Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Bilo bi nerealno ocekivati da ovo dobijemo. Oni su izgubili prvo mjesto i ima da grizu veceras. Nadam se da ne bude neka katastrofa jer smo oslabljeni ,iscrpljeni i umorni.
Odmarati i Kuzmica sto je moguce vise. Volters ne koristi svoje sanse sad kad je Jovic povrijedjen. Fali mu pregled igre,asistencija...da se oslobodi grca ako je uopste u njemu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Ljudi,Jović je prvi plej, sve akcije on uigrava sa centrima , Wolters tek ttrreba da pokaže šta znaod asista (osim pikenpopa sa Milkom) ali je i to dokaz moje tvrdnje da Radonić nije stigao da sa Nejtom poradi na akcijama već se on skapirao sa Milkom koji zna da zategne za tri poena, i druga (možda i prva stvar) jeste Gudura, jer sa Nejtom je uglavnom Gudura na terenu i izigrava sekundarnog pleja, vrlo često Nejt služi samo da prenese loptu preko pola i to deluje (bar bi meni delovalo) deprimirajuće.
Vidi se da je dečko radan, da mu je stalo (meni je dovoljno kada se protiv EFESA uhvatio za glavu kod onog faula kada se zaleteo), samo strpljenja i poverenja, a toga će baš večeras trebati jerigraju protiv ekipe koja će se potruditi da nam vrati za BG kada su bili dobrano u nokdaunu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Očekivan poraz, ali ono što smeta jeste loša, rekao bih očajna igra Gudurića u dužem vremenskom periodu,kako ofanzivno (što i ne predstavlja neki problem)tako i defanzivno. Mislim da je najlošiji igrač zvezzde gledano kroz odbranu 1 na 1 i timsku.
Zatim Lukin šut,jbt na njemu se igra opušteno Viktor Rad odbrana, ja ne bih izlazio iz dvorane dok ne uvežbam šut da liči na nešto.
I na kraju Mekani Milko, kako čovek lako prima bananu to je za elaboriranje i kako je nesiguran oko obruča.
Mislim daje u 4/4 menjanjem Gudurića i ulaskom Dobrića i Radonjić poslao jasnu poruku Guduriću da više nema kredita.
Ono što raduje da smo3/4 izgledali vrlo ozbiljno kao tim.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Da dodam na ovaj tvoj upis da i Tompson prima lake banane, a i Volters ne pruža baš najbolje partije.
I opet smo se veliki dio susreta nosili sa njima, uz one njihove frižider trojke.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Овај пораз се очекивао, али зато две следеће утакмице морају бити на максималном броју обртаја - Галата и Бросе. Победимо ли, идемо у Топ 8.
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by penal »

Danas je taj dan, treba dobiti Galatasaraj. Po vise osnova teska utakmica, nadam se najboljem. Sa severa nek zapeva svako, nek zivi Marko!

Djenka o utakmici
http://sport.blic.rs/evroliga-1617/evro ... ka/e02n1t3
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

samo da ne bude bilo kakvih ispada koji nas mogu previše koštati.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by penal »

Ne znam sta bih rekao o tome - nekako, uvek ce biti onih koji bacaju novcice/upaljace na teren. Boli njih da li ce Zvezda da bude kaznjena ili ne. Najgore je sto ti, koji bacaju stvari na teren, najcesce ni nisu medju onim najvatrenijim. Mozda ce to trajati dok neko ne dobije batine - ja nisam za nasilje, ali ne vidim nijedno drugo resenje. Protiv sam snimanja kamerama, ali, teoretski i to bi moglo da bude resenje. Snimak, zabrana prisustva utakmicama i to je to.

Sto se tice baklji i petardi, to mi tek nije jasno. Petarde unistavaju parket, i time direktno donose stetu klubu. Baklje stvaraju dim koji smeta igracima. Na stadionu, na otvorenom su baklje i dimne kutije po meni OK, pod uslovom da se ne bacaju.

I najveca misterija, oko stepenista - ocigledno je da se u hali nadje nekoliko stotina navijaca vise, koje redari puste. Jedino resenje je da se policija nadje pored redara kada se kontrolisu karte.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

penal wrote:Ne znam sta bih rekao o tome - nekako, uvek ce biti onih koji bacaju novcice/upaljace na teren. Boli njih da li ce Zvezda da bude kaznjena ili ne. Najgore je sto ti, koji bacaju stvari na teren, najcesce ni nisu medju onim najvatrenijim. Mozda ce to trajati dok neko ne dobije batine - ja nisam za nasilje, ali ne vidim nijedno drugo resenje. Protiv sam snimanja kamerama, ali, teoretski i to bi moglo da bude resenje. Snimak, zabrana prisustva utakmicama i to je to.

Sto se tice baklji i petardi, to mi tek nije jasno. Petarde unistavaju parket, i time direktno donose stetu klubu. Baklje stvaraju dim koji smeta igracima. Na stadionu, na otvorenom su baklje i dimne kutije po meni OK, pod uslovom da se ne bacaju.

I najveca misterija, oko stepenista - ocigledno je da se u hali nadje nekoliko stotina navijaca vise, koje redari puste. Jedino resenje je da se policija nadje pored redara kada se kontrolisu karte.
:thumbsup:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Beara_Vladimir »

Vidim da imamo jako puno problema sa povredama. Za našu odbranu su Dangubić i Lazić jako važni. Čim izostane jedan od igrača iz tog spoljnog zida, da ga tako nazovem, mi imamo problem. Teško je bez jednog, a kamoli bez dvojice, održati takav ritam u odbrani. Ipak, nadam se pobedi večeras.
Jako je važno da sve prođe bez incidenata i ispada. Previše smo novca bacili na te gluposti.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Ja sam za kamere i cestitku od 12000 evrica na adresu. Nije da ne bi vise bacao nego bi u letu hvatao kad drugi bacaju.
Veceras ako ne dobijemo tesko cemo se izboriti za top 8. Nije ni to smak svijeta ali posle onakvog januara bila bi velika steta. Igraci su pod pritiskom to se vidi i po utakmicama protiv Partizana. Stegnu se i onda nista ne ide. Galata igra kao mi u jednom periodu kad su svi poceli da nas otpisuju,bez pritiska rezultata ili neke nepotrebne stegnutosti. Desio se i pad forme nekih igraca pa povrede koje nas unistavaju. Igra se sa veoma skracenom rotacijom sto dodatno umara ostale igrace.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Beara_Vladimir »

Sve da ne dobiju nijednu utakmicu do kraja sezone u EL, ovo što smo do uraditi je uspeh. Prema tome, nema uopšte razloga za bilo kakav pritisak.
Druga je stvar što su navijačima apetiti porasli, pa su naprasno zaboravili očekivanja sa početka sezone, a tada se moglo po forumima pročitati kako nećemo imati više od četiri pobede i slične gluposti.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by penal »

Mene malo cudi da nam se sa dva meseca kasnjenja izricu kazne (CSKA). Samo se plasim da se nesto drugo "iza brda valja" i da mi sledece sezone necemo igrati EL, cak i pod uslovom da to na terenu ostvarimo. Ako se recimo Francuzi vrate, ne vidim kako ce biti ugurani u takmicenje, bez izbacivanja nekog tima iz sadasnjeg takmicenja. Mogao bi Covic da opet ugosti celinke EL, da porazgovaraju :whistle:

Sto se tice tima ako nesto raduje, to je podignuta forma Luke, Gudurica, Tompsona. Bjelica se nadam oporavio i odmorio, ali se plasim da je Kuz i dalje povredjen. Jovic je OK, Djenka je takodje u solidnoj formi. Ostaju Volters, Dobric, i - Laza. Tek sada se vidi koliko je bio opasan onaj "dzudo zahvat" Vrapca - mislim da je u pitanju rame. Ipak, ocekujem da ce Laza da stisne zube. Od njega se ne ocekuje neki ucinak u napadu, ali je nazalost pitanje koliko ce to rame da dozvoli da igra odbranu. Dobric bi mogao da ga zameni (nadam se da bi on mogao biti X-faktor za ovu utakmicu)
penal
Звездаш
Posts: 113
Joined: Tue Jul 19, 2016 9:54 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by penal »

Dafi wrote:Ja sam za kamere i cestitku od 12000 evrica na adresu. Nije da ne bi vise bacao nego bi u letu hvatao kad drugi bacaju.
Ne znam da li je pravno moguce da se posalje "cestitka", ali bi sigurno bilo efikasno resenje.

Sto se tice ucesca u EL - sto Beara rece, sve i da izgube svaku do kraja, ovo sto su uradili je neverovatno, i zasluzuje :hail: Ja ne mislim da vecerasnjim porazom ostajemo bez sansi, i mislim da nam je potrebno tri pobede do kraja. Ali, kako se blizi kraj, svaka sledeca utakmica je sve teza i teza, jer su svi podigli formu. Mogao bi i Olimpijakos kao "bratski klub" da nas pusti, ako im ne bude trebalo...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

@penal: i Cedevita je potvrdila da šampion aba lige ide u el. Mislim da ne može ništa drastično da se desi, osim da igramo bez gledalaca.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked