Звезда у Евролиги (2016/17)

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dennis Rodman »

Leksikon


...

Š


Štucanje - ono kad Rebić

...

Ne daj Bože da imam nešto protiv momka, ali jednostavno to nije to. Bar za klub na ovom nivou. Niti ga krivim za poraz, daleko bilo, samo kad uđe odmah znaš da sve nekako staje, bar dok ne preda loptu nekom sekundarnom kreatoru kao Guduriću npr. Ne liči to ni na šta na EL nivou. Vjerujem da je momak veliki radnik i da je tako zaslužio sve minute, ali ima još masa radnika, pa nemaju kvalitet. Rješenje se treba tražiti, ako ne mislimo visiti u pojedinim momentima koji mogu prebaciti tas na vagi.
Znajući nas, biće vjerovatno pojačanja. Puno je u igri da bi se prepuštalo slučaju. Kao budžetom mali klub, vjerujem da ćemo se stalno morati dokazivati u ovom probranom društvu.
Zvezdaš. Robista.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Radonja pokazao da je majstor da u naprijed pripremi utakmicu. Sve je islo kao po loju dok se s druge strane nije desila velika promjena u postavci. tu nastaje taj vakum i nepostojanje plana B.Ja sam se brinuo sto u utakmicu ulazimo sa jednim centrom a na kraju nam nije trebao ni taj jedan iz taktickih razloga. Jos sam se vise razocarao posle KZS-a kad sam shvatio da on i dalje misli da smo morali da odgovorimo s Mitrom na centru. Nama su trebali poeni u napadu a ne odbrana u zadnja dva minuta a situacija je bila kao stvorena za dole 5 na Kuzmica i da pokupi neki ofanzivni skok. Uostalom nama nisu pravile problem njihove cetvorke nego krilo kog Simon nije mogao da cuva a nije imao ko da ga doceka u reketu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

U trećoj četvrtini sinoćne utakmice je Jovara doživeo teško pomračenje, skoro svaki napad je završavan u intervalu 22-24 sekunde, šutem iz neizgrađenih akcija, gubljenjem lopte pokušavajući da se doda kroz odbranu islično, kada je Reba ušao to je stalo i to ne zbog Rebe već zbog sekundarnog organizatora (Gudure)...u tom trenutku je već bilo jasno da je ovom timu za EL potreban plej kao nasušni hleb a nešto kasnije je potvrđeno i za peticu kada je Kuznmara morao da izađe a Milko da ga zameni.
Meltene u istom napadu se pokazalo da smo izgubili dominaciju u skoku i kola su već tu krenula nizbrdo.
Radonja je tvrdoglavim teranjem postave Jović,Gudura, Lazić, Simonović, Bjelica, terao vodenicu na njihovu vodu jer Simon i Bjelica nisu mogli da kontrolišu reket a u napadu da uguraju protiivnika u reketu, samim tim su naši spoljnji igrači bili pod stalnim pritiskom i svi šutevi koji su usledili su bili prilično teški. U jednom periodu nas je Gudura držao iznad vode sa dve trojke i jednim ulazom (ili dugom dvojkom) ali to je sve indviidualno a ne plod neke monstruozne akcije i zato mislim da je Radonja krivac (primarni) sekundarni je Kir Janja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Aaaaaaaaaaaa....pobjeda u Carigradu....i to za rođendan....ma bravo momci, bravo Radonjaaaaa
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by musemic »

Cestita ti i Radonja :ziveli:
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

AUH, NARODE!!!
Na 5 minuta do kraja sam izašao napolje da - šetam pašče! Iako kiša rominja, nisam imao nerava da gledam kada se sve lomilo. Ostarilo se, drugari, istanjili se nervi...
Vraćam se tačno kada je Daye stao na liniju za slobodna bacanja... mi vodimo +1 i ja već vidim reprizu DarusaFUCKe... No, mislim u sebi, nema veze, svakom utakmicom sazrevamo, svakom utakmicom smo sve bolji i ovaj tim vredi i TREBA podržati, bez obzira što će večeras ponovo da prospu već dobijenu utakmicu...

KAD ONO! Dayelija naš promašuje OBA bacanja. Neverovatni Jovara hvata rebound i odmah biva fauliran. Izlazi sada on na liniju - da pokaže Dayeliji kako se izvode slobodna bacanja u situaciji kada vodiš +1 a ostalo je još 2 sekunde do kraja. HOJLA! Prva lopta MORA u koš - i ETO JE! Druga lopta MORA da zvizne o obruč - i ETO JE! Dayelija, momak naš, pokušava "Hail Mary" šut iz njihovog reketa, al neće moći.

Pa sad neka kače slike sa Jagodinog groba, stoka nevaspitana! :angry27:

BRAVO ZVEZDO! BRAVO RADONJA! Akpeči sada kmeči!


Baš mi je legla ova pobeda ... naravno, ne računam predinfarktbo stanje; sva sreća, tu je moj verni Pinto koji je u stvari mene prošetao posednjih pet minuta!


DJE STE CIGANI?!?!?!?


:psihodelija:
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by nyc »

dacha od bosne wrote:Aaaaaaaaaaaa....pobjeda u Carigradu....i to za rođendan....ma bravo momci, bravo Radonjaaaaa

Već sam ti čestitao na FB, ali ovo je nešto posebno, pa moram opet!

ŽIV NAM BIO, DRAGI DAČISLAVE!

:ziga:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Hvala još jedared. Nego odigrali smo doktorski. I pored padova u 1/4, i ispuštanja onih 15 razlike, pokazali smo da smo bomba od ekipe. Sa dva pojačanja, koja su na putu (ako imam tačan info) bićemo mašina koja melje...ma bravo momci, bravo!!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Čestitao ti Radonja a sad ce i Čović naredne nedelje da ti pokloni neku vrhunsku čokoladu i toeto! Živ bio! :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Da, da...taj Čovin poklon čekam kao ozeblo sunce :D Hvala tebra!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Holden »

Ovo je bilo odlično. Davno sam prošao fazu da ludim kad prosujemo 15 razlike protiv evroligaške ekipe i u suštini sam zadovoljan ako smo egal, ali ovako, kad im ga zavučemo na tesno, al je slatko :zastavaDS:


A pogotovu ovoj sorti turaka (koliko njih i fener ne mogu, majke mi).

Ne zameram ništa, šteta što nije ušao neki šut Guduri kad se lomilo, nije trebalo onoliko izgubljenih lopti, kriterijum krajem treće i početkom četvrte je bio sve samo ne ujednačen. Onaj Daye njihov je paklen, koliko volim tako visoke a pokretljive igrače.

Bravo Zvezdo, idemo dalje! :konjanik: :zastavaGRB:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Draža mi je ova pobjeda protiv ovih govnara tamo nego tri druge pobjede u EL!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na početku utakmice, u 1/4, dok sam gledao sa ćerom, kažem: "Ma neću da se nerviram. Ne vrijedi. Ne želim ni da kritikujem igrače i Radonju. Možda se i vrate."
Krenu da se vraćaju, ja ludim, navijam. Kreće onih famoznih nekoliko minuta i +15...ja u delirijumu. Kad su krenuli da stižu, dvoumim se šta na forumu da napišem. Ma rekoh: "Nek ide sve u tri lijepe...dobili izgubili, svaka im čast za borbu."
Kad ono bum-tras, pobjeda...ma neopisivo...još sam van sebe.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked