Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Мангуп ћу бити са онима који су мангупи. А то што су неке персоне из врха групе у СНСу и што музу клуб кога музе СНС је баш кул. То ме баш онако радује. Распитај се мало јер си далеко и од Делија и од групе да знаш нешто о томе, а овде контрираш као неки клинац. И ја више нисам Делија, само Циганин.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Ček ček, a gdje sam ja to kontrirao kao klinac? Napisao sam zajebantski komentar u odnosu na tebe. Doduše, on je, izgleda, pogodio u crno na serioznom nivou koji nije vezan za tebe.. Da, ja zasigurno podržavam ljude koji se ližu sa SNS i Vučićem iz niskih pobuda, nije da nisam jedan od gorljivijih pristalica vođe...msm, koji ti je tuki ono?

Ne možeš ti da ne budeš Delija sve da i hoćeš to. Shvati to kako god hoćeš ali je to fakat. Ali manje je bitno za ovu aktuelnu priču.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Наравно да ме је погодио када сам гледао ко је све члан СНСа од виђенијих и како та странка (за коју ја радим, идеолошки не припадам никако) малтретира један од ретких клубова које успева да обезбеди паре и мимо државе. Е зато сам полудео када сам видео 600 динара карте за такве. Звезда је мени изнад свега и никада се гребао од Звезде нисам па ми је зато то толико огавно да немам речи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Najteži mogući protivnik čija igra nam nikako ne odgovara, utakmica sa protivnikom koji je favorit, i poraz sa malom razlikom je realan ali ko se obazire na realnost?
Momci ne bi izlazili na parket ako bi mislili da šanse ne postoje, navijači ne bi došli na utakmicu što da se na nadaju - pobedi.
Ne jednom, pokazalo se da se na terenu dešavaju čuda i da autsajder zna da iznenadi favorita i pobedi, zašto se to ne bi i u četvrtak desilo?
Zašto ne bi ovu bajku produžili na period posle NG?
Ja verujem i nadam se pobedi a neću biti razočaran i ljut i ako izgubimo a budemo se na utakmici ponašali do poslednje sekunde u sklladu sa krilaticom "Snjim ili na njemu".
Zato,[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ePClKoaAPTc[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Kakva četvrtina, još da je Kuzma u prvom napadu krenuo odmah na koš kada je bio sam, bila bi savršena. Đenka prvi kradljivac EL, krade lopte kad poželi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Da li Teo nije 'teo ili nije mogao zbog dobre odbrane, ne znam ali hvala mu.

Našim junacima veliko hvala iako imam neke primedbe (koje sada, u ovom trenutku nisu bitne), pobedio je naš TIM.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dancing4: :dancing4: :dancing4:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Ja ne znam šta da kažem...ovo je istorijska pobjeda. Odigrali smo fenomenalno. Ma, razbili smo ih. Bravo Dejane, bravo momci...ponosan sam na vas.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Fotke sa tekme https://www.facebook.com/pg/czbgtv/phot ... 4477932744" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Stenly »

Nije Teo, nemaš tu inspiraciju da kidaš, da biješ, energiju...ne ide to...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Htio je Teo, ali nije mogao. Krenuo je on sa dvije trojke. Tada sam pomislio da će da nas unakazi. Kasnije onaj Voroncevič. Mogao je frižidere da baca i zamrzivače (ladičare), sve bi ušlo. Ali na Teu ja kasnije odigrana fenomenalna odbrana. Uzgred, kriterij suđenja nam je išao na ruku jer su dopustili mušku borbu i nisu svirali sve i svašta kao što to nekada sudije znaju. Znači, mi sa ovakvim suđenjem imamo šanse protiv svakoga, ali mora se naglasiti da smo igrali mušku, čistu, odbranu. Nije bilo ničega što su nam sudije progledale kroz ruke.
Još jednom, svaka čast momcima i Radonji. I veliko hvala Čoviću što je Zvezdu doveo do ovog stepenika.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Mnogo smo dobro odigrali odbranu u prvoj četvrtini, pa CSKA je prvi koš postigao tek na isteku petog minuta te četvrtine, Đenka igra nestvarnu i čistu odbranu...milina je gledati kako čita protivničke akcije i prseca dodavanja, otima "žive" lopte...Hva la ti Repeša, gde čuo i gde ne čuo.
Ima tu još mesta za napredak, Kuz recimo mora da poradi na rasporedu pažnje, nije mu prvi put da dobije pas u srcu reketa i on spušta loptu da pivotira i zida a "sam je kao duh", takođe mislim da mora više da "lomi obruče", Milko previše zicera maši i to mu postaje tm jer je premekan igrač i lako ga je izbaciti iz ravnoteže, to nadoknađuje inteligentnom igrom i pokušava da svog čuvara izvuče van reketa i time stekne prednost. Dakle i on treba da poradi na završecima, kada je "u gužvi".
I da, ciganijo moja, živi li ste nakon onakve sinoćne "košarkaške poezije"?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by МоСа ВерСе »

Шта бре Тео је 'тео? :) Па има да сања Ђенку, украо му је три лопте у првој четвртини. Лаза му украо 'само' једну, али му је дисао за вратом. Тако су га стисли Амери у финалу Олимпијских игара, тако смо га стисли и ми. Нандо се није још опоравио максимално, тако да смо их ту прекинули. Такође, у нападу смо искористили све њихове одбрамбене недостатке, али она рола Кузмића на почетку треће ће се препричавати.
Сјајна, невероватна гра нашег тима. Овако победити европског шампиона где ниједном није повео, где је разлика већим делом била преко десет разлике је за причу. Остаје велики жал за повреду Луке јер би имали побед више, али шта је ту је. Долази Дион, ваља га што пре сад уклопити.
А тренер нам је најјача карика овог тимског духа. Дејо мајсторе, појаснио си многе ствари.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Stenly wrote:Nije Teo, nemaš tu inspiraciju da kidaš, da biješ, energiju...ne ide to...
I ja mislim, ima i klip gde seda na klupu i pevuši...
https://twitter.com/sport_mts" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... 9868,d.bGg" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked