Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by musemic »

Pobeda u Litvaniji vredi zlata...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Jesmo mi bili u lošijoj formi, jeste da nam je nedostajao jedan visoki u rotaciji ali i Žalgiris igra ozbiljan basket, možemo da kažemo "idemo da se pošibamo" pa ako pobedimo super a ako izgubimo, dobro, biće još susreta.
Mi moramo da ispravimo naše greške iz prvog susreta, a to je da zaustavimo Milaknisa i njegova istrčavanja iz blokova (koje dobro postavljaju igrači Žalgirisa).
U svakom slučaju, nadam se našem dobrom izdanju a ako pobedimo to će biti bonus.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Pobjeda u Litvaniji bi bila vrh vrhova. Nismo ni svjesni koliko bi nam otvorila put ka Top 8. Prije svega jer bi dobili jednu jako nezgodnu ekipu i skoro pa sigurno bi se otarasili jednog od kandidata za Top 8, a napravili pritisak ostalim konkurentima.
Biće jako teško, ali nije nemoguće.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Та победа у Литванији је тежа него на пример победа против Ефеса у Турској. Они играју слично као и ми и требаћемо да се пошибамо мушки и притом да имамо вече. У пиониру су нас добили на скок, сада би Лука могао да нивелише тај однос, али опет су изразити фаворити јер, тешко да ће судије да толеришу јаку одбрану као против ЦСКА.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Beara_Vladimir »

Zašto ne bi sudije dopustile jaku odbranu? Ceniš da Žalgiris ima veću protekciju kod sudija od CSKA?
Uostalom, sam si rekao da i oni igraju na sličan način.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Neko je već pomenuo da su oni majstori destrukcije, vole tvrdu igru u njoj se najbolje osećaju, bogami i mi takođe, na utakmici u Bg nismo bili u formi i zato smo izgubili (jedan od razloga), drugi razlog je bio što smo imali manjak visokih igrača i ono što smo imali dobilo je batine u reketu kao vo u kupusu i bio isteran iz reketa...
Zatim još jedan možda i ključni razlog je Milaknis, za njega su govorili mator, ima samo šut...trt, mrt, kad ono starca ne mogu da stignu kroz blokove, uništio nas.
U tom čuvanju Milaknisa je najviše pomogao mislim Simon i Gudura koji su daleko čuvali Milaknisa, čuvajući prodor a on nas urnisao šutem za tri.
Takođe su eksploatisali Uljanovasa na niskom postu.
E sad, osim batina Kuz se čuvao od ličnih, a to u Kaunasu neće biti prioritet. Videli smo šta Milaknis radi i verujem da će to Radonjić da spreči, naši spoljnji igrači su u boljoj formi i sa prilično velikim samopouzdanjem, tako da očekujem neizvesnu i veliku borbu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Тешко ћемо ми тамо да победимо. Не зато што су они бољи од нас, него нам једноставно не леже.
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by skeva »

U drugoj smo situaciji u odnosu na prvu utakmicu. A vidjeli smo sta to znaci npr na primjeru reala ili efesa prosle sezone. Ja gajim veliki optimizam.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Tako je, potpuno drugačija situacija, mi smo digli formu, igračima je samopouzdanje vrlo visoko ( i opravdano kada pobediš na onakav način CSKA), došao nam je još jedan visoki koji će omogućiti Radonji još po neku varijantu u napadu i odbrani te zato i mislim da su šanse 50% - 50%.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Пре бих се кладио да добијамо у Атини или чак Мадриду. Али некако ме страх баш ових Литванаца. Мада би ова победа била злата вредна. Верујем ја да ће Радоња да извуће максимум из играча, само да то буде довољно за победу.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

U krajnjem slučaju, ja neću biti nezadovoljan igračima i trenerom, jer znam da će dati sve od sebe, i ako ne pobede nije važno jer su bili pošteni prema sebi i prema nama navijačima a to mi je u ovom trenutku dovoljno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Au jbt, od ovakve naše igre može da se rikne....surovo!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ovo nije normalno...ali ovo je nestvarno totalno...ljudi, kakvu mi košarku igramo, mila mati...sada samo smireno i ako uđemo lijepo u 3/4 sve će biti kako treba...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Holden »

Ne znam, ja sam već ceo dan totalno opušten po pitanju utakmice, očekivao sam ovako nešto. Nadam se samo da neće da popuštaju do kraja...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Odlično smo odradili 3/4. imamo 22 poena prednosti i sada samo dugi napadi i to je to. Na kraju neka da koji minut Tompsonu i biće super.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked