Звезда у Евролиги (2016/17)

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Јуче је заказала селфи публика. Била је звездашка публика (кошаркашка), биле су и Делије. Навијање је било добро. Био сам изнад копа, певало се Звезди и добро је то звучало. Чак су и људи прекопута кренули Када Звездо играш ти.
Утакмица је имала свој занимљиви ток где ја видим нешто што ме храбри. Нејт је почео да игра и за екипу (мислим да је и Радоња свестан да ће мало добити од Јовкета до краја и да мора Нејт да повуче), а Бјелици (иако ми је и даље Милко дебилко) је Радоња показао поверење и када је грешио, овај му вратио на најбољи могући начин. Гудура и Симон одлични. Куз сад живи од Ђенкиних асистенција, али је у паду форме. Лука је супер :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dennis Rodman »

Alal vera momcima, kako je počelo mislio sam da je to možda i sunovrat sezone, ali, po svemu sudeći, samo im treba vremena da se naviknu malo bez Jovketa koji ih je prilično nosio do sada. Što se mene tiče oni su sve položili, ispunili, a sad još kad bi tukli Turke, osjećao bih se kao da smo uzeli EL.

A ona akcija juče, bi li Gudurić - Mitrović - Bjelica, sve isprve :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: :hail: Nešto ljepše ne pamtim kad sam posljednji put vidio ne od naše ekipe, već u košaci generalno. Tako ja zamišljam savršenu košarku, a ne prebildavanje lukamitrovikhmmm khmmm i postajanje drvosječom koji će sebi prosjeći put do koša.

Šta je sa Lukom? Otkad je bio u Amerikama ima mekoću ruke level Džordan, samo onaj pogrešan, Deandre...

I tako dalje, i tako dalje - ajmo, Zvezdo! :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Beara_Vladimir »

Mislim da pad u našoj nema veze samo sa Jovićem. Generalno, nosioci igre su bili u padu forme i treba im vremena da se regenerišu. Kod Đenke se i juče videlo da je premoren. Povukli su igrači koji su do sada bili u drugom planu, tačno se vidi koliko su svežiji. Vanilica, Milko i Đenka odlični, ostali ih ispratili kako treba i to je bilo dovoljno za ubedljivu pobedu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dennis Rodman »

Pa da, iskreno pitanje je i kako smo do sada izdržali ovakav ritam bez da upadnemo u krizu ili bar oscilacije. Fenomenalan posao stručnog štaba prije svega. Cijena našeg stila igre i naših pobjeda je velika potrošnja, gdje nam ovaj broj utakmica ne ide na ruku, tim je uspjeh i veći. Sad, zna se šta je prvo, plasirati se i u sledeću EL, a ostalo, odigrati muški, pa šta nam bude. Mislim da igrači uz inspiraciju mogu odigrati ovako kao sinoć, i uspjeti čak i na oba fronta. Opet, zna se koji je važniji.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Beara_Vladimir »

Kad imaš ozbiljan pristup, kao što ga naši momci i stručni štab imaju, i kada daš sve do sebe u svim takmičenjima, onda se to obično višestruko vrati. Prema tome, očekujem uspehe na oba fronta. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Simpatizer »

Delije su objavile opstu mobilizaciju protiv Uniksa I opet ih se jedva skupilo par hiljada. Na delije.net su to njihovi glavnokomandujuci najavljivali kao finale lige sampiona. Ne zbog znacaja utakmice za klub nego da se pokaze koliko su delije jake. Pa su se ispalili I tu I iduci dan protiv Spartaka na fudbalu. Toliko da cak nisu ni mogli lagati kako ih je bilo vise nego jeste.

A dobili su opet privilegije od kluba, nakon onog teskog ispada protiv Olija. Placali su najbolja mesta u dvorani, po najnizoj ceni. I onda su nasli da prozivaju ljude koji plate punu cenu. Hipokrizija na kub. Kada bi klub/Covic nasao nacina da ih se resi, to bi najbolje bilo. Ali to ce tesko ici, jer je hipokritima (I da ne kazem jos sta I cime se bave u pauzi "ljubavi" prema Zvezdi) pokrovitelj opet danas dobio izbore.

Utamica sa Darusafakom ce biti odredjena u velikoj meri utakmicom protiv Buducnosti. Ako dobijemo Buducnost, onda rastereceno mozemo ici u Istambul, a tada moze svasta da se desi. Ako ne daj Boze izgubimo protiv Podgoricana, to je I kraj sezone. Bojim se da ce doci do teskog raspada I ne bi me cudilo da se Covic istisne iz kluba, I da se dovedu SNS kadrovi da vladaju upravom I uz ljubav I podrsku delija. Ako se to desi, nece me vise biti ni utakmicama KK CZ ni pod tackom razno.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Simpatizer wrote:Delije su objavile opstu mobilizaciju protiv Uniksa I opet ih se jedva skupilo par hiljada. Na delije.net su to njihovi glavnokomandujuci najavljivali kao finale lige sampiona. Ne zbog znacaja utakmice za klub nego da se pokaze koliko su delije jake. Pa su se ispalili I tu I iduci dan protiv Spartaka na fudbalu. Toliko da cak nisu ni mogli lagati kako ih je bilo vise nego jeste.

A dobili su opet privilegije od kluba, nakon onog teskog ispada protiv Olija. Placali su najbolja mesta u dvorani, po najnizoj ceni. I onda su nasli da prozivaju ljude koji plate punu cenu. Hipokrizija na kub. Kada bi klub/Covic nasao nacina da ih se resi, to bi najbolje bilo. Ali to ce tesko ici, jer je hipokritima (I da ne kazem jos sta I cime se bave u pauzi "ljubavi" prema Zvezdi) pokrovitelj opet danas dobio izbore.

Utamica sa Darusafakom ce biti odredjena u velikoj meri utakmicom protiv Buducnosti. Ako dobijemo Buducnost, onda rastereceno mozemo ici u Istambul, a tada moze svasta da se desi. Ako ne daj Boze izgubimo protiv Podgoricana, to je I kraj sezone. Bojim se da ce doci do teskog raspada I ne bi me cudilo da se Covic istisne iz kluba, I da se dovedu SNS kadrovi da vladaju upravom I uz ljubav I podrsku delija. Ako se to desi, nece me vise biti ni utakmicama KK CZ ni pod tackom razno.
Odličan upis i mislim celokupno viđenje situacije oko delija i kluba...Mislim da su šanse da ne pobedimo Budućnost u promilima, jednostavno smo mnogo bolji, to smo bili i na tekmi u PG ali sada je iza nas par dana "odmora" tj nisu nigde mrdali iz BG.
Nakon pobede protiv Uniksa mi smo sebi malo povratili poljuljano samopouzdanje (Simon) i u sasvim drugačijem raspoloženju čekamo utakmicu. Nadam se da se taj scenario istiskivanja Čovića neće ispuniti, ova dvojica braće Bajić su govna na kub (kako bre uvek za nas kao navijaju politiičari koji su ljudski minimumi i koji samo gledaju kako da se ogrebu o klub?).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Simpatizer wrote:Delije su objavile opstu mobilizaciju protiv Uniksa I opet ih se jedva skupilo par hiljada. Na delije.net su to njihovi glavnokomandujuci najavljivali kao finale lige sampiona. Ne zbog znacaja utakmice za klub nego da se pokaze koliko su delije jake. Pa su se ispalili I tu I iduci dan protiv Spartaka na fudbalu. Toliko da cak nisu ni mogli lagati kako ih je bilo vise nego jeste.

A dobili su opet privilegije od kluba, nakon onog teskog ispada protiv Olija. Placali su najbolja mesta u dvorani, po najnizoj ceni. I onda su nasli da prozivaju ljude koji plate punu cenu. Hipokrizija na kub. Kada bi klub/Covic nasao nacina da ih se resi, to bi najbolje bilo. Ali to ce tesko ici, jer je hipokritima (I da ne kazem jos sta I cime se bave u pauzi "ljubavi" prema Zvezdi) pokrovitelj opet danas dobio izbore.

Utamica sa Darusafakom ce biti odredjena u velikoj meri utakmicom protiv Buducnosti. Ako dobijemo Buducnost, onda rastereceno mozemo ici u Istambul, a tada moze svasta da se desi. Ako ne daj Boze izgubimo protiv Podgoricana, to je I kraj sezone. Bojim se da ce doci do teskog raspada I ne bi me cudilo da se Covic istisne iz kluba, I da se dovedu SNS kadrovi da vladaju upravom I uz ljubav I podrsku delija. Ako se to desi, nece me vise biti ni utakmicama KK CZ ni pod tackom razno.
Ono Jes da bi Čovke malo morgen preuzeo klub da ga te iste Delije nisu pogurale i malo morgen bi sad vi "simpatizeri" uživali u spektaklima trkiš erlajns jurolige da to nije tako al ajde. A fakat su se i simpatizeri organizovali i od prije par ljeta probili totalnu blokadu u Mordoru, i na ABA između ostalog.

Ah da, zamalo zaboravih..i ljubljeni Sloba Vučićević potpiso proglas 650 javnije ličnosti kao vjetar u leđa pred "izbore" voljenom nam voždu. Malo se zaigrao sa prepodobnim Malim pa eto...Eh živote lutalice.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

hahahahaha...delije bojkotuju najvažniju ligu za Zvezdu, i mojne da proturaš takve priče. Čak su i velike Delije (one starije, pa zato ide veliko slovo D) počele redom da se svrstavaju u simpatizere.
I toi što su postavile Čovića tj. aminovale na neki način, šta, hoće li spomenik, zlatnu medalju, doživotno mjesto sa kojeg se aminuju glavne odluke? Stvarno je smiješno koliko ti je teško priznati njihove gluposti i debilizme. Zaboravio si da su te iste delije šamarale po Pioniru na aba ligi, prozivele što se ide na hokej, obraćali se simpatizerima sa p**** Ciganske i sl??? De, ba, Liburnija...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Свака част старијим Делијама који не само да иду на Евролигу, него иду и на АБА утакмице. Неки ће, верујем, као и претходне сезоне, бити опет у Загребу против Цедевите. Ови остали немају мој лични респект док год Звезда не буде изнад свега, што значи и изнад Севера.
Него, против Дарушафаке очекујем варнице и невероватно тешку утакмицу. Прижељкујем поштено суђење, али тешко да ће од њега нешто да буде. У сваком случају, момцима желим све најбоље у Цариграду и да се врате са победом и пласманом у Топ 8.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:hahahahaha...delije bojkotuju najvažniju ligu za Zvezdu, i mojne da proturaš takve priče. Čak su i velike Delije (one starije, pa zato ide veliko slovo D) počele redom da se svrstavaju u simpatizere.
I toi što su postavile Čovića tj. aminovale na neki način, šta, hoće li spomenik, zlatnu medalju, doživotno mjesto sa kojeg se aminuju glavne odluke? Stvarno je smiješno koliko ti je teško priznati njihove gluposti i debilizme. Zaboravio si da su te iste delije šamarale po Pioniru na aba ligi, prozivele što se ide na hokej, obraćali se simpatizerima sa p**** Ciganske i sl??? De, ba, Liburnija...
Nije meni ništa teško priznati ali kao uvijek ne volim anti-Delije ostrašćenost i jednodimenzionalnost. Malo D kažeš. ..znači poginuo je jagoda sa malim j je li tako? A atmosferu na gostovanjima prave ultra klan i ortodox boysi (uk i ob).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Moja priča nije bila o Jagodi, nego o odnosu delija prema simpatizerima, sa posebnim osvrtom na utakmicu protiv Olija. Jasan je moj stav kao dan. Mislim ja da ti znaš to jako dobro.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

A vala ni simpatizeri nijesu ostali dužni, bar što se tiče te tekme. Što prije da se prestane s hejtovanjem i da se smanji doživljaj. Svako ima nešto drugačije shvatanje i ponajbolje je da se prestane sa bavljenjem jednih drugima, tim prije što se na neke stvari i ne može utjecati spolja.

Suština mog upisa nije relativizacija bilo čega već da se ukaže na to da treba imati sve u vidu. I slabosti i doprinos (ovdje sad govorim samo u odnosu na KK) a ne samo držati se jedne strane medalje koja nam se (ne) sviđa.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Nikada se nisam držao samo jedne strane medalje. Nakon utakmice sa Olijem je na delije.net bilo čak prijedloga da se stane pred ulaze u halu za tekmu Zvezda-Budućnost i da se ljudi šamaraju i da im se zabrani ulaz u istu, pa ti vidi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Znam. Gomila budalaština napisana pod negativnim emocijama koja se neće i ne smije ostvariti. Treba nam i grupa i "simposi", upućeni smo jedni na druge čak i ako to nećemo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked