Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Odlično prvo poluvrijeme. Ima tu još stvari koje se mogu poboljšati, ali svesti Real na 35 poena je umjetnost.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Sve je bilo dobro do trenutka kada su pleja počeli da glume Đenka i Gudura, mnogo nerezonskih šuteva i umesto da vodimo petnaestak razlike sada je osam...i Milko je omašio tri zicera, to mu već postaje tm.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Ovo je odlično završeno u 3/4 a još bolji početak u 4/4...naježio sam se.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Fotke sa tekme https://www.facebook.com/pg/czbgtv/phot ... 5781987947" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Kakva utakmica, strašna utakmica. Ne znam šta da kažem. Momci su me kupili za sva vremena. radonji kapa dole. Suđenje, odlično.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Može li neko stručan da mi objasni zašto Real spada u 3 Top favorita za uzimanje EL a Olimpijakos npr. ne? Po dosad viđenom favoriti za finale su CSKA i Oli.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ne znam...meni Real nije nešto. CSKA gotovo sigurno po meni osvaja ovu EL. Nego, nama treba da se malo ovi, što su iznad nas, pokolju i da nam par rezultata legne kako bi se mogli nadati Top 8. To mi je trenutno mnogo bitnije i od Reala i od Olija i od CSKA :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Svakako da velikan kao Real zaslužuje respekt i prognozu učešća u finalu (koje mislim da neće dostići), mislim da ipak najviše šansi da se nađu u finalu imaju CSKA i Fener ponovo i opet je CSKA favorit. Oli i Real su ekipe za prvih 6 mesta (kada bi se to rangiralo) jer mnogo ima i do trenera a jedan Blat, Željko ili Itudis su svakako ispred ostalih. Naš Radonja spada već sada u krem trenerske struke ali klub ne prati to adekvatno (videti pod pojačanja i budžet).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Odlicno odigrano. Raduje me Simonoviceva raznovrsnos,bas se oslobodio pri ovim ulazima i odlicno to radi. Imamo problem gdje nasa dva planirana nosioca za ovu godinu nisu apsolutno na nivou koji se od njih ocekuje,Mitrovic i Dangubic. Mislim ovde naravno napadacki jer Dangubic igra dobru odbranu.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Још једна у низу нестварних победа нашег клуба. Синоћ је све функционисало како ваља, а Звезда је градила резултат. Није Реал скинуо гаће као Макаби, него су кидали и оони, али смо јуче били бољи. Иначе, ја оном Лази скидам капу и проглашавам га најбољим дефанзивцом Европе тренутно. Шта онај човек ради и како чува противнике је за уџбенике модерне кошарке. Пртом, има шут за три поена сасвим солидан што је супер. Један такав играч нам је мотор у одбрани. Јер, због њега, кидају и остали и заиста се види да смо тим.
Што се тиче оне фотографије одозго где се види да је карта за Делије 600 динара, морам да напоменем да је то безобразлук. Који су они фактор у клубу да им се дају такве погодности? Праве атмосферу? Понекад. Али је то много мање битно што замерам Човићу од онога што је урадио са нашом кошаркашком секцијо. Фудбалски клуб је оличење државе, кошаркашки је оличење једног система у коме се зна шта и како.
Браво за кошаркаше стварно би било прелепо и нестварно да следеће недеље победимо ЦСКА. Што каже Дејо, не могу нам узети да верујемо у то.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Још једна у низу нестварних победа нашег клуба. Синоћ је све функционисало како ваља, а Звезда је градила резултат. Није Реал скинуо гаће као Макаби, него су кидали и оони, али смо јуче били бољи. Иначе, ја оном Лази скидам капу и проглашавам га најбољим дефанзивцом Европе тренутно. Шта онај човек ради и како чува противнике је за уџбенике модерне кошарке. Пртом, има шут за три поена сасвим солидан што је супер. Један такав играч нам је мотор у одбрани. Јер, због њега, кидају и остали и заиста се види да смо тим.
Што се тиче оне фотографије одозго где се види да је карта за Делије 600 динара, морам да напоменем да је то безобразлук. Који су они фактор у клубу да им се дају такве погодности? Праве атмосферу? Понекад. Али је то много мање битно што замерам Човићу од онога што је урадио са нашом кошаркашком секцијо. Фудбалски клуб је оличење државе, кошаркашки је оличење једног система у коме се зна шта и како.
Браво за кошаркаше стварно би било прелепо и нестварно да следеће недеље победимо ЦСКА. Што каже Дејо, не могу нам узети да верујемо у то.
Pao dao im je Čo, zato što je pametan. :dita:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

To je izuzetno veliki bezobrazluk prema ostalim navijačima, složio se nrko sa tim, ili ne.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:
Pao dao im je Čo, zato što je pametan. :dita:
Нека, када су сиротиња. Него, си ово сам смислио или ти неко помогао?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
Либурнија wrote:
Pao dao im je Čo, zato što je pametan. :dita:
Нека, када су сиротиња. Него, си ово сам смислио или ти неко помогао?
:o :isuse:

Nisi shvatio ili nisi htio shvatiti fazon? Imao si hiljadu i jedan način da uzvratis mangupski a ti bas onako vucicevski, manirom uvrijedjenog djeteta i ispod pojasa.To neka epidemija tamo?! Na forumu sa 5 i po čovjeka sve to. Aferim Delijo.
dacha od bosne wrote:To je izuzetno veliki bezobrazluk prema ostalim navijačima, složio se nrko sa tim, ili ne.
U suštini da ali ipak bih volio znati koji je tu tačno rezon.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked