Звезда у Евролиги (2016/17)

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Navijajmo za brose...a sada i za bratski Oli
Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό,
όπου πας εσύ θα 'μαι πάντα εγώ
να σου τραγουδώ:
Θρύλε ολέ ολέ, Θρύλε ολέ ολέ,
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Simpatizer »

Jovic ne igra sutra. I neizvestan je za dalje. Dakle, nije sjajno. Ako se uzme u obzir da je I vecina ostatka tima ili premorena ili u losoj formi, nisam siguran koliko cemo sutra moci da izguramo a tek za utorak cemo videti.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Strašno šta nas je sve zadesilo, a pored svega toga kasne i plate. Nadam se da će Radonja i momci izgurati sezonu do kraja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Simpatizer »

Nema im druge. A sto se mora nije tesko. Ako dodje stani-pani, nadam se da ce I uprava I strucni stab znati koje je takmicenje prioritet.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Tako je.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ništa, odlučuje utakmica u Turskoj, a tu smo skoro bez šanse. Svaka čast Broseu i Trikineriju na borbi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Simpatizer
Новајлија
Posts: 15
Joined: Sun Mar 26, 2017 7:16 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Simpatizer »

Broseu svaka cast, odigrali posteno I sportski. Kapa dole, nema im se sta zameriti. Ovaj rezultat ima I svojih dobrih strana, mi konacno mozemo da damo prioritet takmicenju od koga se zivi, a I delijama je propao samoreklamerski vasar jer se nece moci busati kako je njihovo navijanje doprinelo necemu vaznom posto je sutra rezultat nevazan. Slobodno neka sutra prave ne znam kakvu festu na tribinama, I da to predstavljaju kao svoju pobedu, ako se ne pojave I daju puni doprinos protiv Buducnosti, jos ce vise da se osramote.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Naravno da se protiv Budućnosti neće pojaviti. Što se današnje utakmice tiče, najbolje će biti da Rakićević, Dobrić i Simanić odigraju cijelu utakmicu. Ništa nam ne znači. Sumnjam da možemo da dobijemo u Turskoj, ali kao pravi Cigan, uvijek ću se nadati i vjerovaću da ovi momci to mogu.
Ništa, barem se pokazalo ove godine ko je gdje...i što se EL ekipa i sudija tiče, što se navijača tiče, a i što se ABA lige tiče. Ja se iskreno plašim da mi ne izduvamo ABA ligu. Mislim, dobićemo Budućnost, u to sam skoro pa uvjeren, ali protiv Cedevite ili groblja neće biti ni malo lako.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Simpatizer wrote:Broseu svaka cast, odigrali posteno I sportski. Kapa dole, nema im se sta zameriti. Ovaj rezultat ima I svojih dobrih strana, mi konacno mozemo da damo prioritet takmicenju od koga se zivi, a I delijama je propao samoreklamerski vasar jer se nece moci busati kako je njihovo navijanje doprinelo necemu vaznom posto je sutra rezultat nevazan. Slobodno neka sutra prave ne znam kakvu festu na tribinama, I da to predstavljaju kao svoju pobedu, ako se ne pojave I daju puni doprinos protiv Buducnosti, jos ce vise da se osramote.
:thumbsup:
Slažem se, njihov stav je bio baš sportski motiv, čestitke na tome...nekako mi dođe da napišem da mi tu sa Uniksom i sledeću sa turcima pustimo i da se okrenemo onom što nam je daleko bitnije ali znam da oni neće izaći na parket da se šetaju, ići će na pobede, i zato ih dodatno volim i cenim.
Joviću bi bilo najbolje da se posveti svom izleč-enju/zalečenju, jer ovakav nam nije od pomoći a ni sebi. Verovatno da zbog ovakvog stanja njemu propada neki ozbiljniji aranžman (neka dobra EL ekipa), šteta sa jedne strane a sa druge strane ćemo lako da ga zadržimo i uz pametnu popunu drugog pleja da imamo mozak ekipe obezbeđen.
Nadam se da ćemo Brose iduće sezone ugostiti kako dolikuje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Večeras u jednoj dobroj igri, možda je bolja reč "igri koja pokazuje karakter tima" dobili Uniks.
Iako smo u 1/4 bili poprilično pogubljeni, ulaskom Bjelice, Gudure i Woltersa smo dobili i glavu i rep, Kuz je u velikom padu forme (njemu je izgleda najpotrebniji Jović), Mitar ne može da se sastavi...
A Radonja zaboravio na klupi Diona, Wolters je odigrao neočekivano kvalitetnu utakmicu, Đenka odličan u odbrani ali nesiguran u napadu i Simon se konačno našao sa šutem za tri (što je za ovaj tim odlično)
Hajde sada da otresemo Budućnost, pa da razmišljamo o Faki i sudijama.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Nisam mogao da gledam, ali svaka čast momcima. Ne znam samo što Diona ne koristi. Izgleda da je on završio što se nas tiče...ovo je samo moje mišljenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Vidim da se na fb stranici i po društvenim mrežama priča o slaboj posjeti. Elem, 10k ljudi u utakmici koja ništa ne znači (mislim znači ona, ali rezultatski je baš nebitna) nije malo. Sigurno je da dosta ljudi iz drugih gradove Srbije i inostranstva nije došlo iz već navedenog razloga.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Браво за Радоњића и његове пулене. Показали су карактер. Шта год да се деси у Турској, капа доле за ову евролигашку сезону. Урадили су најбоље што су могли.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Gornji prsten nije ni otvaran, poseta nije maks ali je ok i podrška, grupa je sve vreme pevala svoje pesme i po meni slabo, tek povremeno uticala i pratila igru...
Za Diona ako je istina da je završio sa nama, bez obzira na sve zasluge Radonjića u prethodnom periodu, ipak treba /mora/ da se napravi jedna analiza u poslednji 5 godina (ili samo analiza Radonjinog trenerovanja) koja bi se bavila pojačanjima i promašajima. Nekako mi se čini da mi svake godine napravimo bar po jedan epski promašaj...a to je za mali i nesigurni budžet katastrofa. Pri tom se vaga poprilično dugo u izboru.
Nadam se ipak da to nije to i da je nešto drugo u pitanju sa Dionom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

I ja se nadam da nije ono što sam naveo, ali iskustvo me upućuje na to.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked