Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Мики wrote:Браћо, 6 победа у низу!?!? Ово стварно не верујем да је било ко очекивао, па чак ни Радоња :lol:
Одиграли смо утакмицу за све уџбенике. Браво!

Baš tako, nekako.

Palo meni juče na pamet da, kao krenem da se kladim. I to - evo, moram da budem iskren do kraja - na pobedu Španaca! Kao, mi se zalaufali, rušimo sve pred sobom, ali, moraćemo negde da prsnemo. I sad, zašto to ne bi bilo baš sutradan, protiv ovih provincijalaca iz baskijske pripizdine (izvin'te)?!

MeDŽutim, razum ipak pobedi na kraju i ja odustanem. Da li treba da vam kažem da se do sada NIJEDNOM nisam kladio na sportske utakmice/rezultate? Da nemam pojma kako bet365 uopšte funkcioniše...?
Mada - sve je to totalno nebitno. Da završim prvi deo priče: kladio se nijesam. Utakmica je na rasporedu za nekih 26 sati... nama fali Danguba. Nije da nam znači koliko je svojevremeno Jordan Chicagu, ali, bitan je on šAraf u ovoj Radinjinoj postavci. Starter. Koliko saznajem i njima nedostaje jedan bitan igrač u rotaciji. Ne znam sad ime, ali otprilike, sad smo "egal" - mi smo bez Dangube i oni bez... kako god da se zove.

Drugi deo priče. Na poslu sam, ali, bogu hvala, imamo komp u svakoj učionici. Završio sam čas u 3:15, odn. 21:15 po vašem i sad jurim kući, ne bih li stigao barem na drugo poluvreme. Usput, u podzemnoj železnici koja, na moju radost, ovu maršrutu savladjuje NADzemno, ja uspevam da ubodem vezu i tu vidim da smo već na PLUS DESET!!

Pa, OČEM SE OVDE RADI, pitam ljude oko sebe?? Oni me samo belo gledaju i odmah se vraćaju svojim malenim spravama. Dobro. Njihovo pravo. Kao što je i moje pravo da pratim rezultat tamo neke utakmice u nekoj Baskiji u nekoj Španiji u nekoj... E, stvarno je dosta! KUPITE, DECO, GLOBUS!

Izlazim iz podzemne i sad, odjednom, hodam "majkom zemljom". Bilo bi ovo sjajno da: 1) ne pljušti odvratna, januarsko-hladna, kišurina i 2) da ne žurim da stignem barem na kraj utakmice!

U zlo doba uslikam tadžu i bacim mu se na 'aubu, u stilu, "Pliz, pliz! Mast go hospital! HOSPITAL! Vajf - bejbi - bejbi - vajf! OKEJ? OKEJ?"
Čovek potpuno sludjen i zbunjen samo klima glavom... kao, ok, sve je cool, samo ti sedi i ja ću te odvezem.
Ne sumnjam da je bio potpuno zatečen kad sam ga zamolio da me odbaci svega nekih 10 blokova dalje!
Al, što bi se bunio? Uredno sam ga platio i čak bakšiš mu darivao... A, koliko se razumLJem u taxi bizMis, te super kratke maršrute su najbolje - svaki put naplatiš polazak, iako si završio vožnju nakon 5 minuta!
A, nisam ga nešto ni slagao. Zar ne? "Vajf-hospital" je meni jednako bitno kao "Zvezda-Gejm-On TiVi!"

Tako i bi. :kosarkas:
Last edited by nyc on Wed Jan 25, 2017 3:56 am, edited 1 time in total.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Либурнија wrote:
nyc wrote:

P.S. Ma šta pp, radi se o onoj dvojici sektasa Vajtni i Izborniku. Da, nisam ni mnogo zločest a ni mnogo zlopamtilo ali ovdje ću da malko mnogo budem zlopamtilo. Zašto? Zato! :mrgreen:

A što se tebe tiče, ne slažemo se oko nekih stvari i nećemo se nikad ni složiti ali lako za to. Ti si čovjek cigan na svom mjestu. :ziveli:

P.P.S. Oni drugi, koji su mi isto seli na džigericu, bili su članovi ovog foruma i oni su druga bauštela . 8-)

P.P.P.S. Jesi i ti primjetio kako je Dacha hametice skenjo smajlice?? :mrgreen:
Ma, zbunio si me totalno jer sam ukapirao da si mislio na neku dvojicu koji em što su bili "moji" ortaci su pritom bili članovi OVOG foruma! A, koliko me pamćenje služi, njih dvojica zaista nisu imali nikakve neposredne veze sa CZBGTV, osim što su nas, povremeno, pljuvali, ali od tamo. Naročito ovaj mladji (mislim...) Vajti.

Ali, nećemo valjda da mutimo ovo sjajno raspoloženje prisećanjem na neke klince koji su tako rano uzleteli, da bi ih stvarnost surovo spustila na tlo?
Šta će nam to?
Bajdvej, meni lično je "Izbornik" ostao u nekom pozitivno-simpa svetlu, pa ne bih da kvarim tu sliku, ako nemaš ništa protiv. Samo sam hteo to da raščistim! 0:)

ELEM! Meni je najbitnije da - uprkos (unatoč?!?) razlikama i razmimoilaženjima - svi mi ovde barem ne dovodimo u pitanje jednu osnovnu stvar, osnovni postulat, premisu, nazovi kako hoćeš. A to je da bezuslovno volimo tu nebuloznu (s)tvar koju zovemo, Crvena Zvezda.
Pritom (što je najzanimljivije!), ja sam ubedjen da svaki od nas ima nekakvu svoju lično-privatnu verziju značenja pojma te i viziju "Crvene Zvezde"! Ali, to nas uopšte ne sprečava da ludujemo ZAJEDNO. Čak i u ovim pooooooodmaklim godinama. Dobro, ovo poslednje se odnosi samo na mene :dedica:

BEMVASSVE KLINCE BRE! :viljuska:


Idemo dalje, ciganijo!!
Ovo što rade Dr. DR i ovi momci je nešto najlepše što je moglo da nam se dogodi prošle i ove godine.
I gle, to oni NAMA priredjuju vrhunsko veselje, to oni NAS darivaju partijama za pamćenje!

O ovome ćemo pričati unucima, momci! Pazite šta vam kažem!

P.S. Nisam zamijetio to sa smajlićima. Očem se radi? Dacho?


P.P.S. Brate Dacho, jel konačno stiglo grejanje u vaše selo, oca da mu očinjskoga !?!?!?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Nego, kao poslovični minimalista, ja se nadam da ćemo ovjeriti ove vazeline iz Atine što bi uz "zicere" kući sa Bambergom, smrdljivim Galatasarajem i Uniksom trebalo da bude TIH 15 pobjeda koje sigurno vode u četvrtfinale. Znam ja da su nam sad apetiti narasli i više od toga ali...forma će u nekom momentu i pasti, ne mere vazda ovako eNBieJaski. Može se desiti i da neko, ne daj Bože, ispadne iz stroja itd. Mislim, sanjam i ja o F4 i o nama tamo u ovakvoj formi (gdje je onda svašta moguće pa i ono što ne smijem ni da spomenem) ali...pametnije je ostati na zemlji. A uostalom, šta se ja brinem o tome pored Radonje živog. :kosarkas:

@nyc

Samo opušteno... 8-)

A što se tiče smajlica, Dacha nešto majstoriso pa ih pola sad fali. :rakija: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

Zar ti ja delujem kao da NISAM OPUŠTEN?? :annoyed: :annoyed: :angry27: :bije:
NEMO ME NERVIRAŠ BRE! :annoyed: :foot (10): :frust: :frust: :evil:

A glede tih smajlija. Pa, brat Dacha je Supreme Gazda, pa valjda ima pravo da secka kako mu savest nalaže? U njega ja ne sumLJam, ni najmanje. :hail:

Mada, ovih dana su mu "seckali" grejanje, pa je možda bio dodatno nervozan.
Pazi, usred zime najljuće, naši "Dachići" se greju jorganom i ćebadima!! :faceplam

Pa, dje to ima???
Ah, da. Ubosni.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

:smeh:

Zen'Co mrzim svaki kamen tvoj... :R
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

nyc wrote:Zar ti ja delujem kao da NISAM OPUŠTEN?? :annoyed: :annoyed: :angry27: :bije:
NEMO ME NERVIRAŠ BRE! :annoyed: :foot (10): :frust: :frust: :evil:

i[/i].
Ma ne, opušten si ful ono...

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=WekavtEXmpU[/youtube]

:travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Samo se vi šalite namoj račun :mrgreen:
Nego, došlo grijanje profo, fala Bogu...bilo kritično pravo.

@Liburnija: smajlići nisu izbrisani...tražim samo način da ih sakrijem u onaj poseban prozorčić tako da se ne pojave svi od jednom sa strane.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Legenda kaže da je oko Nove godine primećena neverovatna i čudna aktivnost stanovnika Zen'ce.
Kažu neprovereni izvori da je tih dana porasla prodaja kućnih ljubimaca - pingvina (sa Madagaskara)...
Uzgred profo, ima ovde i penzionera, tako da nisi najstariji :whistle:

Sinoćnja igra Jovića je nešto što nisam do sada video u Evropi, takva korisnost i u napadu i u odbrani...ovo je bila pokazna vežba kako treba da izgleda moderni plej i ulaz, i šut, i pravovremene asistencije, i stani kada treba da se stane i tranzicija kada je potrebno promeniti ritam u odbrani kidanje i to čisto, ne rukama, već se prati nogama..."brze ruke da im pozavide džeparoši iz BG prevoza", šta reći?
UŽIVANJE!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Od jutros se ovako osećam
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZbZSe6N_BXs[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Legenda kaže da je oko Nove godine primećena neverovatna i čudna aktivnost stanovnika Zen'ce.
Kažu neprovereni izvori da je tih dana porasla prodaja kućnih ljubimaca - pingvina (sa Madagaskara)...
Uzgred profo, ima ovde i penzionera, tako da nisi najstariji :whistle:

Sinoćnja igra Jovića je nešto što nisam do sada video u Evropi, takva korisnost i u napadu i u odbrani...ovo je bila poazna vežba kako treba da izgleda moderni plej i ulaz, i šut, i pravovremene asistencije, i stani kada treba da se stane i tranzicija kada je potrebno promeniti ritam u odbrani kidanje i to čisto, ne rukama, već se prati nogama..."brze ruke da im pozavide džeparoši iz BG prevoza", šta reći?
UŽIVANJE!
:hail: :hail: :hail: :zastavaGRB: :vitez:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Evo, kako spava državni bankomat...

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Ови момци заслужују наклон до пода. Ја само не могу да верујем да нико (није битно да ли је то клуб, држава, неки спонзор) не може да им обезбеди неки чартер лет. Грех је то према Радоњићу и играчима.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Spoiler: show
dacha od bosne wrote:Evo, kako spava državni bankomat...

Image
To Radonjić namerno maltretira igrače, pa kada ih pusti na tekmi oni zakrvavljenih očiju, kidaju i stra' ućeruju protivniku. :lol:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Da li je tačno da njima danas ne igra Singlton?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked