Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Ово је, ако се не варам, шеста победа у низу: Макаби, Реал, ЦСКА, Жалгирис, Фенербахче, Макаби.
Не знам да ли је неко веровао да ми ово можемо? Ја нисам. Следећа је Бакониа и ту се искрено не надам победи, јер су прејаки. Мада, од Радоњића и играча ме не би зачудило ако исход буде другачији.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Baskonja ima odličnu ekipu, dobrog trenera, igraju odbranu malo lošije od nas, ali mislim da su ofanzivno jači.
Očekuje nas jedna neizvesna utakmica, ono što nama može biti i biće otežavajuća okolnost jeste broj putovanja u sedam dana.
Ali, čvrsti su to momci.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Steta za Dangubica,taman je poceo da pruza dobre partije. Da bi se dobila Baskonija treba malo vise od ovoga,mislim napadacki. Sjajna pobjeda,cestitam svima. Odlicna rola Tomsona!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

На крају, меч винер је био Јовић. Иако је Кузма био МВП, зна се ко је шибнуо ону тројку, па улаз, па пик са Кузмом.
Нисмо синоћ бриљирали, али смо играли одбрану. Да Гаудлок није погађао оно што је погодио у другом полувремену, раније би била решена утакмица. Међутим, овако је слађе. Да се још једном запуши уста свим онима који кажу да не зна Радоња да игра неизвесне завршнице (хвала Богу, таквих 'стручњака' овде нема). Још једна мала дисертација Дејана Радоњића за 200. победу на клупи Звезде.
Сад Баскониа па ПАО. Где изгубити намерно а где добити питање је сад. Зна Радоња. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Mi najvjerovatnije (ako se kvalifikujemo u Top 8, a tu mislim da trebamo još ostvariti domaće pobjede) idemo ili na Real ili Oli ili Baskoniu. Ako mene pitate, najbolje na Real. Jedino ako Fener i Panata ne naprave neki niz pobjeda pa budu drugi ili treći. Mi bi trebali biti 6. ili 7. ako ovako nastavimo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

dacha od bosne wrote:Mi najvjerovatnije (ako se kvalifikujemo u Top 8, a tu mislim da trebamo još ostvariti domaće pobjede) idemo ili na Real ili Oli ili Baskoniu. Ako mene pitate, najbolje na Real. Jedino ako Fener i Panata ne naprave neki niz pobjeda pa budu drugi ili treći. Mi bi trebali biti 6. ili 7. ako ovako nastavimo.
Polako Dacho bog te maz´o. Da mi udjemo u 8 pa makar i kao osmi. Imamo dvije pobjede vise od devetoplasiranog a 12 utakmica do kraja. Nebih ja tako lako otpisivao Barsu,Efes,Uniks itd. ima tu jos da se igra. Jedna povreda moze sve da promijeni.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:На крају, меч винер је био Јовић. Иако је Кузма био МВП, зна се ко је шибнуо ону тројку, па улаз, па пик са Кузмом.
Нисмо синоћ бриљирали, али смо играли одбрану. Да Гаудлок није погађао оно што је погодио у другом полувремену, раније би била решена утакмица. Међутим, овако је слађе. Да се још једном запуши уста свим онима који кажу да не зна Радоња да игра неизвесне завршнице (хвала Богу, таквих 'стручњака' овде нема). Још једна мала дисертација Дејана Радоњића за 200. победу на клупи Звезде.
Сад Баскониа па ПАО. Где изгубити намерно а где добити питање је сад. Зна Радоња. :)
Biram (ako mogu) da oderemo PAO, odvratni su mi, kao i njihovi navijači.
Šta je sa Dangubom? Kaže Radonja da je povređen ali da će se znati tek posle pregleda kakva je povreda, nisam primetio da mu se nešto desilo dok je igrao...a taman je proigrao kvalitetno, i ubacivao trojke i skakao, igrao odličnu odbranu...sve je radio.
Da Dačo, i ja mislim da nam najviše leži Real, ali da sačekamo da skočimo, pa onda da kažemo hop.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Ганац, да не цитирам сад пост. И ја бих волео да ошуримо мале зелене, али зелених и Олимпијакоса се највише прибојавам у Београду што се победа тиче. ПАО ове године игра снажно и чврсто, баш као и ми, а и Пасквал је одличан тренер. Има ту пуно физике код њих и јаке одбране. Али, ако смо добили Фенер који је бољи од њих, можемо и ПАО, проблем је само једно: Два дана раније идемо Басконији за коју мислим да су прејаки тренутно.
ПС - За осмо место ће одлучивати меч звезда Ефес за две недеље. Ако их ошуримо и одемо на три победе, тешко да могу сустићи. Такође, очекујем све домаће победе и да победимо Армани у гостима пошто су каубојштина класична а ми смо за такве екипе закон.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Шта по вама треба очекивати против Басконие? Веома су незгодна екипа. Знам да од наших можемо очекивати борбу, можда чак и изненађење у виду победе, јер када смо успели да добијемо ЦСКА, Реал, Макаби, што не би и њих? Мада, разум каже да гудбимо.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Očekivati borbu, stav, očekivati da se niko ne povredi...jer ovo je dugačak put, bićemo izmoreni od puta i jako teško je bilo šta prognozirati..
Ako pobedimo, odlično, ako izgubimo - ništa strašno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Nemamo šanse. Ne leže nam ovi baš, mnogo su jači nego ranije, npr. pred 2 godine kada smo ih dobili tamo. Važnije je sada dobiti Pao kući i držati domaći teren, tim prije što nam u BG dolaze Bamberg, Uniks, Galatasaray. ..Gdje smo kao favoriti a ti mečevi su zajebani pogotovo ako se malo obori forma zarad plej ofa u ABA.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by skeva »

Probati dobijati kod kuce, a u gostima sta se usicari. Baskonija je opasnija od Makabija, vidjecemo, nikad se nismo predali pa necemo ni sada :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Neka mi neko lupi šamar, može i dva...ovo što mi igramo je prosto nestvarno. Ovako poluvrijeme...pa ovo je epska pjesma. Sada samo ne smijemo srljati i ako treću četvrtinu odigramo kako treba, ovo je dobijena utakmica. Znači, samo polako momci.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Svaka čast Radonji i momcima...naklon do poda :hail:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked