Црвена звезда у КЛС (2015/16)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by Ганац »

Dafi wrote:I kad cujem ljude da treba ukinuti ABA ligu i igrati samo domacicu. Pa ovo je smijesno +40 sa Rebicem 25 minuta u igri!
To vidi svako ko može da skine "ružičaste naočare", mislim da na treningu između petorki ima jači intenzitet u odbrani nego juče na utakmici protiv Tamiša. U jednom trenutku se igrač Tamiša uhvatio za glavu kad mu je trojka od table ušla...i oni su se sami pitali kolika će razlika biti.
Rebić je nagrađen jer ćuti i radi ali ipak mislim da i on ide na kraju sezone. Mogao bi Radonja da odmara po nekog igrača iz strtne petorke do polufinala.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by Dennis Rodman »

Dafi wrote:I kad cujem ljude da treba ukinuti ABA ligu i igrati samo domacicu. Pa ovo je smijesno +40 sa Rebicem 25 minuta u igri!
Brate, što je najgore to se može čuti ne samo od zagriženih navijača nego i od velikana poput Dude Ivkovića i Saleta Đorđevića :isuse:
Valjda kad se ne bude gostovalo u Podgorici i Ljubljani, Metalcu i Vojvodini će pare naprasno početi rasti na drvetu, a hale po zemlji će početi nicati iza proljetne kiše, eto samo da se razbije kletva ukidanjem regionalnog takmičenja :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by Либурнија »

С друге стране ако ми играмо 30 текми у ЕЛ слиједеће сезоне, неће нам баш ни шкодити имати нешто лакши распоред у првенству типа гробље, Мега, Металац, ФМП... Међутим на дужи рок боље је имати што више јаких утакмица ако рецимо, не дај Боже, не би играли ЕЛ. Зар није план да се нека врста АБА одигра на прољеће?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by Dafi »

Dennis Rodman wrote:
Dafi wrote:I kad cujem ljude da treba ukinuti ABA ligu i igrati samo domacicu. Pa ovo je smijesno +40 sa Rebicem 25 minuta u igri!
Brate, što je najgore to se može čuti ne samo od zagriženih navijača nego i od velikana poput Dude Ivkovića i Saleta Đorđevića :isuse:
Valjda kad se ne bude gostovalo u Podgorici i Ljubljani, Metalcu i Vojvodini će pare naprasno početi rasti na drvetu, a hale po zemlji će početi nicati iza proljetne kiše, eto samo da se razbije kletva ukidanjem regionalnog takmičenja :kosarkas:
Na njih sam najvise i ciljao plus Bodiroga. Pitao bi ih da li bi dosli da treniraju neki klub u toj ligi osim eventualno nas i groblja.Smijesne su te price i jako mi je tesko da prihvatim da zaista tako misle.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by Ганац »

Da se razumemo, postojaće košarka i ako ne bude ABA lige, ali daleko je lakše održati neki kvalitet i privući sponzore za neko tržište od 20-ak miliona nego od 7 miliona.
Daleko je lakše održati kvalitet ako imaš 5/6 nego 2/3 jake utakmice...
Prosto ne mogu da verujem da takva trenerska veličina (Ivković)ne vidi to ili vidi nešto što mi ne možemo da vidimo? Zanima me da li bi mladim igračima više imponovala liga rekreativo ili ABA liga koja ima ipak zavidan broj kvalitetnih timova i pristojan broj stranaca od kojih se može dosta toga naučiti, šta bi mi bez MWilla prošle sezone i da li bi našplej ovako izgledao bez takvog mađioničara?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1. коло КЛС: Црвена звезда - Тамиш

Post by musemic »

Dafi wrote:
Dennis Rodman wrote:
Dafi wrote:I kad cujem ljude da treba ukinuti ABA ligu i igrati samo domacicu. Pa ovo je smijesno +40 sa Rebicem 25 minuta u igri!
Brate, što je najgore to se može čuti ne samo od zagriženih navijača nego i od velikana poput Dude Ivkovića i Saleta Đorđevića :isuse:
Valjda kad se ne bude gostovalo u Podgorici i Ljubljani, Metalcu i Vojvodini će pare naprasno početi rasti na drvetu, a hale po zemlji će početi nicati iza proljetne kiše, eto samo da se razbije kletva ukidanjem regionalnog takmičenja :kosarkas:
Na njih sam najvise i ciljao plus Bodiroga. Pitao bi ih da li bi dosli da treniraju neki klub u toj ligi osim eventualno nas i groblja.Smijesne su te price i jako mi je tesko da prihvatim da zaista tako misle.
Misle tako zato sto su sujetni, samozivi i jos se loze na pricu kako smo mi zakinuti sa ovom ligom...
Zasto ne uzmu po jedan klub iz unutrasnjosti i upumpaju ozbiljnu lovu-ja odmah glasam za tu ligu?!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

U četvrtak od 19 časova protiv Metalca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Metalac u ABA ligi i Metalac u KLS nisu iste ekipe. Još jedan dokaz da KLS nema skoro nikakvu vrijednost osim prestiža između Zvezde i Partizana.
Inače, igramo opušteno, fino, bez ikakvog pritiska.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Smorno je koliko naša igra izgleda preko volje...igraju onoliko koliko misle da je potrebno i to lenjo dovodi do ovakve razlike, def su samo dve tekme bitne Mega i Ptzn, ovi drugi će baš biti napaljeni a mi? Da li ćemo imati koncentracije da odigramo posle ovih silnih trening utakmica?
Što se tiče ABA lige, niko normalan to ne dovodi u pitanje (očito da ovi naši prredstavnici u FIBi misle drugačije, ali ko ih *ebe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Sutra u 13 časova (ko je izmislio ovaj termin) protiv filijale. Čisto da se još malo razigravamo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Dennis Rodman »

Svaka čast filijali, momci baš dostojanstveno odigrali, da se pokažu.

Uživanje je bilo gledati utakmicu gdje navijaš za obe ekipe, za svakog igrača na terenu, haos :dancing1:
Dobrić!!! Eto sigurice za sledeću sezonu (ovo sada zvuči mnogo opuštenije, zar ne 0:) :ziveli: ) Simanića već znamo ko je i šta je, Radanov se očigledno isto najavljuje kao potencijal za pravog prvotimca - nema zime.

Još jedna stvar - drago mi je zbog Filipa Čovića i njegovog odličnog nastupa. Imao je strašno nefer tretman onomad, prije nekoliko godina, zbog oca mu se gledalo ne kroz povećalo nego kroz elektronski mikroskop... Pokazao da naravno nije toliko loš kako mu je pripisivano, mada nikad neće biti vanserijski igrač, ali nije mu to niko u Zvezdi ni planirao (a, zaboravio sam, gazda je ucjenjivao Pešića :faceplam ). Nije da žalim što nije više tu, jer u EL Zvezdi nema mjesta, ali onda je imao tu neku svoju pa makar i skromnu ulogu.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Pita mene ćerka "zašto igra Filip Čović" ( prati sport i Zvezdu) ja kažem, dečko je situiran, ali nije bumbar i voli košarku.
Osim toga nije loš, mogao bi on da zaigra u nekom ABA ligašu kao bek ap plej ili čak prvi.
U principu, jako lepa predstava, FMP nije dao na sebe, igrali su muški prvo poluvreme, kasnije kada su se jbg "naši" uozbiljili u 3/4 pokzalo se...inače mslim da igači u FMP-u mogu da prepišu Mega stil i da igraju bez opterećenja (osim ako imaju ABA ambicije), tako i mogu da pokažu najviše.
Mislim da Radona najbolje zna koga će iz FMP-a da prebaci u 15 naredne sezone, ali to neće biti više od 2 igrača.
Iskreno mnogo više žara u igri su pokazali QMil i TK od nekih domaćih kan-kan igračica, šteta što je jako mala šansa daa ostanu i naredne sezone.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Dobili smo Tamiš u gostima 94:57
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Mnogo smo jaki, pa i Reba izgleda pristojno u duelu sa ovimm poluamaterima.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Reba je izgledao pristojno i protiv bajerna, sta vise rijesio ih je zajedno sa jovketom, simonom i ostalim momcima. Ne vidim zasto ti je cudno da u KLSu bude dobar.
Locked