Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Dafi wrote: Prijatelj mi je sinoc poslao komentare clanova jednog drugog foruma kad je PAO pristigao i poveo...u cudu sam bio sta ljudi i dalje pisu o Radonjicu,Jovicu,Simonovicu... Drago mi je da vise nisu ovde :foot (10):

Postavi ih ovdje...ali u "Zonu sumraka" (uh al sam krstio temu! Buahahaha).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Dafi wrote:Dal smo porodili ili kako smo ovo pobijedili je pitanje samo za jednu osobu a to je Radonja. Ovacije koje je dobio je i vise nego zasluzio. Skromno je odgovorio na pitanje novinara sta misli o tome,kao i uvijek. Radonjic je izrastao u pravog trenera koji se ne prilagodjava protivniku uvijek i koji je akcijama za Simona na kraju utakmice pokazao da poznaje materiju :kosarkas:
Prijatelj mi je sinoc poslao komentare clanova jednog drugog foruma kad je PAO pristigao i poveo...u cudu sam bio sta ljudi i dalje pisu o Radonjicu,Jovicu,Simonovicu... Drago mi je da vise nisu ovde :foot (10):
Brate, ima ona tema na razonodi "Pljuni i zapjevaj"...postavi te komentare tamo ako ti nije problem...zaista bi volio da vidim šta ljudi drve o Radonji pošto ne posjećujem druga mjesta osim ovog.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

nyc wrote:
dacha od bosne wrote:hahahahaha...od sada stalno da spavaju na aerodromu :R
Ja bih im ukinuo i topli obrok!
Pa i izgleda da previše hasaju...mogli bi mao na *detu. 0:)


*Deta =(ekavski od dijeta)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Dafi wrote: Prijatelj mi je sinoc poslao komentare clanova jednog drugog foruma kad je PAO pristigao i poveo...u cudu sam bio sta ljudi i dalje pisu o Radonjicu,Jovicu,Simonovicu... Drago mi je da vise nisu ovde :foot (10):

Postavi ih ovdje...ali u "Zonu sumraka" (uh al sam krstio temu! Buahahaha).
Bilo bi baš prikladno uz onaj glodarski post da stoje i debili koj nisu sposobni da vide da je ono sinoć bilo epska pobeda, izvlačenje poslednjih atoma snage.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Vasceli dan se ovako osećam...
Image
Pa kad se umorim, onda ovako...
Image
A u duši se osećam kao ovaj
Image
što đuska....
i da, mislim da je
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JRMOMjCoR58[/youtube]
prava, sreća neizmerna... :dancing3:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

:valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
Либурнија wrote:
Dafi wrote: Prijatelj mi je sinoc poslao komentare clanova jednog drugog foruma kad je PAO pristigao i poveo...u cudu sam bio sta ljudi i dalje pisu o Radonjicu,Jovicu,Simonovicu... Drago mi je da vise nisu ovde :foot (10):

Postavi ih ovdje...ali u "Zonu sumraka" (uh al sam krstio temu! Buahahaha).
Bilo bi baš prikladno uz onaj glodarski post da stoje i debili koj nisu sposobni da vide da je ono sinoć bilo epska pobeda, izvlačenje poslednjih atoma snage.
Nadmašio si čak i mene. Doduše, ja to rafiniranije, natenane, sadistički, "krv na slamku" rad. Tako više boli. :mrgreen: :tekila: :opacupa: :pcelica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Svako od nas je (bar sam ja) izražavao sumnje u domete ove Zvezde u EL i ABA ligi...pogotovo kada smo u sezonu ušli sa jednim plejem, jednom četvorkom, jednim kombo 4/5 i jednim centrom...ubrzo nas stiže, srećom ne teška ali zlokobna povreda Mitra od koje se još oporavlja (psihički)...došli smo do nekih, čini mi se 4:7 odnosa pobeda/poraza i pomislismo (pomislih) to je to, toliko od nas u EL ove sezone.

Tada kreće Zvezdi mlin...i ređaše se kao na traci do fenomenalnih 12 pobeda (zapravo je bio još samo jedan poraz između početka i te serije "bez prekida"...došli smo u situaciju da smo od otpisanih nakon mesec ipo dana došli u poziciju "sigurno viđenih u 8".

Nismo sigurni za 8 najboljih, 8 najboljih nije toliko ni bitan, bitna je igra, bitan je njihov pošten odnos prema igri i navijačima.

Za mene oni ne moraju više ni jednu pobedu da ostvare do kraja EL, ja ću ih sa istom pažnjom pratiti i navijati sa istim žarom.

Takvu su mi radost za ovih mesec i po dana priredili da ja već sada imam želju da na leto Kalemegdan opet doživi jedno slavlje i vatromet.

Letos kada su dolazili Đenka i Kuz ja sam bio radostan jer Đenka poznaje sistem rada Radonjića a Kuz je izvanredan materijal za Radonjića koji (to je očito) najviše voli klasične centre i sve jednog do sada na poz 5 je načinio zverkama.

Kuz još uvek pokazuje da je defanzivno strahovito dobar igrač ali i da u napadu može još mnogo da napreduje i ja tek iduće sezone očekujem njegove brutalne partije.

Simonović je zaista procvetao i sazreo u Radonjićevom sistemu, doživeo je neverovatnu transformaciju od bezmudaša do čoveka kome nije problem da "opali" sa 7/8 metara trojku, ili da ulazom reši situaciju a pri tom je i odbranu digao na zaista jedan vrlo visok nivo (ako pogledamo pretodne sezone gde je uglavnom bio prosečan defanzivac).

Jović je kada s ne čuva a otkad je Wolters došao on nema potrebu da se šteka igra zavidnu odbranu i sa Đenkom, Lazom i Dangom čini naše najbolje defanzivce koji protivničkoj spoljnjoj liniji ne dozvoljavaju (često) koš da vide.

Prisiljavaju i na greške, presecaju linije dodavanja, teraju ih na 10/11 metara od koša i maks usporavaju njihov napad, što dovodi do velikog broja oduzetih lopti ili nerezonskih šuteva.

Wolters je sve bolji i biće još bolji, Dion za ovo malo vremena je pokazao izuzetnu sigurnot u napadu i laku prilagodljivost u odbrani.

I na kraju Gudura, kojeg vredi sačekati, biće on opet onaj koji rešava, trenutno je i dobro skautiran od protivnika i u mloj igračkoj krizi, ali nije to ništa što on neće prevazići...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Еј.... Да прокоцкамо 16 поена предности и да се не зна победник до самог краја, а ви ликујете како је епска победа. То да је прави тренер, преломио би већ у првом полувремену. Радоња незналицо. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Еј.... Да прокоцкамо 16 поена предности и да се не зна победник до самог краја, а ви ликујете како је епска победа. То да је прави тренер, преломио би већ у првом полувремену. Радоња незналицо. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:thumbup: :R :R :R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Добро је што је Ефес изгубио, мада се лепо држао са ЦСКА. Могло би то мало да нам олакша посао јер тешко да нас они могу стићи. Мада, са друге стране, гањаће они Дарушафаку што знаћи да морамо бити опрезни и изузетно мотивисани, што верујем да неће бити проблем.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Мики wrote:Добро је што је Ефес изгубио, мада се лепо држао са ЦСКА. Могло би то мало да нам олакша посао јер тешко да нас они могу стићи. Мада, са друге стране, гањаће они Дарушафаку што знаћи да морамо бити опрезни и изузетно мотивисани, што верујем да неће бити проблем.
Efes je odlično popunjena ekipa na svim pozicijama, sa 8 stranaca i to kvalitetnih stranaca ni trener im nije neka "tuka", sasvim lepo je vodio klub u Španiji što ga je i preporučilo da nasledi golubara.
Međutim, sve to nije bitno ako naši momci nastave sa istim inetnzitetom, kao što je bilo u prethodnom periodu, da igraju; u tom slučaju se isključivo mi pitamo.
Izgleda da će se protiv Efesa i Danga vratiti, što je odlična vest.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

A šta je bilo sa Dangom? Nigdje nisam našao o kakvoj povredi je riječ.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:A šta je bilo sa Dangom? Nigdje nisam našao o kakvoj povredi je riječ.
Bilo je priče da je u pitanju blaža upala tetive, ako je to tačno, jer kasnije nije bilo nikakve vesti o težini i vrsti povrede.
Međutim
"Rece mi Danga danas da oporavak ide bolje od ocekivanog i da bi trebao da bude u sastavu protiv Efesa.Za minute naravno i on decko kaze,ja ne odlucujem pita se Radonja...Tako da eto"
post sa drugog foruma (nije lik koji voli trala, la postove).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked