Звезда у КЛС (2016/17)

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у КЛС (2016/17)

Post by dacha od bosne »

Ova, kao i teme "Zvezda u Evroligi" i "Zvezda u ABA ligi" biće predviđene za komentarisanje naših utakmica u ovim tamičenjima. Razlog je taj što je malo ljudi na forumu i nema za sada potrebe da se otvaraju posebne teme za svaku utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by МоСа ВерСе »

Ускоро креће српска лига. Која будала се сетила да се игра 14 утакмица, не знам, али једино што видим добро јесте да почну играти Ракићевић и Симанић, а да Добрић добије већу минутажу. циљ је обезбедити прво место, па нека се крљају Мега и партизан у полуфиналу. Због свињарија, више бих волео Мегу у финалу, али је то тешко оствариво. Но ок, ако се мора истамбурати партизан, неће бити тешко. Узети тиулу и прославити ову сјајну сезону на Калишу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Ja mislim da su ovi dani nakon finala ABA lige šok za igrače, jer su odjednom dobili neverovatno mnogo slobdnog vremena između treninga i bez nekog putešestvija "preko Male Krsne".
Nadam se da će dobro da se odmore i pripreme za KLS, jeste da je 14 utakmica ali i intenztet tih utakmica je mnogo manji.
Tako da Radonja bi rekao "Mali Kalemegdane, evo nas opet kod vas na proslavi"
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Ne znam da i ovde komentarišemo i KLS, ali evo na KLS live otpratih prvo poluvreme i dovolo je bio da malo pojačamo (uozbiljimo igru) i očas posla 21 poen razlike na poluvremenu...
SPA-CZv 23:44...biće ovo lagana KLS sa tri četiri malo jače tekme.
Simon 4/6 za tri... Mitar 3/4 za dva, Kuz 3/3 za dva...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Jedna laganini pobeda...54 : 89 za nas...tako će lagano da pređe u dosadu da nas iko prati u KLS.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС

Post by dacha od bosne »

Rutinski. Trebalo bi ovo da bude nikad lakše prvenstvo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by Beara_Vladimir »

I meni se čini da mi ovde nemamo imati nikakvih problema.
Inače, teški idiotizam je naplaćivanje ovog strima na sajtu KLS. Sajt im funkcioniše očajno, mogu misliti kakav je strim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Sam postupak je po meni ok, ali usluga je amaterska tako da i naplata ima neki tugaljiv karakter, kao kada na ulici mali Rom svira na raštimanoj violini a ti mu udeliš 10/20 dinara...tako meni izgleda, a da su napravili to profesionalnije sa boljim protokom i više kamera, bilo bi i hvale.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by МоСа ВерСе »

Иначе, не знам да ли сте упратили, али стока почела игру пред дерби. Наводно, посвађали се Џиле и Новица, Џиле понудио отказ. Пошто су играли бледо против увек неугодног Вршца који је водио 37 минута, дај да направимо шок терапија ала треш гробаризам па да се дигнемо пред Звезду. Глупо је то кад из негативне емоције подижеш морал, тиме показујеш колико си мали и јадан.
Наравно, откинути их по могућству са што већом разликом због узвратне у Мордору и боље кош разлике.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Dennis Rodman »

МоСа ВерСе wrote:Иначе, не знам да ли сте упратили, али стока почела игру пред дерби. Наводно, посвађали се Џиле и Новица, Џиле понудио отказ. Пошто су играли бледо против увек неугодног Вршца који је водио 37 минута, дај да направимо шок терапија ала треш гробаризам па да се дигнемо пред Звезду. Глупо је то кад из негативне емоције подижеш морал, тиме показујеш колико си мали и јадан.
Наравно, откинути их по могућству са што већом разликом због узвратне у Мордору и боље кош разлике.
A džaba im sve to kad Dejo posjeda naše igrače na klupu nakon promašene trojke protiv košarkaške sekcije vrtića "Radost" (i to druge postave, jer kompletna prva ima neku temperaturu bemumiša :jelenko: ) Svejedno nam je šta i kako oni igraju, mi jednostavno protiv svakog izlazimo da odigramo maksimum u tom trenutku, pa dizali se oni kako htjeli.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Иначе, не знам да ли сте упратили, али стока почела игру пред дерби. Наводно, посвађали се Џиле и Новица, Џиле понудио отказ. Пошто су играли бледо против увек неугодног Вршца који је водио 37 минута, дај да направимо шок терапија ала треш гробаризам па да се дигнемо пред Звезду. Глупо је то кад из негативне емоције подижеш морал, тиме показујеш колико си мали и јадан.
Наравно, откинути их по могућству са што већом разликом због узвратне у Мордору и боље кош разлике.
Pa oni samo takvim igrama i mogu da se nadaju, oni da uđu u tekmu našpanovani, a naši opušteni...međutim, to prolazi jednom, dva puta ali tri puta ne može nikako.
Skroz sam opušten glede utakmica sa njima u KLS...onog trenutka kada smo uzeli ABA ligu, postalo nam je jedino bitno da budemo u prve tri ekipe u KLS...sve ostalo je nebitno, trofej koji ne donosi ništa sem neke "duševne satisfakcije".
Čak i da im pustimo KLS, mi igramo na jesen EL a oni neka se guze u FIBA LŠ ili gde već. Nama je osigurano 30 novih derbija, ponovo trčanje maratona a oni neka igraju te kupove pere ložača.
Sve ovo pišem iako znam da ćemo i KLS trofej ove godine staviti u našu vitrinu, jer benefita od osvajanja titule nema za nas (njima znači puno).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Звезда у КЛС

Post by skeva »

Meni licno trofej KLS donosi mnogo sta. Uzimaj sve sto se moze! I ligu veterana ako se igra.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Razumljivo da treba uzeti svaki trofej, sve što može...ja sam napisao post iz ugla koliko meni stvara neku strepnju, nervozu gledanje tih utakmica...sve ono što sam osećao tokom ABA lige (plej ofa) i EL sada je u daleko manjem intenzitetu jer sam em 100% ubeđen u srećan kraj, em nam je samo potrebno da budemo u prva tri u ligi... a mi smo toliko kvalitetniji da ćemo imati samo 3-4 teške utakmice i to zna se sa grobljem zbog mulja i Mega a može i FMP da nas namuči (bar po prikazanom protiv Mege).
Normalno da očekujem još jedno Mitrovo dizanje trofeja i slavlje na Kalemegdanu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у КЛС

Post by dacha od bosne »

Ah, toliko su nas razmazili Radonja i igraci da nema ni komentara o jucerasnjoj utakmici. Inace, ne toliko linepa za gledanje, rovovska borba bez u inka Gudure, Simona, a u vecem dijelu tekme i Dzenkinsa. I opet lagana pobjeda. Smeta mi sto smo im dopustili sijaset skokova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у КЛС

Post by Ганац »

Šta reći? Mitar odigrao iznad očekivanja navijačke populacije i može se reći razbucao taktiku Džikića (sd daje naznake koliko može)...Luković je džiber na kub i super je što Mitar nije reagovao na psovke, Andrić je srećan koliko je težak, provocirao Lazu i nešto u stilu "haj'mo napolje"...Laza ga iskulirao i na kraju Novica koji je pokušao svim i svačim da motiviše ekipu ali džabe je krečio i on i debeli.
One baklje i onaj topovski udar su mi najodvratniji trenutak ko god da je to uradio...gram mozga nema.
Posle toga mi je za stepenk niže pesme grobarskih isprdaka Vesni Čović - maloumnici.
Sve u svemu rutinirali smo ih i pored toga što smo pomislili nakon 5' prve četvrtine da je utakmica gotova.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked