Црвена звезда у КЛС (2015/16)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Ганац »

Stoka sa tribina je pre himne bacila raketu prema našim navijačima, zatim petrde i topovski udar...treba tu avangardnu stoku oterati u Padinjak.
Sudije u prvom opoluvremenu otvoreno kradu za račun grobara a mi smo još uvek na aktivnom rez, i čak smo otišli na poluvreme sa dva poena prednosti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by ajkula »

Cirbes se probudio u poslednjem poluvremenu i opet sa slobodnih rijesio sampiona ko prosle godine.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

TO BREEEEEEEEEEEE :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Napokon da sjednem i napišem nešto smisleno nakon ovog trilera.

Elem, naravno da smo zasluženo uzeli titulu. Sudij su se maksimalno trudile da nam otežaju put do iste (da ne koristim neke grublje izraze).
U ovoj posljednjoj utakmici nismo imali nikakve koristi od Gudure, Kvinsija i Štimca. Sramota da Štime nema kvaliteta da protiv ovakvog partizana odigra ni minut u odlučujućoj utakmici. Takođe su mi prva dvojica velike enigme. Zašto su odigrali ovako, znaju samo oni.
Murič monkey se potrudio da ubije Jovića. Kad tad će mu se to vratiti.
Petorka, Micić, Kinzi, Dangubić, Simonović i Cirbes je napravila ključnu prevagu u drugom poluvremenu. Mislio sam da će lipsati i da neće izgurati do kraja.
Simonoviću ljubim i ruke i noge za one trojke koje je postigao.
Radonja uze još jedan trofej. Iskreno, teško, ali zasluženo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Либурнија »

Mrzim utakmice sa stokom. Jerbo to nije košarka no tuča i gurka. Jebeš to. Tu ti ne trebaju košarkaši već predatori tipa Kaline, Đenke, Jake...Takvi su ih rješavali prošle sezone. Ove su ih rješili Simon, Cirba, Kinsi...u ovakvoj tuči ne vrijedi ti ni Miler. U nekoj normalnoj prosvjećenoj košarci oni su iza nas stoka razlika. Ovako...Ko ih j..e, nek je završilo i to ! :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Banex »

Čestitke svim drugarima ciganima na drugoj uzastopnoj, izuzetno uspešnoj sezoni ! :D
Ovaj klub je definitivno miljama napredovao od poslednjeg puta kada sam ja pisao ovde i zbog toga mi je neizmerno drago. A i budućnost nam je svetla koliko vidim, samo pametno nastaviti sa radom i pravac do vrha evropske košarke !
Moze i taj Radonja da ostane ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by Либурнија »

Banex wrote:Čestitke svim drugarima ciganima na drugoj uzastopnoj, izuzetno uspešnoj sezoni ! :D
Ovaj klub je definitivno miljama napredovao od poslednjeg puta kada sam ja pisao ovde i zbog toga mi je neizmerno drago. A i budućnost nam je svetla koliko vidim, samo pametno nastaviti sa radom i pravac do vrha evropske košarke !
Moze i taj Radonja da ostane ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U 3 godine koliko postoji ovaj forum, imamo 2 titule u fudbalu, 2 u košarci, 2 ABA titule, 1 kup i to sve nakon 7 odnosno 17 gladnih godina!!! :joint: Kud se nismo sjetili i prije da ga napravimo i još ranije razbijemo maler. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Titula!!!

Najdraze mi je zbog Simona... toliko pljuvan, toliko osporavan, zigosan kao glavni krivac za sve poraze... Ali momak se izdigao iznad toga, odigrao dobre utakmice, vukao kad su svi stali i uzeo obije titule. Bravo Simone majstore, ti si SAMPION!!!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Banex wrote:Čestitke svim drugarima ciganima na drugoj uzastopnoj, izuzetno uspešnoj sezoni ! :D
Ovaj klub je definitivno miljama napredovao od poslednjeg puta kada sam ja pisao ovde i zbog toga mi je neizmerno drago. A i budućnost nam je svetla koliko vidim, samo pametno nastaviti sa radom i pravac do vrha evropske košarke !
Moze i taj Radonja da ostane ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pa, đe si Banex :) Drago mi je da si među živima. Nije te bilo 100 godina :mrgreen: Srećna titula i tebi.
Budućnost jeste svijetla, posebno ako je budemo znali pametno iskoristiti. Sada više ništa nije do njih...sada je bukvalno sve do nas.
Biće para, biće dobrih igrača u opticaju zbog smanjenja Evrolige. Treba birati pametno i vući poteze koji će nas zacementirati na vrhu domaće i regionalne košarke, a ako se bude moglo uraditi nešto više od Top 8 u EL, puna kapa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by dacha od bosne »

Evo, sada čitam tviter, i ljudi kažu da je Vasa Micić ladno uzeo mikrofon u ruke i počeo da pjeva: Da volim crno-bele...????????
Pa, ako je to tačno, noga u dupe istog trenutka. Ma da je Kobi Brajant lično.

nadam se da će se i neki od tviteraša, koji su dobili karte preko foruma, javiti na forum da nam malo prenesu utiske. Dobro, logično je da slavlje ne bude na prošlogodišnjem nivou, ali je sigurno bilo odlično...sem Vase.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Бејах јуче на утакмици. Од средине друге четвртине, узели смо меч у озбиљну контролу како на терену, тако и на трибинама. Увукао се страх међу Мордором и знао сам да добијамо, а нисам сумњао ни после тројке Вилсона, чак сам причао неком момку да Цирба гађа слободна бацања.
Симон ме је толико одушевио да немам речи. Како је спаковао Новицу у другом полувремену, плус је стгао да свирне и две тројке. Оно синоћ је рецепт како се добија Партизан. Крв, зној, туча... а судије су се добрано потрудиле да продуже серију, оно је био криминал.
У сваком случају, беше ми драго што сам послушао интуицију и знао да добијамо јуче. Наравно, и што смо славили у хали до неких пола један када су се сетили да нас пусте. Честитке Цигани, заслужена титула.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by musemic »

dacha od bosne wrote:Evo, sada čitam tviter, i ljudi kažu da je Vasa Micić ladno uzeo mikrofon u ruke i počeo da pjeva: Da volim crno-bele...????????
Pa, ako je to tačno, noga u dupe istog trenutka. Ma da je Kobi Brajant lično.

nadam se da će se i neki od tviteraša, koji su dobili karte preko foruma, javiti na forum da nam malo prenesu utiske. Dobro, logično je da slavlje ne bude na prošlogodišnjem nivou, ali je sigurno bilo odlično...sem Vase.
Daj, pusti Vasu-popio malo...nego, ostaje li Radonja, ima li sta novo?;-)
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote: Daj, pusti Vasu-popio malo...nego, ostaje li Radonja, ima li sta novo?;-)
Кажу браћа што су напустила форум да се не видимо ни следеће сезоне. :jumping1: :jumping1: :jumping1:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by skeva »

Sta bolan da se ne vidimo? :shock:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Црвена звезда у КЛС (2015/16)

Post by МоСа ВерСе »

Ми се гледамо, али ови што су отишли као анти Радоњисти неће писати ни следеће године овде јер ће Дејо бити и догодине тренер. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked