Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Ovo je bilo vrlo brutalno...igramo neverovatnu košarku, i sudije nas malo kraduckali, ovi tukli kako su stigli i džabe, odvalismo ih.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Baskonia je u nekoliko navrata igrala baš prljavo. Čak je i Blažič priliko jednog našeg napada igrao nogom na Bjelicu. Poslje su prikazali da mu se Bjelica nešto nagovorio.
Igramo nevjerovatnu timsku igru...brutalnu, rekao bih.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Uživao sam gledajući, samo u jednom trenutku u 4/4 smo popustili, ali je Radonje sa tajmautom rešio i taj problem. Tada smo odbili njihov poslednji pokušaj i to je to...Bobua nije mogao da vidi koš... Laza, Đenka i Jović su odigrali nestvarnu odbranu na njihovoj spoljnjoj liniji.
Još samo da pobedimo zelene i da onda stvarno sa mirom gledam EL do kraja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Sada bi neki, koji su otišli sa ovog foruma samo zato što je Radonju bilo zabranjeno na ovom pdf-u zvati Jadonjom i Smradonjom, iz čistog poštovanja prema dotičnom trebali da se jave i izjave naklon do poda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Браћо, 6 победа у низу!?!? Ово стварно не верујем да је било ко очекивао, па чак ни Радоња :lol:
Одиграли смо утакмицу за све уџбенике. Браво!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Drugari, ovo je STRAŠNO!

Prosto se bojim da pomislim šta bi moglo da bude u sledećoj utakmici, a onda me Dr. DR i ekipa razuvere samo tako. U stilu, "Štas se usro!" :R
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

dacha od bosne wrote:Sada bi neki, koji su otišli sa ovog foruma samo zato što je Radonju bilo zabranjeno na ovom pdf-u zvati Jadonjom i Smradonjom, iz čistog poštovanja prema dotičnom trebali da se jave i izjave naklon do poda.
Neka idu, brate, neka idu...

Radonja ne da je DR nego je supermagdrmracademscimrdrTRT
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Sada bi neki, koji su otišli sa ovog foruma samo zato što je Radonju bilo zabranjeno na ovom pdf-u zvati Jadonjom i Smradonjom, iz čistog poštovanja prema dotičnom trebali da se jave i izjave naklon do poda.
:whistle: :tekila:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

P.S. da ne ispadne sad kako sam ja od samog početka znao da će ovo da se dogodi - moram da priznam da sam bio medju onima koji su sumnjali u DR -ove metode. Ne, nisam bio od onih koji su ga terali iz kluba nakon svake izgubljene utakmice, ali mi nije bilo jasno, kako to igramo, a niko da vidi makar JEDNU izradjenu NAPADAČKU akciju. Tako smo izgledali na početku njegovog mandata.
Mislim da mu je to bila najveća i najčešća zamerka.

Kao, sve daje na odbranu, ali zato, ne ume da napravi makar jedan pošteni napad.
Kako god, ja sam ipak bio za to da mu damo šansu, da mu damo vremena, jer menjati trenere svake sezone je više nego pogubno, Pa, hajde da se kockamo sa Radonjom.

I evo! Gle ovijeh čuda! Dobismo i šesticu na lotou i pogodismo broj na ruletu i pobedismo na BlackJack-u!

Gledao sam par video snimalka njegovih pokaznih treninga. Pa on je stvarno totalni GENIJE!
Ne tvrdim da je najbolji, ali je čovek toliko predan tom pozivu da ja mogu samo da mu skinem kapu do poda.

TAKO je, doktore Radoniiću. TAKO JE!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Либурнија wrote:
dacha od bosne wrote:Sada bi neki, koji su otišli sa ovog foruma samo zato što je Radonju bilo zabranjeno na ovom pdf-u zvati Jadonjom i Smradonjom, iz čistog poštovanja prema dotičnom trebali da se jave i izjave naklon do poda.
:whistle: :tekila:

T ih kanda poznaješ? Ja nemam pojma o kome je reč, ali mi je jako drago da su otišli. Mada, treba ih širokih ruku prihvatiti natrag, ako tako odluče...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

U biti nisam nešto ni mnogo zločest. Ali kad su oni u pitanju, rigam vatru. :annoyed: Ima samo jedna stvar gora od njih što je već vrhunsko majstorstvo...dvojica tvojih bivših mladih kolega, tzv. "mladi lavići". :twak: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Либурнија wrote:U biti nisam nešto ni mnogo zločest. Ali kad su oni u pitanju, rigam vatru. :annoyed: Ima samo jedna stvar gora od njih što je već vrhunsko majstorstvo...dvojica tvojih bivših mladih kolega, tzv. "mladi lavići". :twak: :mrgreen:

Opa! Prešli smo na "intimno obraćanje"?!? Dvojica mojih "bivših mladih kolega" ... a da su bili članovi OVOG foruma???

Sad si me stvarno totalno zbunio. Pa, ako te ne mrzi i ako tako preferiraš - šibni mi PP. Inače, možeš i vako javno. Ništa mene više ne može da iznenadi, veruj mi! :ziveli:
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

P.S. Mada - "u biti" - nisi ti zloćest... "nešto mnogo", kao što kažeš. Ali, znaš ponelkad da "udariš na sitno". Zbog čega te ja totalno prihvatam kao još jednog brata ciganjskog!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

nyc wrote: Gledao sam par video snimalka njegovih pokaznih treninga. Pa on je stvarno totalni GENIJE!
Ne tvrdim da je najbolji, ali je čovek toliko predan tom pozivu da ja mogu samo da mu skinem kapu do poda.

TAKO je, doktore Radoniiću. TAKO JE!
I ja sam pogledao jedan taj seminar što je držao. Čovjek je samo nakav autoritet, izuzetno harizmatican. Nema zajebancije, svi slušaju i izvršavaju ko u vojsci. Čovjek zna znanje, zna šta hoće i totalno je posvećen i koncentrisan na ono što radi. Tek sam tad shvatio koliko mi zapravo nemamo pojma i počesto, da prostiš ,seremo.

P.S. Ma šta pp, radi se o onoj dvojici sektasa Vajtni i Izborniku. Da, nisam ni mnogo zločest a ni mnogo zlopamtilo ali ovdje ću da malko mnogo budem zlopamtilo. Zašto? Zato! :mrgreen:

A što se tebe tiče, ne slažemo se oko nekih stvari i nećemo se nikad ni složiti ali lako za to. Ti si čovjek cigan na svom mjestu. :ziveli:

P.P.S. Oni drugi, koji su mi isto seli na džigericu, bili su članovi ovog foruma i oni su druga bauštela . 8-)

P.P.P.S. Jesi i ti primjetio kako je Dacha hametice skenjo smajlice?? :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked