Звезда у Евролиги (2016/17)

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Суди Перес Перес. Ето, констатовали смо да ће бити навлачења и не бих више дуљио о томе. Идемо се пошибати, треба нам шут као у Виљнусу и једна нешто лошија четвртина њихова. Апсолутни су фаворити, али нека су.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Kada nam je posljednji put sudio taj perez na kvadrat? Ima li neko statistiku kako smo prolazili kada nam je on sudio?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Znam. Gomila budalaština napisana pod negativnim emocijama koja se neće i ne smije ostvariti. Treba nam i grupa i "simposi", upućeni smo jedni na druge čak i ako to nećemo.
:thumbsup: tako je, svi moraju malo da smanje doživljaj.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Veceras je velika utakmica. Ne i najveca ove sezone jer je Cedevita najvaznija. Drzali smo se medju prvih 8 cijelu sezonu i bila bi kosmicka nepravda da iz iste ispadnemo u zadnjem kolu ali jbg to je sport.
Joviceva povreda je mnogo sputala ekipu. Bilo je to expresno prebacivanje na plan B koji je na kraju morao na plan C. Niko nije ocekivao ovoliko odsustvo najvaznije karike u najbitnijem dijelu sezone. E sad tu dolazimo do selekcije igraca i dovodjenja Voltersa koji od drugog postaje treci plej.
Bilo kako bilo ovo je veliki uspijeh u ovakvoj konkurenciji ali ponovo napominjem da je odabir stranaca ponovo uticao na rezultat. Imamo 2 Amera u ekipi koji imaju marginalne uloge. Kad smo kod toga zna li neko zasto Tompson uopste ne igra?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Nekako imam osećaj da će Simon večeras da "poludi" onako kako on ume...da li će to biti dovoljno, ne znam ali će biti po onom "S njim ili na njemu", nećemo se predati pre podbaacivanja.
Svakako da nam je presudan tromeč/četvoro meč/petomeč (manje verovatno) sa Cedevitom ali neće naši otići u Stambol turistički, niti su igrači takvi niti je Raaadonja takav.
Nadam se pobedi, ne verujem da će smeti da kradu "iz očiju".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ništa, i to je život...ispadneš sa 16 pobjeda :annoyed: Olimpijakosu i Printezisu hvala do neba :twak: I sudijama u nekim mečevima (Darušafakinim) :evil:
Guduriću, sine dragi...pa kako te nije sramota da ne smiješ da se podigneš na šut za tri nego izmišljaš neke fore i fazone??? Na kraju samo 1 trojka vrlo jasno oslikava našu stegnutost.
Mitrović u katastrofalnom izdanju, kao i Bjelica. Tompson bi odigrao milion puta bolje da ima Jovića ili nekog pleja koji zna da odigra pik en rol.
Eto, sad se okrećemo najbitnijim utakmicama, pa neka nam je sa srećom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Sve u svemu, odlična EL sezona za Zvezdu...Večeras puno grešaka, kod Gudure i straha, ali njemu treba podrške, da prevaziđe to što pre, treba nam u finalu ABA plej ofa...
Nadao sam se, ali su nam nade raspršili, no i ovih 16 pobeda je neverovatan uspeh.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by musemic »

Nek,' živi Zvezda, Dejan Radonjić i igrači...neopisivs sreća i ponos! Živeli!!!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ja samo ne mogu da shvati dvije stvari...strah Gudurića i izbačaj Mitrovića. Ok, podrška je i dalje tu, ali za koji moj toliki strah? Digni se, pucaj, pa šta bude. Luka treba da nađe snimke pd prije sezonu-dvije i da gleda kako je šutirao, pa u Železnik i šutaj po cijeli dan ako treba.
Vidi se da nam je glavna igra pika definitivno razbijena ne igranjem Jovića. Ni Kuzmić, ni Tompson ne mogu da se sastave poslje njegovog odsustva.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dennis Rodman »

musemic wrote:Nek,' živi Zvezda, Dejan Radonjić i igrači...neopisivs sreća i ponos! Živeli!!!
Amen to that.

Kakva sezona iz snova. :ziveli:

Sad, pošto ne može cijeli život da se sanja, idemo back to the business, vratiti se u EL, gdje nam je po svemu mjesto, onako lagano, popiti sokić, jerbo već je ugrijalo :tekila:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Људи, браћо, Цигани - Ко год може у понедељак и уторак, правац Пионир. Да се ори Пионир, да се тресе као никад до сад, да покажемо да Звезда има публику и без Делија која може да направи пакао и хаос, да се играчи Цедевите усеру у гаће када чују Пионир. У инат говнима попут Олимпијакоса, Фенера и осталих који су се ломили против нас да нас добију (а неке утакмице одиграли са тешким болом у ку*цу). Овај тим је заслужио да Пионир подивља у понедељак и уторак.
Хвала вам играчи на свему, хвала ти Радоња за све победе. Скоцкај екипу да славимо у финалу АБА лиге да славимо.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Igra se dva dana zaredom?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Igra se dva dana zaredom?
Da 10 i 11 a onda dve u ZG čini mi se 13 i 14 i eventualno 5 16 u BG.
raspored.png
raspored.png (114.75 KiB) Viewed 3993 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Велика штета за пропуштену прилику. Али, можда је и боље. Ипак су утакмице са Цедевитом много важније од Топ 8 фазе Евролиге. Свака част за све победе, а посебно оне против Фенера, ЦСКА, Реала, Панате. Олију желим брзо испадање.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Veoma uspešan nastup našeg kluba u najjačem evropskom klupskom takmičenju, možda je za to zaslužan format, možda Radonjić i Gačević...možda je i do karaktera igrača ali jedna stvar je sigurna kod ovog tima a to je ta neka hemija među igračima, jedinstvo i usađen karakter da je uvek potrebno dati svoj trenutni maksimum a rezultat će već doći i došao je...16 pobeda u elitnom takmičenju, redom su padali velikani u BG i to sa rosterom kojem mnogi (a među njima sam i ja) nisu davali šansu za više od 4/6 pobeda i nekako u najboljem scenariju 8 pobeda u ovom liga formatu.
Iznenadili su sve i navijače i stručnjake i sada se BG posmatra kao gostovanje gde ne možeš otići turistički, već moraš da okrvaviš kolena i dobro natopiš dres znojem da bi došao u situacijuda možda pobediš.
Navijači su znali da naprave dobar štimung,mnogo puta su zabagovali u nekim epskim fazama ali ono što je postalo tm BG basketa jeste zaglušivanje himne EL i to je nešto što treba negovati kao neku tradiciju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked