Звезда у Евролиги (2016/17)

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Fotke sa tekme https://www.facebook.com/pg/czbgtv/phot ... 6969777828" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by musemic »

...nije loše, s obzirom da nemamo plan b... :valjanje:
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Dafi »

Nevjerovatno!!! Odlicno odigrano i u trenutcima kad nam nije bas islo. Kuzmiceva rampa za prvo mjesto u top deset.
Obradovic me opasno nervirao na KZS-u. Ja Srbin,ja korektan,ja ovo,jaono,navijaci ovakvi,rukovodstvo Zvezde onakvo...
Reci brate ljudi bili bolji i to je to :dancing3:
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Holden »

Gospodin veliki Srbin je takav komad budaletine, da meni to nije jasno. A još manje mi je jasno na koji način takvi egotriperi postižu takve rezultate. Sujeta radi 100 na sat, ni da čestita, ništa, ko uvređena mlada. Voleo bi više nego leba da jedem, da ih opet u finalu sruši CSKA, ako ne stigne Zvezda to da uradi, i to na jednu loptu. Fuj.
Ja sam valjda bio jedini pozitivno iznenađen kad je Kuzmić dolazio, nije mi šura verovao kad sam mu rekao da će kod Radonje da razgrće evropske centre. Ovo juče je samo šlag na tortu. Big Kuz!
Ova sezona nije realna, nadam se da će ovakva forma da potraje.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Njemu je odskočna daska bila titula sa Partizanom, nakon toga je vodio samo bogate klubove...nikada nije bio neki čovek, još od trenutka kada je bio u ćuzi zbog (zvanično izbegavanja vojske a nezvanično valjda ubio neku ženu u saobraćaju)...Onog trenutka kada je sa reprezentacijom ispušio pa okrivio igrače ja sam ga poprilično izjednačio sa nulom, jer ako je bilo a bilo je, to je trebao kao Kari, na tribinu ili išutiraš iz reprezentacije i ćao, zdravo. Nakon toga ja ne znam da je on za neki poraz kriv.
I pored svega nisam za vređanje igrača i trenera drugog (gostujućeg) tima. Znam iz današnjih izjava Čovića da nije bilo vređanja paprike ali jeste BB-a što nije lepo i opet dolazimo do toga da je sujetni Obradović zbog svoje podlosti izneo neistinu na KZŠ.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Мики »

Још увек неверујем да смо победили. Било је тренутака када сам мислио да нам је вода ушла у уши и да ће Фенер на искуство да нас отресе, али оно синоћ је стварно велика, али велика победа. Браво за све у клубу: председника, тренера и играче.
Обрадовић? веома мали човек. У сваком смислу.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

Ovi moomci i Radonja su za mene već sad heroji! :hail:

Robija? Doćićeš ti opet, e a onda ćeš vidjeti šta znači vrijeđanje. Đilkoš i egomanijak glodarizovanog mozga. Inače je, bar nekad, navijao za Zvezdu kao i bolesnik Dulo.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

I Robija, i Novica i Bogdan...a postali okorjeli groboši.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Mislim da nije pravi odgovor da ga navijači izvređaju, mora se naći bolji, šmekerski modus ali najveća će mu kazna biti da ga opet tamburamo na paketu i da mu pokažemo da "Nije sreća, para puna vreća".
Mislim da bi ga ignorisaje više zabolelo, robijaš i kreten.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by Либурнија »

A zamisli koliko srbuje tu... A gdje je bio da bekne kad su zlotvori zaklali Marka, kad su zviždali na minut ćutnje. Trpa u guzicu turske milione a došao ovdje da drži predavanje o srpstvu. Loš gubitnik. Kad su nas odvalili rutinski prošle sezone u BG nije ništa srao. Ma treba mu namijeniti porciju da popizdi do daske, ko ga je..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

To je iz njega govorila sujeta i bes, zato mu je najbolje odgovorio (zapravo mu je žešće spustio) Zalizani na tviteru...
zalizani.png
zalizani.png (42.95 KiB) Viewed 3242 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Svaka čast Mišku.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Евролиги

Post by dacha od bosne »

Nego, kakve su nam po vama šanse u Tel Avivu? Možemo li da drmnemo ponos Izraela?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у Евролиги

Post by skeva »

Zavisi kako otvorimo. Do sada su nam u vecini slucajeva odgovarale indijanske ekipe, i ako ih smirimo na pocetku i ubacimo u svoj ritam mozemo utakmicu uvesti u neizvjesnu zavrsnicu, a onda das loptu Djenki i pobjedis :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Евролиги

Post by Ганац »

Iskreno bojim se Makabija, nekako ispada da smo im dužnici jer smo i razmontirali ovde, promenili su trenera, polako se hijerarhija uspostavlja i oni iako nisu defanzivno zajebana ekipa mogu dosta problema da nam naprave, pogotovo ako se kriterijum sudija bude menjao od četvrtine do četvrtine ili da sude svki kontakt.
Možemo ih dobiti odbranom, zanimljiv će biti nastup Rada, jer je u BG doživeo totalni sumrak.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked