Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Брате, која утакмица, каква игра. Ја сам просто одушевљен. Ово је нешто најбоље што сам гледао, пре свега јер смо овако одиграли у гостима. Ова победа нам отвара велика врата. треба бити стрпљив и не срљати, али не треба ни зазирати од прилике која нам се пружа.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Prvo poluvreme surovo, zaista smo u neverovatnoj formi, a u drugom smo ih rutinirali, mada mi se igra bez Kuza i pika ne sviđa baš, svodi se na šut za tri poena a to ne dobija stalno utakmice.
Lagao bih kada bih rekao da nisam uživao u svakoj sekundi utakmice.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by skeva »

Ovo je jebeno savrsenstvo. Sa ovom igrom padaju svi, nema nepobjedivih, kosarka kojoj teze svi. Nevjerovatno.
Branko Lazic :hmmm: , ne znam, nerealan je lik.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Tek sada mi postaje jasna rezignacija Rada na utakmici sa nama...ogromna frustracija. I večeras, pogotovo u prvoj četvrtini smo odigrali savršenu odbranu, protivnik nije mogao ni da pogleda na koš a ne da uputi šut, brutalno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by srbin sk »

Treba da smo ponosni na nas klub. Da uzivamo u nase heroje. I molimo se da ovaj san traje sto duze.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

srbin sk wrote:Treba da smo ponosni na nas klub. Da uzivamo u nase heroje. I molimo se da ovaj san traje sto duze.
Тако је. Ово је баш нестварно. Гледати онакву представу у Каунасу било је као да сањам. Мислим да ни у сновима не би боље одиграли :mrgreen:
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by musemic »

Pozdravlja vas Dejan...naročito one i z Lemur faze... :valjanje:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

:thumbup:

Da mi je znati gdje su, šta rade, kakvu priču danas vrte... :kosarkas:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

koncert 1.JPG
koncert 1.JPG (10.72 KiB) Viewed 3054 times
Tamburaški orkestar Dejana Radonjića, najbolje koncerte pruža kada dođe Zima!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Čini mi se da smo mi (generalno gledano na Balkanu) vrlo emotivni (tačnije bi bilo strastveni) navijači.
Pa tako nakon dve tri pobede koje mi proglasimo istorijskim vidimo trenera i ekipu na Mon Blanu a onda se desi neki kiks, loš dan, "pomračenje uma" kod igrača ili trenera i onda su oni nemači pojma, ko iih dovede, kukavice, etc.
Naš tim i pored ovih kolosalnih pobeda (evo i mene u euforiji) je autsajder u svakom pogledu i za 8 najboljih a i za F-4.
Da postoje šanse za plasman u 8 najboljih, postoje, ali sezona je duga, forma je promenljiva i šanse za prolaz ja bih rekao manje i čini mi se veće su šanse za to neko 9/10 mesto.
Trenutno smo u neverovatnoj formi i teško je očekivati da do kraja sezone ne bude padova, čak bih se usudio reći da Radonjić planira mali pad forme oko KRK.
Ni jedan protivnik nije lak i svaka pobeda je kao finale ABA lige. Nekako su mi pobede nad CSKA i Žalgirisom posebno drage, prvi su zaista kao neka NBA ekipa među evro ekipama a drugi, pa drugi mi nikada nisu bili simpatični.
Ti drugi igraju tvrdu košarku, hajde što je čvrsta ali je i prljava i to su baš sinoć pokazali (repertoar im je širok) a znaju košarku i dobro kapiraju, zato ne razumem zašto igraju prljavo, Šarunas će biti veliki trener (jbg plej sa odličnim pregledom i BBIQ-om je bio i kao trener može da vidi i vidi greške i brzo reaguje).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Igramo pametno. Nije nam ušla voda u uši nakon onih trojki Datomea, Bogdanovića i Kalinića. Veoma smirena i pametna igra u napadu. Odlično izdanje Diona Tompsona za samo 1 minut u igri - asistencija i 2 poena. Vidi se da smo sazreli. Jedina zamjerka je onaj brzi šut Simona nakon par sekundi napada. Ostalo savršeno. Fener je jako nezgodna ekipa i ako uspijemo da ih pobjedimo biće to možda i najveća pobjeda Radonje i igrača.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ciganiiiiiiiiiiiiiii, gdje bre Ciganiiiiiiiiiii...pao je Fener...Radonji i momcima naklon do poda...ovo je jedna od najvećih pobjeda, ako ne i najveća...BRAVO!!!!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Stenly »

Čović i da hoće da dođe u FK, ne bi pustila mafija! Mafija koja je tu zbog prodaje igrača...zna to Čović zato neće u FK. Kakva šteta. Već danas bi to bio FK možda najbolji u regionu, poput KK.
Kad vidiš ovo, tek me tada jede jad koliko je rasulo u FK!

BRAVO šta reći.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Odlična utakmica Zvezde i još jedna velika pobeda. Mi smo odigrali odlično i čvrsto, kao i u prethodnim utakmicama a sa druge strane i Fener je odigrao jednu od svojih ovogodišnjih boljih tekmi, znali su nas iz pika probijati, ili povratne lopte juda, gde smo ispadali nakon dva pasa, i to smo izdržali i najbitnija stavka je skokovi, mi 29 a Fener 23, mislim da u tom segmentu leži naša pobeda.
Laza je prava stena, ova pobeda mu je najbolji poklon za rođendan.
Gudura je popio bananu isključivo zbog sporog izbačaja i na tome mora da dodatno radi.
Fener igra surovu odbranu, pogotovo na spoljnjim igračima.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked