Црвена звезда у КЛС (2015/16)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Ne znam...možda je Rebi trebalo dati više prostora da bi se skroz iskazao. Mada, i dalje ne mogu da kažem da je on plej koji je potreban Zvezdi, pa makar bio i rezervni. Posebno ne za EL.
Ono malo što sam uspio da odgledam utakmice od sinoć je izgledalo dosta fino u napadu. Protok lopte je bio brži nego inače i to me čudi da se isto ne primjenjuje u nekim jačim utakmicama. Tačno sinoć ni jedan igrač nije carinio loptu, nego je išla brzo od ruke do ruke (nije bilo puno pozicionih napada). Volio bih to da vidim i protiv Mege i Partizana.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Smorna utakmica u Valjevu. Rezultatski nebitna, a mi je i igramo onako preko volje. Dovoljno bilo da Kvinsi povuče u 2/4 i da se napravi dovoljna razlika za konačnu pobjedu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Sljedeći meč protiv filijale je faktički puka formalnost, jer nikako ne možemo izgubiti prvo mjesto u našoj grupi.
To znači da u polufinalu idemo na Megu gdje ovaj put očekujem mnogo lakše utakmice od dosadašnjih. Oni imaju dosta problema sa povredama i skraćenim rosterom, i vidjelo se i protiv Partizana da ne mogu da pruže onoliko koliko su pružali na samom početku dok su bili kompletni i odmorniji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Nisam uspio da odgledam utakmicu protiv filijale, pa ako neko može neka napiše jesmo li to igrali onako, preko volje, pa stisli na kraju ili nas je filijala pošteno namučila.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Kreneš bez volje, počnu da ti cure lopte iz koša, njima upadaju regali...ali opet kvalitet presudio i pobeda nije dolazila u pitanje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Hvala brate. Gledao sam samo prvih par minuta i onda morao hitno da idem. Nadam se da sada od polufinala kreće igra koju smo gledali u Evroligi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dr. Gonzo »

Bedak sto nema najnezahvalnijih navijaca u Pioniru, ali treba imati razumevanja za njih ... Ipak je bila Treskovita Sreda pre dva dana ... :pop:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Mi nemamo neku košarkašku publiku, i treba vremena da se ona privuče i edukuje, da tako nema onih psovki i prozivanja naših igrača kada nam ne ide, osim toga i grupa nije baš zainteresoovana za ove tekme i tek će za finale protiv groblja da dođu, jer verujem da misle da je sve ostalo degute za njih da se cimaju.
U onim gomilama na tekmama EL je bar 20% pozera koji su došli da opale selfi i da budu viđeni, 50% fudbalsjki navijači (grupa) i tek nekih 30% zaljubljenika u basket(možda sam optimista).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Neće se ona, moj Ganac, nikada privući. Oni koji godinama dolaze, dolaziće. Ostali su pokazali svoje lice. Jasno mi je i kroz neke druge sportove naših klubova.

Elem, ovo ćemo najvjerovatnije dobiti rutinski 2:0 u seriji. Protiv onih sa druge strane moramo biti napaljeniji nego protiv Reala, CSKA, Pao-a i inih klubova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Nekako mi se čini da Micić nema šta da traži u CZv u sledećoj sezoni, on je toliko izgubio samopouzdanja da mu ni Radonja ne može pomoći. Strašno kako on gubi lopte i ono što me je u 3/4 iznerviralo je brat od tetke Lazić, zbog ona dva pokušaja da bude kreativan gde je obe lopte prodao igračima Mege umesto da je šutirao na koš.
Sve u svemu rutinski, ne sviđa mi se što se Miler povredio kod doskoka, ali se nadam da nije teže prirode.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dr. Gonzo »

Bravo za momke i struku sto su uspeli da budu na visini zadatka. Nije lako posle svega naci motiv posle svega sto se desavalo, pogotovo sa ovom ligom, koja sama po sebi nema gotovo nista sportsko i takmicarsko u sebi. Stisli smo gas koliko je trebalo, mega je ekipa koja se dobija upravo tako - zaigras ozbiljno i koncentrisano.

Sto se tice Vase, evidenno je da on nema kvalitet da igra u Zvezdi, ali dilovi izmedju Covica i Miska ce dosta uticati na Vasin odlazak/ostanak. Njegov dolazak na polu-sezoni kod nas je nesto isto kao sto je groblje imalo sa Tepicem pre par sezona, kad je ovaj dosao iz Ritasa. Sto rece tad Tepic - igracu top 16 ni kriv-ni duzan, tako je i sa Vasom ... Njegov maticni klub je izduvao u El i utrpan je nama da igra to takmicenje iz ne potpuno racionalnih razloga ... Samo se nadam da nece kao i Tepic ostati duze nego sto zaista zasluzuje.

Ali kompromisi koje prave Covic i Miskovic jedan prema drugom nemaju granice, pa Vasin ostanak nece biti iznenadjenje, naravno ovo nema veze sa igrackim kvalitetima druga Vase.
Iako dodje do takvog epiloga, Covic ce izaci sa demagoskim stavom - Vasa je mlad, perspektivan + domaci igrac, a to sto je samo ovo poslednje tacno - nikom nista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Neće se ona, moj Ganac, nikada privući. Oni koji godinama dolaze, dolaziće. Ostali su pokazali svoje lice. Jasno mi je i kroz neke druge sportove naših klubova.

Elem, ovo ćemo najvjerovatnije dobiti rutinski 2:0 u seriji. Protiv onih sa druge strane moramo biti napaljeniji nego protiv Reala, CSKA, Pao-a i inih klubova.

Oni će biti napaljeni protiv nas kao da im zavisi život od ishoda, jedina razlika je da nema davitelja...naše je da se ne povučemo nakon prvih grubosti već da odgovorimo jače, da nateramo njihove igrače da beže od kontakta. Mada tek treba da vidimo koliko su dobri, treba da pobede FMP (ja verujem da će pobediti 2:0, a voleo bih da odu u tri tekme).
Igraće usko i skupljaće po cenu primanja koševa sa distance, tući će svakog ko se približi košu sa devizom "ne može da dobije faulova toliko koliko može da prebiju igrača. Ako dozvolimo da nam jedan Cvele pridavi plejeve, onda bolje i da ne igramo. za našu igru su jako bitni Miler i TK, nadam se da MIler nije teže povređen.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Je l' najjadniji bojkotuju i KLS?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Ne znam šta se dešava, ili nemaju para ili bojkotuju ili ne razumeju basket. Rekao bih da je svega po malo a najviše što ne igramo pšrotiv Partizana, ako finale bude sa njima, biće i vernih, ako kojim slučajem odigramo finale sa FMP-om, nekako sumnjam da će broj gledalaca da pređe 3000 u Pioniru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Beara_Vladimir »

Ništa od toga, rekao bih. U pitanju je nezainteresovanost za sport. Jedino što ih zanima jesu neredi i patkometrija sa komšijama.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked