Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Ono na šta treba svi navijači Zvezde da pomisle kada se ole zabrinu za status u EL ili za mogućnost/nemogućnost nastavljanja EL sage zvane Zvezda jeste, mi smo već ostvarili 15 pobeda, glupo bi bilo reći epskih ali svaka je velika i vredna.

Mi smo kao klub i tim izrasli u jednog vrlo respektabilnog takmaca ali se nikako ne treba opterećivati daljim prolazom, da i izgube sve 4 utakmice do kraja a neće, moje mišljenje o timu se neće promeniti ni za jotu.

Najbolja stvar u ovom galimatijasu od završnice EL ligaškog dela jeste da mi držimo sudbinu u svojim rukama i uopšte nas ne dotiču ove pobede Efesa, Baskonje, PAO, rezultati D-fake...

Ako pobedimo OLI super, ako ne pobedimo-nije smak sveta, svakako da u oba slučaja igrači i stručni štab zaslužuju ovacije i podršku sa tribina.

Večeras treba svi kao jedan da navijaju za Zvezdu ali nikako ne sme da se desi da neki predmet padne na teren, da neko zapali baklju, da neko uleti na teren, sve to može učiniti samo neko ko ne voli Zvezdu i ko želi da naškodi klubu.
i Zato Cigani, Delije, svi kojima su crveno bele boje na srcu: "U pamet se!"
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Изем ти и браћу и Олимпијакос и Јавора.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Nisam mogao da gledam utakmicu, ali bolje bi bilo da su nas razvalili 30 razlike...pa ja prosto ne mogu da vjerujem da im je pored svega stalo do pobjede protiv nas...čujem da je i navijanje opet bilo takvo da se pola ljudi odriče severa...

Šta imamo još do kraja? Bars, Uniks i Darušafaka? Ima li još neka utakmica ili je to to?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Sada sam bio na forumu delija...koja pljuvačina po ostalim zvezdašima...pa ja nemam riječi!?! Sramota me što sam se bilo kada zvao delijom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Sramota za svakog normalnog zvezdaša ponašanje i navijanje ggrupe. Ono majmunsko ponašanje debila koji kao nešto pita i kritikuje Lazića, ej neko ima obraza i gram mozga i Lazu pita šta je to ...svako sebi daje za pravo da se zove čovekom.
Serem im se na navijanje i zaista navijam da više ne dolaze na utakmice KK...jednostavno nismo isti svet.

https://youtu.be/66VY412Qg4E" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Најтежи пораз ове године. Борили су се наши као лавови, а ови упрли да добију. Помогле им судије и ћао воздра. Олимпијакосу желим да испадну у четврфиналу. Ето им предност домаћег терена, сте срећни цинцари једни одвратни. Поред Фенера и оног највећег Србина, ово ми је најогавнији тим у Европи.
Навијање је по мени било ок. Ко је звиждао, звиждао је, ко је навијао навијао је. Видело се јуче да је много више Звездаша од Делија и да их заболе за братство.
Иначе, имали смо утакмицу у својим рукама. Када је требало да се преломи, Симон је одиграо лошу одбрану на Агриванису, Бјелица омаши чист зицер ( који пут рођаче), Лаза два бацања. Дион касни из пик ен попа да затвори Принтезиса и овај забија тројку. Штета, баш штета.
Велико пражњење јуче. Како ће се то одразити на утакмицу сутра, не знам. Радоња, помагај.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Ipak, posle prospavane noći moram reći (sinoć dok sam gledao svašta sam u pp vikao u tv Guduri, Simonu, Kuzu) da su naši odigrali ko zna koju po redu prejaku utakmicu u kojoj se toliko istrošiš i fizički i emotivno da ja ne znam odakle oni crpe toliko snage.



Đenka i Gudura jedan malo više od 37' a drugi malo više od 33' od 45' koliko se igralo, jednostavno imaju moje beskrajno poštovanje za ono šta pružaju na terenu. Laza je proveo malo preko 25' ali takav intenzitet odbrane koju on igra je ekvivalent 40', plus za ono na kraju utakmice moj duboki naklon i poštovanje.



Naravno, i ostali momci su dali sve od sebe, nisu hteli da promaše zicere, nisu hteli da kasne u rotaciji u odbrani, jbg to je sport i njima sam zahvalan za ono što daju ono na terenu, ipak i dalje sam beskrajno ljut na paćenika (ne plaćenika, možda je i to) Javora, pogan jedna i ništavilo ali ovaj ljudski isprdak je ispod apsolutne 0.

Ponosan sam i na Radonjića i na sve igrače, pružaju mi veliko zadovoljstvo gledajući kakvu košarku igraju.


Zbog ovog gesta punog ponosa i integriteta Laza zaslužuje naklon do poda i kapitensku traku, za sve ostalo što je pokazao do sada na terenu zaslužuje ugovor sa Zvezdom do sportske penzije.

Lazo LJUDINO!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Dobra stvar je što vidim da Barsi večeras ne igra Tomić. Nadam se da ćemo iskoristiti to, kao i da neće biti navlačenja od strane sudija na njihovu stranu. Pobjeda nas skoro sigurno vodi u Top 8, mada ćemo i ako dobijemo, morati da pobjedimo Uniks, jer sumnjam da će Galata da dobije darušafaku.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Вечерас Барса игра без оба центра. И фаверани је изгледа повређен. Сем шута за три поена (Реалу су убацили 14 тројки), ја не видим где они могу да представљају проблем Звезди. Чак и када су погодили толико тројки, Реал их је одучио од кошарке. Међутим, Звезда није Реал, али сигурно да неће имати толику слободу да одапну толике тројке као у Мадриду. Други изузетан проблем може бити психологија и ту је кључ успеха. Ако су у глави преломили да је пораз од Олимпијакоса ад акта, имамо се чему надати. Максимално их оптеретити доле. Лаза да јури Рајса, Данга Копонена, Гудура може са Олесоном да изађе на крај. У нападу, поред предности у унутрашњој игри, онај кога чува Рајс има предност. Надам се да ће Лазу чуват а онда очекујем да ће га овај натрпат' у нападу. Треба сачувати Клавера и то је то. Време је да Лука одигра добро против Везенкова. Хајде јунаци, да добијемо вечерас, заслужили смо топ 8
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Nije problem poraz protiv Olija već put i to da je od prethodne utakmice prošlo cirka 48 sati (sreda - petak) i na to dodati put do Barselone.
Zbog toga nadam se da će momci da smognu snage da odigraju još jednu utakmicu muški, a onda i u ishod ne sumnjam.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Sve u finu materinu...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Bez obzira na poraz (neplaniran) ja nemam želju da pljujem po momcima i stručnom štabu.
Prethodna utakmica je odigrana u Sredu od 21 čass, ova u Petak od 21 čas...prethodna je po intenzitetu bila vrlo jaka a trajala je i 45', čak se i "braći" osvetilo i oni su izgubili sinoć čini mi se.
Znači 48 sati za regeneraciju tela i glave, u tu formulu treba ubaciti i put do Barselone i dobićemo rezultat koji jeste i njihov zaista veliki voljni momenat.
Nikog neću kritikovati ali su mi se izdvojila dva junaka Đenka (ne znam kako smo mi tom ČOVEKU prirasli toliko za srce pa izgara kao za svoju porodicu) i Laza ljudina, dakle da izdvojim dva kiborga koji su crpeli snagu zaista ne znam odakle.
Ta dvojica su prave vođe tima.
Kako god, momci su zaista odigrali neverovatnu sezonu u EL (ima još dve tekme ali po meni nisu mi bitne da ocenim učinak , o pojedinačnom bi mogli prodivaniti za koji dan).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Нема пљувања екипе, момци су заслужили сваки респект и поштовање. И даље сам уверен у пролаз даље.
Пораз од Барселоне ме није болео као онај у среду. Нисмо им затворили шут и несхватљиво смо пуно решење тражили споља шутнувши 29 пута за три поена, а унутра је само Лука градио и нико више. Опет су гађали добро споља и мора се признати да су то биле акције где смо ми не знам због чега помагали доле и остављали линију за три да нас решетају.
Сад је најбитнија утакмица сезоне добити Будућност доле. Што због враћања у победнички низ, то и због тога што ће утакмица у Истанбулу вероватно одлучити осмог учесника (уколико Тринкијери не направи изненађење). Добра ствар је што је Бамберг Дарушафака у четвртак а ми у петак играмо.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Ja sam uvjeren da je u toku akcija deinstaliranja Čovića iz KK uveliko u toku a vi kako hoćete. Nastojanja smradova da uguraju što više Turaka u top 8 dođu kao bonus. A radi se uvelike i na našem neuspjehu u ABA. Okolnosti oko Jovića, povrijede u ključnom periodu sezone plus navodni transfer u Barcu su sumnjive ko penal na šesnaestercu. Sad i ovo izazivanje kavge oko saopštenja pred Olimpijakos, koje nije realno bilo neprijateljsko prema Olimpijakosu, lako može biti i manipulacija kako bi se pogoršali odnosi između Čovića i navijačke grupe. I Čovićeva izjava o nekim "čudnim radnjama " ozgor.

1 Ispušimo top 8
2 možda i finale ABA ali bar domaćice
(što je bez Jovića itekako moguće )
3 smetnje na vezama Čović - grupa
4 nezadovoljstvo navijača zbog većih očekivanja od ostvarenog potencirano kroz medije...

...sve su to okolnosti koje idu na ruku Bugojancima u akciji preuzimanja kluba od Čovića.

Teorija zavjere? Sve je moguće ali mene zabrinjava to što su se moje procjene uglavnom dosada pokazale ispravnim.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked