe. Toliko indolentnosti, nezainteresovanosti...za nepovjerovati.
U hali nema barjaka, atmosfera, onako...ma sve je mirisalo na poraz.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Dafi »

Ja shvatam da imas los dan ali da u cetvrtoj cetvrtini sutiras cetiri puta iz nemoguce situacije, preko ruku, na isteku napada i ne dobacis do kosa to mi je tesko da shvatim. Nismo igrali protiv GS pa su stegli odbranu.
Oni su izdrzali jer su nas uveli u svoj ritam gdje se po terenu hodalo a ne trcalo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Ja shvatam da imas los dan ali da u cetvrtoj cetvrtini sutiras cetiri puta iz nemoguce situacije, preko ruku, na isteku napada i ne dobacis do kosa to mi je tesko da shvatim. Nismo igrali protiv GS pa su stegli odbranu.
Oni su izdrzali jer su nas uveli u svoj ritam gdje se po terenu hodalo a ne trcalo.
Baš tako.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked